Dnden Bugne Mchael Jackson

şu güzellik ve sağlık bölümünde yada gerçek dünyada beyazlamaya çalıştı kanser oldu hap içti beyazlamak için ameliyat oldu bu yüzden öldü michael beyazlaştı biz beyazlayamadık gibi yazılara ve bunları yazan michael jacksondan bir haber olan sadece magazin ve dergilerde yazan şeylere sağa sola inanan kültürü 0 olan şahıslara gıcık oluyorum bilip bilmeden araştırmadan yazmasınlar artık :kızgın:

HUZUR İÇİNDE UYU PETER PAN!!

alkisalkisalkis vereliniortak a.s.
zaten böyle bişey tıbben mümkün değil.yani ten beyazlatacak kadar ilerlemdi tıp.kendisi bir röportajında insanlar bronzlaşmak için saatlerce güneş altında yatıyor,solaryum sektörü milyarlar kazanıyor.böyle bir şeye bu kadar talep varken ben niye kendimi reddedeyimki demişti.bu kadar basit işte.bu adam hastaydı ve ilk başlarda makyajla rengi açılan yerleri kapamaya çalıştı.sonra artık önlemek imkansız oldu.bunları düşünen ve yazan arkadaşlara tavsiyem arama motoruna vitiligo ve ichael jackson vitiligo yazsınlar.bakalım karsılarına ne gibi fotoğraflar cıkacak.mafoldumben mafoldumben mafoldumben

25 Haziran’da kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Popun Kralı Michael Jackson’ın ne zaman defnedileceği açıklandı.

Ölümünden sonra anma töreni düzenlenen ancak bir türlü defnedilemeyen Michael Jackson 29 Ağustos’ta 51. doğum yıldönümünde defnedilecek. Jackson’ın babası Joe Jackson New York Daily News gazetesine yaptığı açıklamada, ünlü yıldızın 29 Ağustos’ta Los Angeles’taki Forest Lawn mezarlığında defnedileceğini açıkladı. Baba Jackson, bu kararın son birkaç gün içinde alındığını belirtti.

bu habere 2 gundur aklım ermedi.ya bu adam gömülmedimi hala? yoksa tekrar cıkarıp oraya mı götürecekler.nedir bu ya?zaten ölümünden sonra borclarını kapatacak kadar para kazandırmış ailesine eğer buysa dertleri.rahat bıraksınlar artık.yaşarken rahat vermediler.bari şimdi rahat bıraksınlar.senağlama

arkadaşlar cenaze 3 eylüle ertelendi....

3 eylülde gömülecek...

bu arada asıl bomba ve saatlerdir şokundan çıkamadığımız haber(zaten biliyorduk ama resmi olarak açıklandı)

Pop yıldızı Michael Jackson'ın ölümüyle ilgili soruşturmayı yürüten adli tıp uzmanlarının araştırmasının olayın “cinayet” olduğunu gösterdiği bildirildi.

Los Angeles bölge adli soruşturma yetkilileri, Jackson'a öldürücü bileşik oluşturan ilaçlar verildiğinin belirlendiğini ifade ederek, adli tıp testleri sonucu Jackson'ın vücudunda iki yatıştırıcı ilaçla birlikte güçlü “anestetik profol” bulunduğunu kaydetti.

Adı belirtilmeyen yetkilinin açıklamasına göre, sonuçlar Jackson'ın öldüğü sırada yanında bulunan ve sanatçının fizik tedavisinden sorumlu Doktor Conrad Murray hakkında yasal işlemler yapılmasını gerektiriyor.

ne istediler michael dan neeeee......senağlamasenağlamasenağlama

o dr müsvettesinin asılmasını istiyorummmmm!!!!!!!!!!!

O doktorun cezasını çekmesini istiyoruz.En kısa zamanda.Tüm hayranları olarak gerekenin bir an önce yapılmasını diliyoruz.mafoldumben

:çok üzgünüm:
Yalnız doktorun değil, doktorun arkasındaki kişilerin de cezalandırılması gerek. Çünkü Michael Jackson'ın albümlerinin eskisi kadar satmadığını, eski performansını gösteremediğini ve dolayısıyla para kaybettirdiğini anlayanlar(artık kimlerse) ölüsünün dirisinden daha çok kazandıracağını düşünmüş olabilirler!Ki öyle de oldu!yasakkelime
Bu sadece bir söylenti ama öyle bir şey varsa peşine mutlaka düşülmeli!Çok üzgünüm çoook

Dünden beri tüm haber sitelerinde ve tüm haber kanallarında ölmediğine dair bir haber dolaşıyor.görüntüyü çeken kişi Michael olduguna emin.Geçekten arabadan inen şahıs inanılmaz benziyor.sadece bir kaç saniye görünüyor ama yürüyüşü tıpkı o.umarım gerçekten o dur ve bu görüntü doğrudur.saklanmış olmasını çok isterim.zaten öldüğüne bir türlü inansım gelmiyor.2 ay olmasına rağmen.inşallah o dur.nerde huzurluysa ordadır. :gitme:

Michael Jackson öldürüldü!
Adli tıp uzmanları bildirdi.
Pop yıldızı Michael Jackson'ın ölümüyle ilgili soruşturmayı yürüten adli tıp uzmanlarının araştırmasının olayın ''cinayet'' olduğunu gösterdiği bildirildi.
Los Angeles bölge adli soruşturma yetkilileri, Jackson'a öldürücü bileşik oluşturan ilaçlar verildiğinin belirlendiğini ifade ederek, adli tıp testleri sonucu Jackson'ın vücudunda iki yatıştırıcı ilaçla birlikte güçlü ''anestetik profol'' bulunduğunu kaydetti.

Adı belirtilmeyen yetkilinin açıklamasına göre, sonuçlar Jackson'ın öldüğü sırada yanında bulunan ve sanatçının fizik tedavisinden sorumlu Doktor Conrad Murray hakkında yasal işlemler yapılmasını gerektiriyor.

AA

Ölümündeki 21 dakikalık sırGözler son anlarında

ABD'de adli tıp, Michael Jackson'ın ölümü için "cinayet" raporu verince, gözler yıldızın son anlarına çevrildi. Polis, sanatçının nefesinin durduğu saat olan 11.00 ile ambulans çağrıldığı 11.21 arasında yaşananları araştırıyor. Sabah'taki habere göre, bu zaman içinde Jackson'ın doktoru Conrad Murray'in üç şahsi telefon görüşmesi yapması dikkat çekiyor. Ambulansa hemen haber vermeyen Dr. Murray'in "önceden tasarlamadan cinayet" le suçlanabileceği belirtildi. Bu arada Jackson'ın kendisini ölüme götüren beyaz renkli propofol ilacını süt gibi gördüğü, öldüğü gün de daha fazla "süt" istediği kaydedildi.

Ölmeseydi, eşcinsel aşkıyla evlenecekti!
.Haziran ayı sonunda hayatını kaybeden pop müziğin kralı Michael Jackson hakkında her gün yeni bir iddia ortaya atılıyor

Michael Jackson hakkında biyografik bir kitap yazan Kanadalı araştırmacı-gazeteci Ian Halperin'in Fransız Paris Match gazetesine verdiği röportaj ise akıllara durgunluk verici detaylar içeriyor.

YÜZÜKLERİ HAZIRDI
Halperin, Jackson hayattayken zaten zedelenmiş olan imajına daha da zarar vermemek için sustuğunu, ancak artık her şeyi açıklamanın zamanı olduğunu söyleyerek "Jackson hâlâ NBA'de oynayan ünlü siyahi bir basketçiyle aşk yaşıyordu. Ancak bu basketçinin ismi gizli tutmayı tercih ediyorum" dedi. Halperin'in bu eşcinsel ilişkiyle ilgili iddiaları bununla da sınırlı kalmadı ve şunları söyledi:

"Pop star hayatının son kısmında tek bir şey istiyordu; tutkuyla sevdiği bu erkekle evlenebilmek! Sürekli saklanmaktan sıkılmıştı. Aşkını doyasıya yaşamak istiyordu. Aralarında o kadar yoğun bir sevgi vardı ki birbirlerine 50 bin dolarlık yüzükler aldılar. Rusya'da yapılan bu yüzüklerin nikâh yüzükleri olmasını istiyorlardı."
(Kanal D Haber)

artık neye inanacağımızı şaşırdık,birde bunu cıkardılar.
ben niyeyse hiiç yakıştıramıyorum.gey olsaydı bu zaman kadar cıkmazmıydı.
gerek giyiniş olsun gerek hareketleri,benzemiyordu..
hangi gey üst üstüne çocuğu olmuş kafam iyce karıştı kafamçokkarıştı
bakalım daha neler cıkacak

.Haziran ayı sonunda hayatını kaybeden pop müziğin kralı Michael Jackson hakkında her gün yeni bir iddia ortaya atılıyor

Michael Jackson hakkında biyografik bir kitap yazan Kanadalı araştırmacı-gazeteci Ian Halperin'in Fransız Paris Match gazetesine verdiği röportaj ise akıllara durgunluk verici detaylar içeriyor.

YÜZÜKLERİ HAZIRDI
Halperin, Jackson hayattayken zaten zedelenmiş olan imajına daha da zarar vermemek için sustuğunu, ancak artık her şeyi açıklamanın zamanı olduğunu söyleyerek "Jackson hâlâ NBA'de oynayan ünlü siyahi bir basketçiyle aşk yaşıyordu. Ancak bu basketçinin ismi gizli tutmayı tercih ediyorum" dedi. Halperin'in bu eşcinsel ilişkiyle ilgili iddiaları bununla da sınırlı kalmadı ve şunları söyledi:

"Pop star hayatının son kısmında tek bir şey istiyordu; tutkuyla sevdiği bu erkekle evlenebilmek! Sürekli saklanmaktan sıkılmıştı. Aşkını doyasıya yaşamak istiyordu. Aralarında o kadar yoğun bir sevgi vardı ki birbirlerine 50 bin dolarlık yüzükler aldılar. Rusya'da yapılan bu yüzüklerin nikâh yüzükleri olmasını istiyorlardı."
(Kanal D Haber)

bu haber yalan....yaşarken yaptıkları gibi yine iftiralarına devam ediyorlar.....adama bir huzur vermedilerkötükedihüso

michael daha önce kendisine sorulan soru üzerine gay olmadığını açıklamıştı....

gay olsa evet gayim derdi....neden saklasınki....amerika gibi ülkede...bir çok sanatçı bunu rahatlıkla açıklarken michael neden saklasın?

çok sinirleniyorum çokkkkkötükedihüso

arkadaşlar bugün saat 21.00 da michael a göz kırpırıyoruz...

herkes tüm dünyada saat 21:00 da ışıklarını 1 dakika açıp kapatacak...

michael seven herkesi göz kırpmaya bekliyoruzzzzopuyorumnanaktan

YÜZÜKLERı HAZIRDI

(Kanal D Haber)

mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
yeter artık bu adamla uğrastıkları yaa
bıraksınlar da artık adam yattıgı yerde bari huzur bulsun..

ölümünden beri çıkan absürd haberler;
ölmedi rahibe kılığında kaçtı
ölmedi eskimolarla yaşıyor
ölmedi Elvis presly ile bir kulubede yaşıyor
ölmedi arabistanda yaşıyor
ölmedi kabeye karşı bir ev satın aldı ibadete çekildi
çocuklar onun değil
çocuklar bir genetik mucizesi.hele bu saçmalığa inanamayacaksınız.efendim Michael holywoodun ünlü yıldızlarından sperm ve yumurta örnekleri toplamış.onun gözü,bunun burnu drken ortaya genetik mucizesi kusursuz çocuklar çıkmış!!!!!!!!! böyle bişey bugunkü tıp imkanları içinde henüz mümkün değil.
2 sevgilisi varmış.biri inşaat işçisi biri garson.erkek bunlar bu arada.
ve son olarak bir basketbolcuyla aşk yaşıyormuş.ölmese evlenecekmiş.

2 aydır okuduklarımdan aklıma gelenler.bunların hepsi seneryo.bence tek gerçek çocuklara olan sevgisi ve yüreğinin güzelliğiydi.ne ölümünden önceki ne sonraki bu saçmalıkların tek bir kelimesine bile inanmıyorum.şöhretin bedeli bu kadar ağırmı olmalı diye düşünüp onun için çok üzülüyorum.

onun ölümüyle bir devir kapandı.ama o bende ve benim gibi milyonlarca hayranında hala yaşıyor hala şarkıları dinleniyor,dansları taklit ediliyor olacak...

doğum günün kutlu olsun Michael 29.08.1958.............................. :gitme:

6332_100217993327711_100000185312486_4014_6858238_n.jpg

5412_100375093312001_100000185312486_8477_2413398_n.jpg

6534_245146110719_742205719_8452755_1770519_n.jpg

6452_1208741267210_1489060659_30562568_3424304_n.jpg

5848_11

X