Doç. Dr Aynur Erşahin de tüp bebek medixalpark göztepe

Benim de ilk tüp bebek tutmadı farklı doktor araştırdınız mı Aynur erşahinin ben de baştan salma iş yaptığını düşünüyorum transferden önce tekrar değerlere bakmak gerekmez mi bakmadılar rahim filmi de çektirmedi
Kesinlikle katılıyorum 2 kez tüp bebek başarısızlığım oldu kendisinde iletişim kopuk ikinci tedavide farklı hiç birşey yapmadnz dediğimde dosyama bakıp sizi ikincide bayiltmisiz dedi ben üçüncü tedavimi ulun Uluğ da deneyeceğim Aynur hocayı kesinlikle tavsiye etmiyorm ne ekibi ne kendi para olarak görüyorlar hastaları hiç etik değiller ekibinin birbirine davranışları boşa maddi manevi kayıp yaşamayin derim.

Aynur Erşahin’in hastayım ve inanılmaz memnunum. Son derece güler yüzlü, ekip kapıdan girdiğim an benimle ilgileniyor, muayene sırasında ve sonrasında tüm sorulamın cevaplarını alıyorum. Hatta gece bile whatsapptan yazdığım oluyor geri dönüş alıyorum. Genetik test aşamasındayım. Sonuçlarımı yeniden buradan yazacağım.
Sonucunuz ne oldu

Aynur Erşahin’in hastayım ve inanılmaz memnunum. Son derece güler yüzlü, ekip kapıdan girdiğim an benimle ilgileniyor, muayene sırasında ve sonrasında tüm sorulamın cevaplarını alıyorum. Hatta gece bile whatsapptan yazdığım oluyor geri dönüş alıyorum. Genetik test aşamasındayım. Sonuçlarımı yeniden buradan yazacağım.
Gündüz cevap verdiler de gece yazması kaldı guldurdunuz beni ben kesinlikle tavsiye etmiyorum kimse parasını ve zamanını boşa harcamasn

Meraba. Ben aynur ersahin de 2019 yilinda tup bebek yaptirdim ve tutmadi. Daha once defalarca dogal yoldan hamile kalip dusuk yaptim. 6. Haftada kalp atisi alinamadigi icin. Tiroit problemim icin endokrinologa git dedi. Kan pihtilasmam icin transferin ilk gunu itibariyle kan sulandirici verdi progestan verdi intralipid serum verdi. Hersey iyi guzel gozukuyo buraya kadar. Sonuc negatif olunca histeroskopi yapalim dedi. Benim defalarca dusugum oldugu icin transfer oncesi histeroskopi yapilmasi lazimmis halbuki. Ayrica enfeksiyon ihtimaline karsi bir ilac vermedi. Embriyolarim anlamsiz yere 3. Gun kaliteleri guzel diye donduruldu. Su an artik pgt li hatta ngs li tup bebek yaptirmam gerekiyomus. Su an o hastanede 3 tane 3. Gun embriyom var ancak pgt ya da ngs icin embriyo dondurulmadan once parca alinmasi gerekiyomus. Simdi donmus embriyolara pgt ngs yapilmiyomus kaliteleri dusuyomus. Yani bana en bastan tekrar tup bebek yapilacak. Gercekten yasadiklarim saka gibi resmen deneme tahtasi oldum. Ben aynur dan yeyerince sogudugum icin eski doktoruma histeroskopi yaptirdim ve bana rahim damarlarindaki kan akisi yavas bu yuzden tutunmada sorun yasayabilirsin rahim girisinde dar erken dogum riskin var dedi. Benim sorunlu hamilelik gecmisimi goz onune alip bana adam akilli bi tedavi uygulayabilirdi ama yapmadi. Ayrica embriyo dondurma islemi icin yillik 500 tl kira gibi bi ucret var dediler. Gecen yik aradik transfer ettiricez embriyolari baska hastanede diye 1.5 milyar istediler. Resmi yoldan dolandirici bunlar. Gecen gun bi ulun ulug hastasiyla konustum. Transferden sonraki 3. Gun progestan degerine bakmis doktor deger dusuk olunca takviye ilac vermis bebek tutunmus. Beni transferden sonraki 10. Gune kadar hickimse aramadi hastaneden. 10. Gun sonucu ogrenmek icin aradilar sadece. Yasadigim surec cok zor ve saka gibiydi. Sebepsiz interfiliteyseniz daha once hic gebeliginiz olmadiyaa deneyin bu kadini derim ama benim gibi sorunlu bi gebelik gecmisiniz varsa hic yaklasmayin bile bunlara
Hiç bir şekilde yaklaşmasnlar ben hiç gebelik geçirmedim 2 başarısız tüp bebek denemem var ikiside Aynur hanımda para tuzağı hep kesinlikle yaklaşmayin

Gündüz cevap verdiler de gece yazması kaldı guldurdunuz beni ben kesinlikle tavsiye etmiyorum kimse parasını ve zamanını boşa harcamasn
Neye güldünüz pardon ? Neden memnun insanlar görünce bu kadar saldırıyorsunuz anlamış değilim, size kişisel olarak bir şey yazmadım. Herkes burada deneyimlerini paylaşıyor! BEN TAVSİYE EDİYORUM var mı daha ötesi. Çok da memnunum.

Malesef aynur hanımda 2 başarısız denemem oldu
Uzun uzun alatamayacağım hala cok atlatamadığım bir sürec birdaha denemeye cesaret etmem 4 senemi aldı
Aa olarak bildigiö embriyolarımın Tam transfer oncesi düşük kalite olduğunu transfer oncesi “ verilen kağıttan “ öğrenip şok olmuştum
Mikroçio yapılacağini biz hatırlattık işlem odasının onunde tekrar yukarı cıktık tekrar ödeme yaptik resmen kendi kendimizin doktoru olduk
Hicbir genetik test istemeden gider gitmez tedaviye baslandı ve ilk sonucum negatif ( sağlık çalışanıyım) kendi bilgilerimle test yaptırdım zeynep kamil hastasinde ve tutunmayla ilgili sorunum oldugunu genetık testlerim sonucu hematologa giderek ogrendim aynur hanıma bunu açıkladım ama bunun sorun olmayacağını soyleyip ki hala henuz bir test istememişti ikinci transferi yapti doktorumdur deyip bir kere daha güvendim ancak o da negatif oldu üzerine birde gereksiz yere histereskopi yapıldı bunları ne yazıkki hep sonradan anlamsız oldugunu araştırarak öğrendim
Evet doktordan cok memnun olanlar olabilir ama randevu saatinde gidip 2 saat kapida bekleyip koyun gibi yatırıp bes dk da gönderince sonuc boyle oluyor
İnstagramda paylasmak icin üc bes pozitif hastasıyla resim cektirirken ben gözyaşım ve 2 negatif sonucumla kapisindan konuşamadan ayrıldım başka diyecek birşey yok duygularımı sanırım anlamışsınızdır
Şimdi doktor araştırması icinde kalbinde ümit dolu insanlar olacaktir lütfen gitmeyin paranızın boşa gitmesinden bahsetmiyorum bakin tekrar denemeye cesaretim bile yok artık psikolojik olarak mahvettiler beni

Neye güldünüz pardon ? Neden memnun insanlar görünce bu kadar saldırıyorsunuz anlamış değilim, size kişisel olarak bir şey yazmadım. Herkes burada deneyimlerini paylaşıyor! BEN TAVSİYE EDİYORUM var mı daha ötesi. Çok da memnunum.
Gece cevap vermesine güldüm gunduz ulaşamadığımız insana gece ulaşabiliyor olmanız beni güldürdü memnun insan görünce saldirmiyorum insanların umutlarının boşa harcamasini istemiyorm siz niye bu kadar sinirlendiniz anlamadm hasta yonlendirip komisyon alanlardanmsnz Aynur hanımın avukatlığını yapıyorsnz 3 yıl boş boşa orda debelenip bir suru maddi manevi kayıp vermiş biri olarak insanların boşa zaman kaybetmemeleri için konuşuyorum var ötesi ayrıca 3 yılın sonunda baska doktor da ikizlerm oldu tek seferde Aynur hanimdaki kaliteli dediği embriyolarimi da iptal edip sıfırdan basladgm halde ayrıca asistanin siz Aynur hocayı onami tercih ediyorsunuz dediği halde herşeye rağmen iyiki bırakmsm her yerde de insanları uyarmaya devam edeceğim hanmefendi gitmeyin sizi ticari maddi kaynak olarak gören bir doktora tercih etmeyin...

X