Doç. Dr. C. Reha Yavuzer hakkında bilgi paylaşım

Yanlıl bir şey söylemek istemem ama bende reha beye ameliyat oldum, bütün arkadaşlarım memnundu tavsiye üzerine gittim, fakat artık reha bey çok yoğun yaptığı ameliyatı bile hatırlamıyor. Benim burnum simetrik olmadı problemim ucundaydı burnunu kırmicaz dedi ama ameliyata girmeden iğne vurulduktan sonra dün gece baktım burnun yukardan kalınlaşıyor burnunun iki yanını kırıcaz dedi hemde son dakika bence önceden belirtmesi gerekirdi, e iyi de para verdik en iyisine olalım dedik tamam doğal oldu da yani asimetriyi napıcaz. Bence bu işler biraz şans işi işin özü ben memnun değilim. Arıyorum ulaşamıyorum bile çok yoğun benim ameliyat olacaklara tavsiyem gidin yeni ama başarılı bir doktor bulun daha tanınmamış ama işinde başarılı olsun hem çok para vermezsiniz hemde doktorun yoğunluğundan dolayı sıkıntıya düşmezsiniz

Sorunlarınız devam ediyor mu hala ve ameliyatınız ne kadar tuttu

Reha beye revizyon olmayı düşünüyorum ama hiç fotoğraf göremedim olan arkadaşlar fotoğraf atabilirmisiniz ben çok kararsızım fiyatı nedir acaba ben Naci Çelik'e de ameliyat olabilirim kararsızım bilgi verin lütfen

X