Doç. Dr. Selçuk Selçuk'da tüp bebek tedavisi görenler

Alin Bezayan

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2021
6
4
34
Sevgili hanımlar, tüp bebek sürecine başlamak üzereyim. Doç. Dr. Selçuk Selçuk (İstanbul) ile ilgili forumda fazla bilgi bulamadım. Bilgisi olan, kendisinden tüp bebek tedavisi alanlar yorumlarını paylaşırsa çok sevinirim.

Ismini gorunce yazmak istedim. Ben gecen yil internette görüp muayene icin gitmistim kendisine. Çok rahatlatıcı dinleyen bi doktor. Benide anne olacağıma inandirmisti.. Hakikaten sonra hamile kaldim. Baska durumlar oldu saglikli olmadi ama sonucta beni psikolog gibi adeta rahatlatmisti. Ama tercih edecek olsaydım Selcuk hocayi kesinlikle seçerdim. Internette dogum sonrasi kanamalarla ilgili calismalarida mecvut. Bence iyi bir doktor iyi bir insan.. ozaman devam edememistim onu yari yolda birakmis gibi kendimi suclamistim. Burdan tesekkur etmek iyi geldi kendisine. 🙏

Doktorumun ismini forumda görünce bende birşeyler yazmak istedim.
7 sene evlilik ve farklı iki kurumda 2 başarısız tüp bebek denemesi sonrası daha önce bir tanıdığımın vasıtasıyla tanıştığım Selçuk hocanın kapısını tüp bebek için tekrar çaldım.
Her zaman bu işi onla başaracağımıza inandım ve o da işin arkasında sonuna kadar durdu.
7 sene üstüne şuan inşallah sağlıkla gelecek olan bebeğimizi sayesinde bekliyoruz.
Doktor beyle bir kere tanışırsanız burada olumlu yazan herkesin ne demek istediğini anlayacaksınız.
Sağlıkla kalın.

X