Doç.Dr.Ulun ULUĞ Sorularınızı cevaplıyor

Bahceci

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2010
7.568
33
1969 yılında İstanbul'da doğdum.Eskişehir Anadolu Lisesinde orta öğrenimimi bitirdikten sonra, 1993 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldum.

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesinde 1997 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasını tamamladım. Daha sonra 1998 ile 2000 yılları arasında research fellowship olarak A.B.D'de Johns Hopkins Üniversitesine bağlı Greater Baltimore Medical Center ile İsrail'de Technion Üniversitesine bağlı Hamek Medical Center'da üreme endokrinolojisi üzerine çalıştım.

Ağrı Askeri hastanesinde askerliğimi tamamlayıp , 2000 ile 2009 arasında Alman Hastanesi ve Bahçeci Kadın Sağlığı Merkezi'nde çalışdım. Daha sonra aynı gruba bağlı Umut Tüp Bebek Merkezinde ÜYT sorumlusu olarak çalışmalarıma devam etmekteyim.

ESHRE (Avrupa İnsan Üreme Endokronolojisi Birliği) ve ASRM (Amerikan Üreme Tıbbı Birliği) aktif üyesiyim.

Yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere 100'ün üzerinde yayın ve tebliğim mevcuttur ve bunlara yapılmış 300'ün üzeri bilimsel atıf bulunmaktadır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Arkadaslar,
Sizlerden ricamiz konu acarken konu basliginin konu icerigini yansitmasina, imdatttttt yardim gibi basliklari acilmamasina dikkat etmeniz. Bu hem sizler hemde uzmanlarimiz icin cok daha faydali olacaktir.

Bu konuda detayli bilgiye http://www.kadinlarkulubu.com/announcement.php?f=290 adresinden ulasabilirsiniz.

Buna ek olarak mevcut bir soruya soru ile devam etmek yerine sorunuza ait yeni bir konu acmanizi da rica ediyoruz.

Tesekkurler...

X