Kontakt Lens Doğal lens?

burcakkxoxo

ben <3 kendim
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2016
1.039
418
Kizlar lens almak istiyorum ama cok dogal bir seyler ariyorum. Normalde lens oldugu belli olan lensleri hic sevmem. Fiyati onemli degil yeter ki gercek gibi dursun. Istedigim renk ela.

Ben deneyimlerimi yazıyım. Diamond kulllandım, 800 tl ... Cok gereksiz. Cok dogak diildi. Sonra solotica hidrocharme quartzo aldım, benim göz capıma uymadı, ama ablama cok yakıştı, cok cok da dogal durdu. Hidrocharme, natucal color serisinden daha dogal, cünkü nc da cerceve çizikli, ama h.charme çizik çizik diil.

Solotica yıllıkları ofisinden alınca 200 tl, internette 300 tl. Aylık solflex verdim sipariş o 100 tl. Aylık cristal rengi. Bugun geldi. Mat ve cok koyu mavi

Fotı ekledim bu soflex cristal

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    27,2 KB · Görüntüleme: 579
Nasıl başlık actınız acaba, fxeyes lens başlıgı açsak... fda onaylı bir marka. Tesadüftür dedim ama solotica mahvetmiş gözümü meger, dün aylıklarım geldi o da öyle yaptı. Solotica fda onaylı diilmiş onu buldum

Mutlak fda onaylı olmalymış. Ben sipariş vercem de fxeyes, bi yönlendiren olsa, renk konusunda. 2 ton koyu olsun diye not düşüyormıssun falan yazmıslar, hepsine mi acaba

Canim bilgiler icin cok tesekkurler.
Baslik acmak icin lens konusuna gir en altta yeni baslik ac yazisi var oraya bas.
Acamazsan yardimci olurum

Nasıl başlık actınız acaba, fxeyes lens başlıgı açsak... fda onaylı bir marka. Tesadüftür dedim ama solotica mahvetmiş gözümü meger, dün aylıklarım geldi o da öyle yaptı. Solotica fda onaylı diilmiş onu buldum
evet Soloticalarda fda Onaylı değil benim de gözlerimi maffetti göz kuruluğuna sebep oldu ve kurtulamadım bi türlü hidorocordu benim kullandığım iki gün taktım ve hala bir senedir göz kuruluğuyla uğraşıyorum

Kizlar lens almak istiyorum ama cok dogal bir seyler ariyorum. Normalde lens oldugu belli olan lensleri hic sevmem. Fiyati onemli degil yeter ki gercek gibi dursun. Istedigim renk ela.

Butun lensleri denedim ama freshlook dan daha dogali yok. Resimlerde hepsi harika ama takinca ocu gibi yapay duruyo. Tayland markasi yerli urunler getirmisler onlari da denedim ama igrenc. Iste lensli resmim isteyen baksin freshlook gri var gozumde ama resimde koyu cikiyo gercekte gozlerim siyah

Ayrica bazi lensler o kadar kuru ki gozu kurutuyo sanki tuhaf bi maddeden yapiyolar. Freshlook da bu sorunlari yasamadim hic

Eklentiler

• profil2.png
    profil2.png
    545,2 KB · Görüntüleme: 426
Solotica yıllıkları ofisinden alınca 200 tl, internette 300 tl. Aylık solflex verdim sipariş o 100 tl. Aylık cristal rengi. Bugun geldi. Mat ve cok koyu mavi
Yaa benim gözlerim açık kahve bende de mavi durur mu bende crystal sipariş vermeyi düşünüyorum da mavi durur mu bende

Aylık kristal cok lacivert. Gözün açık kahve de olsa Yine de gercek bi mavi durmaz. Karanlık baya. Ama yıllıgı acık renk duruyor. Aylıkla yıllık arasında cok renk farkı var. Bu sitede eklemiştim sanırım biyere. Bide ben cok rahatsız oluyorm solotica ile. Uzun süre takamıyorum. Batıyor yanıyor. Yeni bi marka buldum, sipariş verdim bakalım, güzelse yazarım. Warda sowimel oxygen markası bu. Ocean rengi sipariş ettim.

Eklentiler

• image.png
    image.png
    245,6 KB · Görüntüleme: 284
  • image.png
    image.png
    240,8 KB · Görüntüleme: 250
  • image.png
    image.png
    247,6 KB · Görüntüleme: 253
Yıllık natural colors azul satıyorum çok doğal bir renk sadece denenmiştir 260tlye aldım 200tlye solüsyonuyla birlikte satıyorum ilgilenenler katycat_2525@hotmail.com veya instagram : papatyalarisevenbutik

Eklentiler

• image.png
    image.png
    152,7 KB · Görüntüleme: 222
Merhaba, Bende Solotica hidrocor ambar ile solflex natural colors ocre var. Bugun aldım (18 Ağustos 2017), bir kez denemek üzere taktım ve renkleri bana olmadıgı için satmak istiyorum. Hidrocor'u 240, Solflex'i 90 tl'ye verebilirim. Bursadayım.

X