Maske Tarifleri Doğal maske tarifleri

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
Evet uygulanıyor ben denedim bayağı mask oluyor kuruduğu zaman, yalnız mimik yapmamaya özen gösterin, cildi çiziyormuş..

talisin suyunu dene ekmeği kes yemek salatayla beslen kilolar gidiyo valla enücüm 58 kg suan normalde 60 idim ilaçlar bana 7 kilo aldırdı 67 kilo oldum 5 ini talisin suyuyla az yiyerek hallettim 4 kiloda ramazan almış götürmüş bidaa yolu bulup gelmezler inşallahh:laugh: :laugh:

ayy bunun burda ne işi var ne ara yazdım ben bunu alla alla:uhm: diyet bölümünde olması gerekirdi 2 sayfa açıp oraya yazacağımı buraya yazmışım yeni farkettim çok pardon yaa :KK43:(

kuru cildi olan arkadaşlar yoğutla kabartma tozu tarifini sakın denemesin 24 saat önce denedim hala yüzüm yanıyor ve çok geriliyor...

ben yeni katıldım biraz acemiyim yardımcı olurmusunuz

buraya katılmamın sebebi düzgün insanlarla tanışmak

benimde gözaltı morluklarım var
ama bir türlü çözüm bulamıyorum

sizler birsürü önerilerde bulunmuşsunuz ama galiba en güzel çözümü stresden uzak durmak

X