Doğal siklus ile dondurulmuş embriyo transferi olanlar

Umudunyolu24

Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2023
615
347
25
Selam kızlar 🙈 doğal siklus ile 5. Gün embriyosu transfer olanlar var mı? Ben dün 2 tane 5. Gün embriyosu transfer oldum 🧿🤲🏻 Belirti yaşadınız mı? İlerleyen günlerde erken gebelik testi yapmamak için kendime söz verdim inşallah tutabilirim 🙈 transfer sonrası estrofem kullanmış mıydınız ben progestan iğne, fitil, prograf, enox iğne kullanıyorum sadece

Son düzenleme:
ayy inşallahhh hayırlı sağlıklı bi gebelik olur.
Bende transfer sürecine girmek için adet olmayı bekliyorum. Sizinden opudan sonra ikinci adetinizde gecikme oldumu?
İnşallah tutar 🤍 Amin canım, ilk transferim tazeydi tutmadı adetim 5 gün gecikmişti, daha sonra histeroskopi yapıldı onda da 6 gün gecikti. Sonra transfer sürecine başladık

ayy inşallahhh hayırlı sağlıklı bi gebelik olur.
Bende transfer sürecine girmek için adet olmayı bekliyorum. Sizinden opudan sonra ikinci adetinizde gecikme oldumu?
Kaç gün gecikti geçen de konuşmuştuk.olmadiniz mi hala
Genel de opu sonrası 45-50 gün arasında geç olabiliniyor
Opudan sonra gelen kanamayı baz alin
O kanamadan 45 gün sonra adet olunuyor diye yazmıştım

Benim de öyle kasıkta batma oluyor ve bel ağrısı. İnşallah aminnn🤲🏻
Merhaba doğal siklus un ilaclı transferden farkı nedir ?
Toplamda kaç gün sürdü bu süreç?
Birdahaki transferim benim de doğal siklus dusunuyoruz o yüzden soruyorum☺️
Daha önce ilaçlı transferlerim adetten 15. Ve 16 . gün sonunda olmuştu.

Merhaba doğal siklus un ilaclı transferden farkı nedir ?
Toplamda kaç gün sürdü bu süreç?
Birdahaki transferim benim de doğal siklus dusunuyoruz o yüzden soruyorum☺️
Daha önce ilaçlı transferlerim adetten 15. Ve 16 . gün sonunda olmuştu.
Merhaba İlaçlıda yumurtalar iğne ile gelişiyor, rahim hazırlığı estrofem gibi haplarla yapılıyor ya doğalda tam tersi estrofem, yumurta geliştirici vs kullanılmıyor. 3 kere kontrole gittim 3. Kontrolümde rahmim de yumurtalarım da hazırdı rahim kalınlığına ve yumurta mm bakılıyor o ara kan verdim her gidişimde. Transfer öncesi Progestan iğne, fitil, prograf hap, lipid serum kullanmaya başladım. Yani yine ilaç kullanılıyor ama diğerine göre daha az ve az yoruyor. Son kontrolümde otrivelle vurdum 1 tane. Daha sonra transferim yapıldı. Transfer sonrası ilaç listeme sadece enox kan sulandırıcı iğne eklendi

Merhaba İlaçlıda yumurtalar iğne ile gelişiyor, rahim hazırlığı estrofem gibi haplarla yapılıyor ya doğalda tam tersi estrofem, yumurta geliştirici vs kullanılmıyor. 3 kere kontrole gittim 3. Kontrolümde rahmim de yumurtalarım da hazırdı rahim kalınlığına ve yumurta mm bakılıyor o ara kan verdim her gidişimde. Transfer öncesi Progestan iğne, fitil, prograf hap, lipid serum kullanmaya başladım. Yani yine ilaç kullanılıyor ama diğerine göre daha az ve az yoruyor. Son kontrolümde otrivelle vurdum 1 tane. Daha sonra transferim yapıldı. Transfer sonrası ilaç listeme sadece enox kan sulandırıcı iğne eklendi
Hemen hemen aynılarını kullanmıştım ilaçlı da. anladigim kadarıyla estrofem kullanilmiyor sadece ☺️
Umarım bebisiniz sıkıca tutunur🥰❤️

merhabalar, umarım transferınız olumlu sonuclanır ve saglıkla devam eder.. bende suan ıkınci transfer hazırlıgına başladım dogal sıklus olsun dedı ılk transferım ılaçlıydı kimyasalla sonuclandı.. simdi ilaçsız nasıl olacak meral edıyorum.. doktorum sadece clımara bant verdı corasprın ve folık asidim var baska bişey kullanmıyorum..

merhabalar, umarım transferınız olumlu sonuclanır ve saglıkla devam eder.. bende suan ıkınci transfer hazırlıgına başladım dogal sıklus olsun dedı ılk transferım ılaçlıydı kimyasalla sonuclandı.. simdi ilaçsız nasıl olacak meral edıyorum.. doktorum sadece clımara bant verdı corasprın ve folık asidim var baska bişey kullanmıyorum..
Merhaba Amin inşallah çok teşekkür ederim ❤️ her doktorun metodu farklı tabiiki🙏🏻 inşallah sizin de pozitif olur

Merhaba ben de doğal siklus ile 6aa kalite 5. Gün embriyosu transfer oldum. Opudan sonra 2. Adetim tam 6 gün gecikti. Transfer sonrası hiçbir belirti hissetmedim. Şu an 8+4 haftalık hamileyim 🤗🙏 umarım sizde güzel sonuçlar alırsınız

Merhaba ben de doğal siklus ile 6aa kalite 5. Gün embriyosu transfer oldum. Opudan sonra 2. Adetim tam 6 gün gecikti. Transfer sonrası hiçbir belirti hissetmedim. Şu an 8+4 haftalık hamileyim 🤗🙏 umarım sizde güzel sonuçlar alırsınız
Merhaba yaa inşallah çok amin 🤲🏻 rabbim kabul etsin inşallah siz de sağlıkla kucağınıza alırsınız belirtiniz hiç mi yoktu

Merhaba yaa inşallah çok amin 🤲🏻 rabbim kabul etsin inşallah siz de sağlıkla kucağınıza alırsınız belirtiniz hiç mi yoktu
Çok teşekkür ederim hepimiz alacağız inşallah 🥰Hiç lekelenme olmadı. Kasıkta batma hissi olabilir dediler olmadı. Bide şeker ilacı içiyorum normalde içtiğimde midemi bulandırdığı için onunla ilgili bir farkta anlamadım. Şu an bile tek yaşadığım farklı şey tansiyonumun düşmesi 🤭🤭

X