Doğal siklus ile dondurulmuş embriyo transferi olanlar

Çok teşekkür ederim hepimiz alacağız inşallah 🥰Hiç lekelenme olmadı. Kasıkta batma hissi olabilir dediler olmadı. Bide şeker ilacı içiyorum normalde içtiğimde midemi bulandırdığı için onunla ilgili bir farkta anlamadım. Şu an bile tek yaşadığım farklı şey tansiyonumun düşmesi 🤭🤭
İnşallah, Benim de ara sıka kasıkta batma oluyor bir de bel ağrım var ama belirti aramamaya çalışıyorum evde test yapmamak için kendime söz verdim inşallah tutabilirim 🫠

İnşallah, Benim de ara sıka kasıkta batma oluyor bir de bel ağrım var ama belirti aramamaya çalışıyorum evde test yapmamak için kendime söz verdim inşallah tutabilirim 🫠
Yapmayın gerçekten çok yanıltıcı olabiliyor. Bende mesela çok merak ettiğim için kan vermem gereken günde gittim kan verdim sonra test yaptım. Beta hCG 151 çıktığında silik çizgiyi gördüm hevesim kalmasın diye yaptım o gün 😂😂

Yapmayın gerçekten çok yanıltıcı olabiliyor. Bende mesela çok merak ettiğim için kan vermem gereken günde gittim kan verdim sonra test yaptım. Beta hCG 151 çıktığında silik çizgiyi gördüm hevesim kalmasın diye yaptım o gün 😂😂
İnşallah bende bu sayıları görürüm 🤲🏻 bakalım yapmamaya çalışcam 🫠😄

X