Doğum Fiyatlarını Burada Paylaşıyoruz

Arkadaşlar doğum için uygun yer araştırıyordum bir kaç yeri aradım anadolu yakasından..umarım faydası olur sizin için de;

ÜMRANİYE ATLAS HASTANESİ = NORMAL DOĞUM 335 TL , SEZERYAN 650 TL
ERDEM HASTANESİ = N.D 600 TL , S.D. 1000 TL
ÇAMLICA HOSPİTALIUM = N.D. 450 TL S.D. 750 TL
ÜSKÜDAR ANADOLU HASTANESİ = N.D. 400 TL S.D 650 TL
ÜSKÜDAR YUNUS EMRE HASTANESİ = N.D.775 S.D 775 TL

bu fiyatlar SSK lı hastalar için geçerli olan fiyatlar arkadaşlar.Ben malesef zeynep kamilde yapıcam doğumu.Dilerim Rabbim gönlünüzden neresi geçiyorsa orasını nasip eder size(amin).:KK43:

kızlar merhaba
bursa anadolu hastanesine deniz çakmak diye bir dr var giden var mı aranız da ya da hakkında bilgisi olan var mı acaba ???

Merhaba kızlar,bılgı olsun dıye yazmak ıstedım,şubat sonu gıbı kuzenım ACIBADEM Kadıkoy hastanesınde doğum yapacak ve 2 gun once ona doğum fıyatını sordum,sezeryan olacak ve 14.000 TL imiş.normal doğumu bılmıyorum ama.

Kozyatağı central hospital hastanesinde eşim sormuştu orda kaldığımda değiştimi bilmiyorum ama 1400 tl sezeryan doğum normal doğum 800 tl demişlerdi

Doktorumuz Yeşim hanım. Doğuma cok az bi süre kaldı..NOrmal ve sezryn için fiyatları bilen arkadaşlar paylaşabilirlermi acaba lütfen? :)

kızlar sıvas anadolu hastanesı sezeryan dogum 400 ustelık dogum sonrası ılk ıkı gun yatak ucretı yokmus .ve anne otelı dıe bır otel yapmıs bebeklerı kuvezde olan anneler ıcın.2 gunden sonra yatak ucretı 50 tl mıs cok uygun geldı şaşırdım .buyuksehırlerde yasamanın dezavantajını kullanıoruz kazık yıyoruz sanırım

Benim gibi suda doğum meraklıları varsa İstanbul - Beşiktaş Jinemed'den fiyat istedim. Gelen cevap şöyle:

Suda doğum ücreti 1 refakat normal oda 2 gece kalış bebek takip topuk testleri ilk aşı dahil 3500.00 tl dir.
Ancak dr ücreti hariç olduğu için işlemi gerçekleştirecek doktor ile ücret konusunda görüşmeniz gereklidir

Doktor ücreti olmadan bu kadar pahalıysa bana normal doğum yolları göründü gibi. Halbuki yurtdışında ne kadar yaygın ve ucuz bir yöntem. Evinde havuzun içinde doğum yapan bi ton video izledim. Ve başlarında sadece eğitimini almış bir hemşire olması yeterliymiş. Suda doğum yaptıran başka hastaneler varsa öğrenmek isterim ayrıca hanımlar..

etihica hastanesinde ali paşa beyde doğum normal 2500tl szeryan 3500tl ssk lı olarak
muayne 70 tl

kızlar tınaztepe hastanesi dogum ücetleri hakkında bilgisi olan varmı ?

avrupa florance nightingale herman işçi doktorum olucak glba fiyatları bilen varmı?? doktor ayrıca ücret alyomuş sanırım biliyorsanız paylaşın lütfen..cevap bekliyorum randevu almak için

5 ay önce yakın arkadaşım orda doğum yaptı,epidural sezaryen oldu.2 gece herşey dahil 2500 civarında para ödedik dedi...

Bende henüz hamile değilim fakat piyasayı araştırıyorum:KK53:
bu 2'li ve 3'lü testleri sgk karşılamıyor değil mi?
Buların fiyatları nedir?
Hamile kaldığın andan doğum yaptığın ana kadar toplam ne kadar harcanıyor kızlar?

hamile olmana çooook sevindim. inş. sağlıkla alırsın kucağına :KK49: benimde medical park bahçelievler ile ilgili merak ettiğim şeyler var. özel doktora gidiyoruz. çalışlar caddesinde dr esra kırsever. kadın çok ilgili iyi bi doktor. ya medicana, ya medical parkta doğumu yaparız. normal d. 2500 - sezeryan 2900 civarı dedi. ama hastane gerçekten iyi midir. herşey sorunsuz bi şekilde yolunda gider mi bilemiyorum. yanlız medicana ile ilgili bi kaç olumsuz şey duydum. medical park daha içime sindi gibi. ancaaak kafamın bi köşesinde de acaba doğumu iyi bi hastanede yine iyi bi doktorla daha ucuza getirebilir miyiz. başka özel hastanelerde doğumu en fazla 500 ödeyerek yapıyolar. eğer hastanede çalışan dr ve hastane şartları iyi ise belki özel dr a gitmekten vazgeçebilirim. çünkü her normal muayene 150 tl , ayrıntılı 300 ve de testler için ayriyetten en az 100 ödeniyo. önerisi ve deneyimi olan varsa lütfen yazsın. :KK54:

Ben Central Hospital'da- Kozyatağı- doğum yapacağım. Normal doğum planlıyorum. Doktor dahil 900. Sezaryen 1600. Epidural için de 200 sezaryende, 400 n.doğumda alıyorlar. Bu fiyatlara n.doğumda 1 gece dahil, sezaryende 2 gece. Burada doğum yapmış olanlar varsa tecrübelerini paylaşırlarsa çok memnun olurum. 34.haftama girdim.:nazar:

Ben Central Hospital'da- Kozyatağı- doğum yapacağım. Normal doğum planlıyorum. Doktor dahil 900. Sezaryen 1600. Epidural için de 200 sezaryende, 400 n.doğumda alıyorlar. Bu fiyatlara n.doğumda 1 gece dahil, sezaryende 2 gece. Burada doğum yapmış olanlar varsa tecrübelerini paylaşırlarsa çok memnun olurum. 34.haftama girdim.:nazar:

Arkadaşım merhaba
Bende doktorumun anlaşmasından dolayı bu hastanede doğum yapıcam. Benimki kan sulandırıcı iğne kullandığımdan dolayı mecburen sezeryan olacak. Bende bu hastane ile ilgili tecrübesi olanlardan yardım bekliyorum.

hamile olmana çooook sevindim. Inş. Sağlıkla alırsın kucağına :KK49: Benimde medical park bahçelievler ile ilgili merak ettiğim şeyler var. özel doktora gidiyoruz. çalışlar caddesinde dr esra kırsever. Kadın çok ilgili iyi bi doktor. Ya medicana, ya medical parkta doğumu yaparız. Normal d. 2500 - sezeryan 2900 civarı dedi. Ama hastane gerçekten iyi midir. Herşey sorunsuz bi şekilde yolunda gider mi bilemiyorum. Yanlız medicana ile ilgili bi kaç olumsuz şey duydum. Medical park daha içime sindi gibi. Ancaaak kafamın bi köşesinde de acaba doğumu iyi bi hastanede yine iyi bi doktorla daha ucuza getirebilir miyiz. Başka özel hastanelerde doğumu en fazla 500 ödeyerek yapıyolar. Eğer hastanede çalışan dr ve hastane şartları iyi ise belki özel dr a gitmekten vazgeçebilirim. çünkü her normal muayene 150 tl , ayrıntılı 300 ve de testler için ayriyetten en az 100 ödeniyo. önerisi ve deneyimi olan varsa lütfen yazsın. :KK54:
geçen aralık ayında kardeşim bahçelievler medicalpark'ta sezaryen doğum yaptı. Toplam 2250 ödedi. Ama hiç memnun kalmadı.
Bende göztepe medical'de doğurmayı düşünüyorum. Kardeşimin yorumlarından sonra vazgeçtim.
Bilgin olsunç

arkadaşım merhaba
bende doktorumun anlaşmasından dolayı bu hastanede doğum yapıcam. Benimki kan sulandırıcı iğne kullandığımdan dolayı mecburen sezeryan olacak. Bende bu hastane ile ilgili tecrübesi olanlardan yardım bekliyorum.

ben henüz 21 haftalık hamileyim. Hamileliğinmin başından beri central'de başak hanım a gidiyorum.
Doğumu da burada yapmayı düşünüyoruöm.

geçen aralık ayında kardeşim bahçelievler medicalpark'ta sezaryen doğum yaptı. Toplam 2250 ödedi. Ama hiç memnun kalmadı.
Bende göztepe medical'de doğurmayı düşünüyorum. Kardeşimin yorumlarından sonra vazgeçtim.
Bilgin olsunç

cevabın için teşekkür ederim. kafam çok karışık kararsızım.

X