Doğum Fotoğrafçısı

Ben de Trabzon'da bu işi yapıyorum. Uzun zamandır arkadaşlarıma çekerken meslek haline geldi. Çok keyifli amabir o kadar da meşakkatli bir iş,yeri geldiğinde 24 saat çalışmayı gerektiriyor. Fiyatlar da büyük şehir fiyatları kadar uç değil. Albümlerimiz ise onlarınkilerle aynı. İlgilenen arkadaşlar sitemi ziyaret edebilir veya *** grubumdan bana ulaşabilir.
Herkese güzel hikayeli doğumlar dilerim..

Merhaba.Bende kısmetse yaza Trabzonda doğum yapacağım.Bu doğum fotoğrafı düşüncesi ilgimi çekti.Fiyatlarınızı paylaşabilir misiniz?

bazı anlar asla tekrar yaşanmaz...böyle zamanları kıymetini bilecek ellere teslim ederseniz yıllarca her baktıgınızda o ana donmek cok daha kolay olur...es dostta ceker elbet artık her sey basıt ama sız dogru dusunmussunuz pısmanda olmamıssınızdır emınım..mutlu omurler bebısınızle...

Yeni doğan bebeğin fotoğrafları çekilirken flaş kullanmalarına izin vermeyin ve akrabalarınızın telefonlarını uzun süre bebeğinize doğrulttuklarında o sinyallerden zarar görebileceğinin bilincinde olun ve telefonları bebeğinize çok yaklaştırmayın.
Doğum fotoğrafları çekiyorum Güzel sanatlar Fotoğraf bölümünden mezunum. Bilgi almak isteyen olursa özel mesaj atabilir.

Evde makinam var esim kuzenjm fln ceker diyen arkadaslara bi hatirlatma yapayim. Epidural sezeryanla doguracaklar icin prof. fotografci sart. En onemli ve guzel anlar asil ameliyathanede yasaniyor. Iceriye de sadece prof. Fotografcilar alinir. Yoksa disarda herkes ceker zaten fotografi

Uzun yıllardır bu işi profesyonel olarak yapmaktayım. Bilgi isteyenler bana ulaşabilirler. İsmimle internette bulabilirsiniz. Sevgiler..

Doğum fotoğrafçısı Burcu Ertur

İnternetten araştırıken gördüm doğum ve yeni doğan fotograflarını.kızımın fotoğraflarının da olması çok istedim..bu sektör de paralar korkunçmuş::) ama şirketten bir yakın arkadaşımın önerisi ile tuğba tünay a ulaştık..fiyatları çok makuldü hem hamile-hem doğum hem yeni doğanı nerdeyse diğerlerinin tek çekimi fiyatına yapıyo:) doğuma benden daha erken geldi..akşama kadar harika fotolar çekti..sonrasında 1 hafta içine 3 bavul konsept kıyafetlerle geldi..kızımın arşivlik katalokluk yüzlerce fotoğrafı oldu..teşekürler tuğba tünay:) senin bu yolda yolun açık..önce güzel güleryüzün için sonra profesyone fotoğrafların için teşekkür ederim..

Bende bu işin eğitimini aldım ve profosyonel olarak yapmaktayım,aşağıda bir adet örnek bebek foğrafımı paylaşıyorum, okuldan yeni mezun olduğumdan portfolyo amaçlı albüm+çekim ücretlerim çokk makuldür. iletişim
[ATTACH=CONFIG]874773[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]874773[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]874773[/ATTACH]

Eklentiler

• $mila 10.jpg
    $mila 10.jpg
    27 KB · Görüntüleme: 53
  • $DSC_0148.JPG
    $DSC_0148.JPG
    210,8 KB · Görüntüleme: 177
Son düzenleyen: Moderatör:
Devlet hastanelerinde doğum fotoğrafı osteyen çok çıkmadığı hastane ve doktorlar da yabancı olduğu için öncesinde bir konuşmak bilgi vermek iyi olur. Ben simdiye kadar bir kez devlet hastanesinde cekim yaptım o da hastanenin kadın doğum doktoru oldugundan hiç sorun cikarmadilar hatta yardımcı oldular.

Kızlar merhaba ; ben nisanda doğum yapıyorum.Ve doğum fotoğrafçısıyla anlaşmak istiyorum.Bi arkadaşım Zeliha Kurban' ı önerdi.Kendide hamile olduğu için indirimli çekim yapıyormuş.Fiyatları baya uygun.Ama yinede emin olamadım.Başka fotoğrafçıylada görüştüm ama 900 tl fiyat verdi. Sizce evdeki makinayla kuzenimemi çektirsem yoksa bu profesyonelcemi yaptırsam.Ne dersiniz?:KK53:

Kızlar merhaba ; ben nisanda doğum yapıyorum.Ve doğum fotoğrafçısıyla anlaşmak istiyorum.Bi arkadaşım Zeliha Kurban' ı önerdi.Kendide hamile olduğu için indirimli çekim yapıyormuş.Fiyatları baya uygun.Ama yinede emin olamadım.Başka fotoğrafçıylada görüştüm ama 900 tl fiyat verdi. Sizce evdeki makinayla kuzenimemi çektirsem yoksa bu profesyonelcemi yaptırsam.Ne dersiniz?:KK53:

İzmirde Ücretsiz Doğum Fotoğrafı İsteyen
Arkadaşlar merhaba.Ben izmirde doğum fotoğrafçılığı yapıyorum.Normalde düğün doğum günü çekimleri yapıyordum.Ancak hamilelikten sonra doğum fotoğrafçılığına başladım.Ege iletişim mezunuyum.Bu işi profesyonel olarak yapıyorum.Doğum fotoğrafçılığı eğitimimide Nuray Uysal Lauer'den aldım.Şubat ayı annelerinin doğum fotoğraflarını ücretsiz çekmek istiyorum.Tabi sadece izmirde olan anneler.
İlgilenirseniz mesaj atabilirsiniz.

Bunlar benim örneklerim Sena'nın fotoğraf makinesi diye aratırsanız nette başka örnekler de bulursunuz, mevlüt, diş günü, doğum günü ve evde konsept çekimleri yapıyorum, Edirne ve İstanbul'da çalışıyorum. Bebek doğmadan önce başlayan BEBEĞİM HİKAYESİ çekimleri de yapıyorum. Ücretler 400-900 arası değişiyor albüm sayısı ve çeşitlerine göre.

Eklentiler

• $enob.jpg
    $enob.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 188
Son düzenleme:
Merhaba

Benimde düğün ve doğum fotografçım aynıydı...

Muhteşem kareler çıktı ortaya herkeze tavsiye ederim...

Artık fiyatlarda o kadar tuzlu diil arkadaşlar ..

Fırsat sitelerini takip edin ordan satın alın

Benim fotografcım suanda bir fırsat sitesinde kampanya yapıyor kızımın 1. yaş doğum günü için ordan satın aldım bu sefer :)

istanbulunfirsati . com . tr bur sitede herşey war ben burdan karşılıyorum artık ihtiyaçlarımı :KK9:

Bende doğum için profesyonel makınemız vardı kendımız cektık o kadar güzel bi duygu o anları hatırlamak bambaşka

doğum fotoğrafları konusunda fiyat araştırması yapanlar buradan alabilirler. Bayan oldukça tatlı ve her konuda sorularınızı yanıtlıyor fiyatları da çok makul umrım yardımcı olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşın sitesinde koyduğu (face instagramda dahil) toplamda 5-10'u geçmeyen doğum fotoğrafı var, yanlış anlamayın ama benim de sizlere nacizane tavsiyem bir doğumu baştan sonra güzel çekebildiğine emin olmadığınız kişilerle çalışmayı tercih etseniz de siz çalışıp görmeden tavsiye etmeyin. Ben olsam bu fotoğrafları kendi mi çekmiş ondan bile emin olamazdım zira hakkında kısmında yalnızca kendi fotoğrafından başka bir bilgi yok:) Normalde böyle önerilerde bulunanların altına birşey yazmam, yazılmaz da zaten doğru değil ama uyarma gereği de hissettim, artık bizlere ulaşıp 'arkadaşımın doğumunda bi baktık hiç tecrübesi olmayan biri geldi' gibi cümleleri fazlasıyla duymaya başladık çünkü. Belki iyi bir fotoğrafçıdır şansınıza..

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar, portfolyomu genişletmek için bir süreliğine çok uygun fiyata doğum ve yenidoğan fotografı çekiyorum.
ilgilenen arkadaşlar olursa yardımcı olmak isterim...

merhaba arkadaşlar, portfolyomu genişletmek için bir süreliğine çok uygun fiyata doğum ve yenidoğan fotografı çekiyorum.
ilgilenen arkadaşlar olursa yardımcı olmak isterim...

merhaba ben istanbuldan selda. doğumuma normal şartlarda 3 hafta var ama tabii ki bir sürpriz olmazsa :) istanbuldaysanız bende doğum fotoğrafçısı araştırmasındayım çok profesyonel pozlar aramıyorum açıkçası ilk karşılaşmaları resimlerle ifade edebilmeniz yeterli benim için. portföyünüze katkıda bulunabilmem için fiyat bilgisi bekliyorum sizden :) seldabicakci@mynet.com

X