Doğum kontrol hapı yardımm??

Cicekliresim

Guru
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2014
171
44
34
Kızlar ara kanamalarımdan dolayı bir ay kullanacağım. Fakat yan etkilerini okudukça korkuyorum. En yan etkisiz rahat başlayıp kullandığınız doğum kontrol hapı hangisi acaba? Bir de regl günü mü başlayacağım kullanmaya? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Doktora gitmeden kendi kafanıza alıp kullanmayın. Her hap herkese iyi gelmez.ara kanama kesicem derken dolu dolu kanama yapabilir (ki başıma geldi). Bir ay kullanılıp bırakılmıyor 3 aylık döngü veriliyor en az düzene girmesi için.

Önceden de başıma gelmişti doktor bir ay kullan demişti kendi kendine düzelince bırakmıştım aynı şeyleri yaşıyorum baktılar bir şey, üç ayda 3 doktor gezdim bulamadılar. Vitamin verildi sadece önce onu denerim o zaman. Bir tek hormonlara bakılmadı. Gidicem ama fikir de almak istiyorum.

Önceden de başıma gelmişti doktor bir ay kullan demişti kendi kendine düzelince bırakmıştım aynı şeyleri yaşıyorum baktılar bir şey, üç ayda 3 doktor gezdim bulamadılar. Vitamin verildi sadece önce onu denerim o zaman. Bir tek hormonlara bakılmadı. Gidicem ama fikir de almak istiyorum.
Bende pcos sebepli çıktı ara kanamalar. Araştırma hastanesi şehir hastanesi varsa oralardan doktor bakın. Hatta imkan varsa direkt özele. Cihazları daha iyi oluyor

Bende pcos sebepli çıktı ara kanamalar. Araştırma hastanesi şehir hastanesi varsa oralardan doktor bakın. Hatta imkan varsa direkt özele. Cihazları daha iyi oluyor
Anladım yumurtlama kanaması gibi düşünüp sallamadılar bu ay daha da belirgin olunca endişelendim artık. Aklıma başka bir şey gelmedi. En iyisi başka doktora da gideyim. Gittiklerim özeldi. Teşekkürler

X