Doğum paketi alanlar destek olabilir mi?

Ceydos34

Guru
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2012
148
130
Merhaba , 6 haftalık hamileyim 😍😍
Doğum Temmuz ayı olacak Allahın izniyle🙏🏻
Bu dönem doğum paketi araştırmalarında bulundum.
Doğum paketi almak mantıklı geliyor ama bi yandan acele mi ediyorum diye düşünüyorum 🤔🤔
Herhangi bir sorun yaşanır mı ? Ya da memnun kalan oldu mu?

Yardımcı olursanız sevinirim🙏🏻

Merhaba , 6 haftalık hamileyim 😍😍
Doğum Temmuz ayı olacak Allahın izniyle🙏🏻
Bu dönem doğum paketi araştırmalarında bulundum.
Doğum paketi almak mantıklı geliyor ama bi yandan acele mi ediyorum diye düşünüyorum 🤔🤔
Herhangi bir sorun yaşanır mı ? Ya da memnun kalan oldu mu?

Yardımcı olursanız sevinirim🙏🏻
Aceleci davranıyorsunuz, öncelikle 2023ün bitmesini bekleyin. Sağlıkla ilerletin 3 ayı geçirip öyle alınız

Merhaba aynı haftadayiz :) sağlıkla alın kucaginiza. Bende doğum paketi arayisindayim. Takip ediyim konunuzu
Teşekkür ederim, siz de öyle sağlıkla kavuşun bebeğinize:)
Hamilelik sürecinde olduğumuz için sadece Sompo sigorta teklif verdi .
Sadece doğum 35 bin , doğum + 9 muayene 45bin teklifinde bulundu.
Bugün medicalpark Maltepe ile görüştüm . Herşey dahil anne için 9 muayene, tüm tetkikler, bebeğin doğum sonrası kontrolleri 57bin fiyatını verdiler.

Aslında paketi alıp doğum ücretini sabitlemek çok mantıklı ama böyle durumlarda hep ikilemde kalınır 🤔

Teşekkür ederim, siz de öyle sağlıkla kavuşun bebeğinize:)
Hamilelik sürecinde olduğumuz için sadece Sompo sigorta teklif verdi .
Sadece doğum 35 bin , doğum + 9 muayene 45bin teklifinde bulundu.
Bugün medicalpark Maltepe ile görüştüm . Herşey dahil anne için 9 muayene, tüm tetkikler, bebeğin doğum sonrası kontrolleri 57bin fiyatını verdiler.

Aslında paketi alıp doğum ücretini sabitlemek çok mantıklı ama böyle durumlarda hep ikilemde kalınır 🤔
Teşekkür ederim. Acıbademden de teklif Alican doktorum orada çünkü benim. Belli bir aya kadar yaptırma koşulu vardır diye düşünüyorum

Kızlar tam sağlık sigortasında gebelik dahil oluyor mu acaba tam sağlık sigortası yaptıran var mı aranızda

X