5 yıl sonunda hamilelik ve tüm yaşadıklarım ve tüp bebek

Merhaba bende pcos savaşçısıyım 24 nisanda transfer oldum ve pozitif sonuç aldım ikiz gebelikte 6 haftalığım geçen pazartesi pembe kanamam geldi doktor ikiz olduğu için herşey normal dedi dün tekrar kanamam oldu bu sefer kırmızı ve parçalı bir defa ama başka olmadı doktorum kalp atışı olmadığını söyledi pazartesi tekrar gel dedi eğer kalp atışı yoksa kürtaj dedi böyle olup sonradan kalp atışı duyan var mı
Merhaba benimde sizinle neredeyse aynı. Ama pcoslu değilim.amh düşük benim. Benimde 29 Mayıs'ta çift embriyo transferi oldum. Sonuç pozitifti. Kese görmeye gittiğimde tek kese denildi.iki hafta sonra kalp atışını duyacaktım. Kanama tarzı hiç bişey olmadı. Sadece doktora gitmeden iki üç gün önce bedenime rahatlama geldi . Gebelik belirtileri azaldı dersem daha doğru olur . 7 ncı haftada diye biliyordum sonra 6+5 te dedi doktorum. Her neyse muayene gittim . doktor iki kese olduğunu diğer embriyonunda tuttuğunu söyledi.iki ayrı kese ikisinde de bebek var yani boş gebelik değil . Ama her ikisininde kalbi durmuş. Hala anlamış değilim neden ikisinin aynı anda durduğuna. Daha sonra doktor beş gün sonra tekrar gel dedi. Bir gün sonra başka bir doktora da göründüm. Emin olmak istedim. Durmuştu. Beş gün sonra kendi doktoruma gittim neden buraya geldim dedim hemşireye; bebeğin büzülüp buzulmedigini görmek istedi doktor. Zaten kanama hala yoktu. Devlet hastanesine gittim. Ilaç verdiler . parçayı düşürmek için. Parça düşünce kürtaja aldılar.suan sadece dondurulmuş iki tane embriyom var. Rahim dinlendiriyoruz.

ben de bebeğime kavuşunca böyle uzun uzun yaşadıklarımı yazacağım ben de yaklaşık 10 yıldır uğraşıyorum 5.tüp bebeğe başlıyruz bakalım..
rabbim sizin gibi uğraşan isteyen bütün kadınlarımıza anne olmayı nasip ettsin inşallah rammim kimsenin kucağını boş bırakmasın evlat acısı yaşatmasın acısıyla sınamasın amin

Genetik ne demek nasıl bi süreç
genetik döllenmiş yumurta sağlıklı mı değil mi diye kromozomlarına hastalık varmı diye ince ayrıntılı bir işlem benim iki kimyasal gebelik oldu o nedenle genetiğe bakılacak embriyolar kalitesiz ki tutunmamış diyorlar..

Daha doğrusu rapor işi detayı felan anlat lütfen ben aşılama oldum gonalf için kullandım iğne için
2 AŞILAMAM OLDU BENİM DE AŞILAMALAR OLUMSUZ OLUNCA 3 SENELİK EVLİLİK DOLUNCA İŞTE PKO ÇOCUK YOK BAZI ŞARTLARI KARŞILARSAN HASTANE SANA TÜP BEBEK RAPORU YAZIYOR HEYETTEN GEÇİP 3 HAK VERİYOR AYNI GONALF İĞNELER İÇİN BİR DE HASTANEDE TÜP BEBEK TEDAVİSİNE İNDİRİM ALMAK İÇİN

Rabbim inşallah güzel sonuçlar nasip eder. Ama benim sana tavsiyem arfogl da arı sütü var buzlukta saklanan ama çünkü 2 çeşit biri normal saklanabiliyor diğeri buzlukta saklanıyor(asıl bunun faydalı olduğunu duymuştum) ondan al ben ondan almıştım demir kaşık sürmeden her sabah ondan yedim bir de daha sonra sneün dediğin gibi diğer arı sütü bal polen karışımını alıp yemiştim
Nerden aldınız acaba arifoglu ürünlerini ve buzlukta saklanan demişsiniz resimleri varsa ya da bulabilirseniz atabilir misiniz buraya acaba

Mehmet reşit hocada mi tüp bebek tedavisi gördünüz nasıl biri alanında önerir misiniz bizde kendisine gitmeyi düşünüyoruz da fiyatları çok pahalı
Mehmet reşit hocada mi tüp bebek tedavisi gördünüz nasıl biri alanında önerir misiniz bizde kendisine gitmeyi düşünüyoruz da fiyatları çok pahalı yalniz
Nurasel Nurasel canım ben bahçeci merkezini öneririm çok iyiler işlerinde

Mehmet reşit hocada mi tüp bebek tedavisi gördünüz nasıl biri alanında önerir misiniz bizde kendisine gitmeyi düşünüyoruz da fiyatları çok pahalı yalniz
Merhaba, alanında gerçekten çok iyi öyle saatlerce konuşma gibi bi imkanınınz olmuyor çok yoğun çalışıyo çok hastası var 5 dk faln hörüşüyorsunuz ama işinde iyi olması yeterli benim için saatlerce anltmasına gerek yok. Pozitif sonucu çok başka merkezdeki bi arkadaşımda benden duyup embriyosunu taşıdı diğer merkeze göre kaliteler bahçecide kontrol edildiğinde bir tık altta çıkmış ve kıza rahğm kalınlşma sorunu olduğunu muhtemelen erken transfer yapıldığı için tutmadığını söylemiş. Ona da sonra transfer yaptı taşıdığı embriyoyu ve çok şükür tuttu ven öneriyorum. Labaratuarı ve mehmet hocaya güveniyorum. Ayrıca arifogl ürünlerini internet sitesinden de temin edebilirsin

X