Doğum sancıları nasıl oluyor?

Birkediannesii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2022
1.596
799
Bugün tam 37+4 olduk fakat dünden beri kasık ağrılarım var..dün akşam 2-3 saate yakın sancı girip çıktı bel ağrım da vardı sonrasında geçti fakat bugün regl sancısı gibi arada bir girip çıkıyor .. allah nasip ederse ilk doğumum olacak ve haliyle tecrübesizim 🥹 bunlar doğum sancısı mıdır? Geçtiğimiz çarşamba da nst de sancım çıktığı için sezeryan gününü doktorum öne çekmişti şimdide sancımın olması beni biraz korkutuyor…yardımcı olursanız çok sevinirim 🌹

Sağlıkla kavuşun🌸 ben de 39+3. Haftadayım :) ara ara sancı gelmesi normal ha bugün ha yarın beklemedeyim ben :) minik adet sancıları doğumu başlatmıyor:) bebişin gelmeye gönlü olmadığı sürece ne yapsan boş😁
Birkediannesii Birkediannesii

Sağlıkla kavuşun🌸 ben de 39+3. Haftadayım :) ara ara sancı gelmesi normal ha bugün ha yarın beklemedeyim ben :) minik adet sancıları doğumu başlatmıyor:) bebişin gelmeye gönlü olmadığı sürece ne yapsan boş😁
Birkediannesii Birkediannesii
Amin inşallah sizde sağlıkla kucağınıza alın 🌹 cuma günü Allah nasip ederse sezeryan ile kavuşacağım kızıma ama yinede bu şekilde sancı olunca beni biraz korkuttu ☺️

Amin inşallah sizde sağlıkla kucağınıza alın 🌹 cuma günü Allah nasip ederse sezeryan ile kavuşacağım kızıma ama yinede bu şekilde sancı olunca beni biraz korkuttu ☺️
Amin 🌸 ben de bizimkinin keyfini bekliyorum :))) bir aksilik olmazsa normal olacak 🌸
Siz de sağlıkla atlayın çabucak süreci 🤍

X