doğum sonrası adet düzensizlikleri yaşayanlar...

:roflol: ay pregant sende..
benim o yönden pek sorunum yok hatırlarsam eski yazılarımı :)
spiralden korktum ben yaa hapta hormonları bozuyo iğnede öle napcaz bilmiyorum..

:roflol: ay pregant sende..
benim o yönden pek sorunum yok hatırlarsam eski yazılarımı :)
spiralden korktum ben yaa hapta hormonları bozuyo iğnede öle napcaz bilmiyorum..

hatırlıyorum canım. ben de korkuyorum spiralden bi de sen yazmıştın ya kaşıntı bilmem ne oluyomuş geri çıkartırken çok acımış diye bi yakının. en iyi yöntem erkeğin p.. ile korunması değil mi ya? onla da hamile kalınıyo mu ki? :eek:

Altunhan oğluşumun yakışıklı bi resmini çeker koyarım..: )

Pregant 0.100 çıkmıştı kan testi negatif dedi doktor ama çewremdekiler nedense hep hamile oldugumu düşünüyo bende o moda girdim sanırım..

benim de kasıklarım ağrıyo bugün 6. gün hala hasta olmadım. test yapınca rahatladım. artık her ay bi sürü idrar testine para dökücem sanırım.

Altunhan oğluşumun yakışıklı bi resmini çeker koyarım..: )

Pregant 0.100 çıkmıştı kan testi negatif dedi doktor ama çewremdekiler nedense hep hamile oldugumu düşünüyo bende o moda girdim sanırım..

bekliyorum oğluşunun yeni resmin tatlım :)
hamile moduna girme bide olur gerçekten ayy çok zor olur yaa daha küçük bebişler..

hatırlıyorum canım. ben de korkuyorum spiralden bi de sen yazmıştın ya kaşıntı bilmem ne oluyomuş geri çıkartırken çok acımış diye bi yakının. en iyi yöntem erkeğin p.. ile korunması değil mi ya? onla da hamile kalınıyo mu ki? :eek:

evet halamın kızı çok çekmiş spiralden bende vazgeçtim onunla konuşunca...
p... bence en iyisi tabi eşleri bunun için ikna etmek zor oda var yani..
dikkatli kullanınca korur heralde... bi haber okumuştum kk de p.. kadınıniçinde kalmıştı delikafadulden
dikkatli olmak lazım yani çok zor kadın olmak yaa...

evet halamın kızı çok çekmiş spiralden bende vazgeçtim onunla konuşunca...
p... bence en iyisi tabi eşleri bunun için ikna etmek zor oda var yani..
dikkatli kullanınca korur heralde... bi haber okumuştum kk de p.. kadınıniçinde kalmıştı delikafadulden
dikkatli olmak lazım yani çok zor kadın olmak yaa...

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

Ben spiral taktırmayı düşünüyorum..tabii hamile deilsem ..

delikafadulden

En iyi korunma yolu spiral diolar çünkü..Bazılarında sorun çıksada bence en mantıklısı..

spiral takmak için uzun uçlu bişey var kargaburnu mu ne. oraya yerleştiriyolar. kabus gibi.

spiral hakkında kötü hikayeleri hep sağlık ocaklarında taktıranlardan duydum
uzman drlere taktıranlarda bi sorun duymadım ama bilemiyorum
sağlık ocaklarında 3 tllik bişey takıyolarmış biliyorsunuz 600tlye kadar spiral çeşidi var
bende korkuyorum açıkçası ama doğumdan zor değildir heralde :)

napıcaz biz ya kafam iyice karıştı spiral taktırıp bi sorun olmucanı bilsem o ağrıyı çekerim ama onunda yan etkisi var uzun süren düzensiz adet tam olarak korumama kaşıntı alerji en iyisi kocalardan uzak durmak...

Ben merak edip nasıl bişey olduguna bakmıycam..

Doğumdan korkacagımı bildiğim için hiç dogumvideosu izlemedim..We normal doğum yaptıgm halde doktorların bile şaşırdıgı derecede kendimi sıkmadan ve korkmadan bağırmadan doğum yaptm..

O spiral denen şeyede bakmassam kolay olur herhal

-tatlicadiarzu-

vereliniortak
tebrikler demek normal doğum yapmana rağmen sakindin..ben nst ye bağlandığım sıra bi kadın doğum yapıyodu yan tarafta çığlıkları beni bile korkutmuştu...

helal olsun asimai. normal doğum yapanları hep takdir etmişimdir. ama senin bebein kilolu doğmadı mı nasıl yaptın doğum

3920 ydi kilosu..çok aşırı kilolu deildi..

Kendimi acı çekmekten yerlerde yatmaya konsantre ettiğim için çektiğim sancı çok gelmedi sanırım: )

Doktorların her dediğine karıştım..suni sancı verdirtmedim..Biraz uyuz oldular sanki bana ama napiim: )

kızlar benimki düzene girdi nihayet.sonunda yani.....

hiç düzelmiyecek sandım yaa çok korktum. 2008 kasımda sezeryan doğum yaptım ben. demekki zaman alıyomuş düzelmesi.

X