Doğum sonrası sarkan meme

gultug

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Mart 2024
32
17
24
Merhaba ben 3 ay önce doğum yaptım hamlilelik öncesinde memelerim küçük ve sarkıktı hamilelikte çok şişti ve doğum sonrası emzirmeyle beraber küçülen memelerim şu anda hem sarkık hem çatlak dolayısıyla yaptırmak istiyorum (tabii emzirmem bitince) fakat doğru araştırmayı nasıl yapmalıyım doğru doktoru nasıl bulabilirim bilmiyorum tavsiyesi olan var mıdır

Ben de düşünüyorum ama süt bezlerine zarar verir yazıyor çoğu sitede. Arkadan bir tane daha düşünüyorsan iyi düşün, iyi doktor seç kuzum

Ben de düşünüyorum ama süt bezlerine zarar verir yazıyor çoğu sitede. Arkadan bir tane daha düşünüyorsan iyi düşün, iyi doktor seç kuzum
Benim ablam oldu aynı operasyonu sonrasında emzirmede sıkıntı yaşamadı ama doktorunun şuanki ücreti araba fiyatı o sebeple arayıştayım tabi dediğin gibi iyi düşünüp konuşmak lazım doktorla canım

Ben 2 çocuktan sonra protez taktırdım. Bir tane daha çocuk düşünüyorsanız onu da emzirip öyle ameliyat olmanızı tavsiye ederim ama karar verdim olacağım diyorsanız doktorlar protezin emzirmeye engel olmadığını söylüyorlar. Benim göğüslerimde de çatlak vardı, protez sonrası hiç belli değiller. Görüntüden çok memnunum. Memelerim dikleşsin diye spor yapardım, boşa uğraşmışım🤭

Ben 2 çocuktan sonra protez taktırdım. Bir tane daha çocuk düşünüyorsanız onu da emzirip öyle ameliyat olmanızı tavsiye ederim ama karar verdim olacağım diyorsanız doktorlar protezin emzirmeye engel olmadığını söylüyorlar. Benim göğüslerimde de çatlak vardı, protez sonrası hiç belli değiller. Görüntüden çok memnunum. Memelerim dikleşsin diye spor yapardım, boşa uğraşmışım🤭
Peki bir şey soracağım yuvarlak ve damla olarak iki çeşidi var diye biliyorum hangisini tercih ettiniz ve memnun musunuz acaba

Çocuk düşünmüyorsan yaptır ama düşünüyorsan yaptırma çünkü kilo alınca hamilelikte büyüyüp tekrar sarkıyor görüntü bozuluyor ben 3. Çocuğumdan sonra yaptırdım

Peki bir şey soracağım yuvarlak ve damla olarak iki çeşidi var diye biliyorum hangisini tercih ettiniz ve memnun musunuz acaba
Ben herşeyi doktoruma bıraktım. 400 cc kas altı yuvarlak protez takıldı. Vücut yapıma göre yuvarlak takılmasını uygun gördü. Ne dediyse itiraz etmedim ve sonuçtan çok memnunum.

X