Dogumdan Sonra Adet Nezaman Oldunuz ??

bende 20 mayısta doğum yaptım 20 haziranda da adet oldum bünyeden bünyeye değişiyo bende

kızlar ben doğumdan sonra henüz adet olmadım tekrar hamile kalma riskim varmı acaba

yoksa adet olana kadar hamile kalmam mümkün değilmi

ben 19 haziranda doğum yaptım 5 ay sonra yani şimdi regl oldum off ağrıda yaptı ne güzel olmuyordum yaa..leke gibi geldi henüz bakalım ne zaman çoğalır..

bende 16 temmuzda doğum yaptım hala bişey yok off ne sıkıntılı işler yaa kabus gibi wallahimafoldumben

doğumdan tam 6 ay sonra regl olmaya başladım.Annem doğumlardan sonra 1 yıl olmazmış kişiden kişiye değişir

arkadaşlar bende 02/11/09 da doğum yaptım 40ım çıkana kadar kananmam oldu kimi zaman damla damla kimi zaman adet gibi şuanda adet olmadım hala yalnız 1 aydan beri adet gibi dancım oluyor 3-4 gündürde akıntım var önce hafif kahverengimsiydi bugünde şeffaftı ama bi ara o şeffalığın içinde ince bir çizgi kırmızılık vardı sonra gene şeffaf oldu bu adet belirtisi mi

ilk kızamda 6.ayına girerken adet olmuştum.şimdi 21 günlük bi kızım daha var.bakalım bu ne zaman olacak..

dogum yaptıktan sonra 10 gun kadar kanamam oldu sonra kesıldı
suan oglum tam 7 aylık adet olmadım

4 ay önce doğum yaptım bende lohusalıktan sonra hemen oldum düzensiz bir şelikde 2 kez daha oldum şimdii bişey yok hamile kalabilirmiyim korunduyoruz kondomlaa kabus gibii hamile kalma olayına taktım eşi imkanı yok diyor ama olmadıkça beynimi kemrimyor görüyoru ki herkez düzensiz sonuçta kadın olmak çok zorr.....

bir hafta önce oldum doğum yapalı 7.5 ay oldu bu hafta olmasaydım olmasaydım doktora gidicektim gerek kalmadı

aaa hatırlamıyorum:KK43: 10 yıloldu
sanırım 9-10 ay sonra olmuştum
doğumdan sonra tam 40 gün kanamam oldu hayret etmiştim nasıl bilmişler diye 40ı çıkmak faln derler ya:)

X