Doğumdan sonra bel ve kuyruk sokumu ağrısı

Panikli anne

"Amma velakin,her şey nasip.."
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2021
685
950
28
Doğum yapalı 12 gün oldu ama doğumda çok zorlanmaya bağlı sanırım bel ve kuyruk sokumu ağrısı kaldı belim tutuluyor oturamıyorum rahat,batıyor popo kısmı vajinal ağrılar ve kasıklarda ağrılar zaten devam ediyor bide bunlarla uğraşıyorum başına gelen var mı sizde de oldumu :/

Ağrınız geçtimi acaba bnde 14 martta doğum yaptım ama kuyruk sokumu ağrısından yürüyüşüm bile zorlaştı

Doğum yapalı 12 gün oldu ama doğumda çok zorlanmaya bağlı sanırım bel ve kuyruk sokumu ağrısı kaldı belim tutuluyor oturamıyorum rahat,batıyor popo kısmı vajinal ağrılar ve kasıklarda ağrılar zaten devam ediyor bide bunlarla uğraşıyorum başına gelen var mı sizde de oldumu :/
Canım aynıları bende de oldu açtığım konu var oku istersen ulaşmak istersen de numaramı yazarım

Ben gebeyim bendede kuyruk sokumu ağrısı başladı:KK43:
Rabbim yardımcımız olsun 🤲

X