Endometriyozist ve bel kuyruk sokumu agrisi

Usk istanbul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2017
39
16
39
Arkadaslar merhaba;son 2 aydir gitmedigim doktor kalmadi.
Konuyla ilgili bilgi ve deneyimi olan arkadaslar bana yol gosterici olabilirmisiniz?
Daha once adetlerim duzenli ve kanama miktarida normaldi iki ay once adetim 10 gun gecikti sol kasikta agri basladi adet sancisinin iki tik ustunde bir agriydi kadin dogum kolonoskopi uroloji dr lari mr bt de dahil bi sonuc alamadim agri bel ve kuyruk sokumuma vuruyor biraz ayakta durayim yada yuruyeyim yada uzuleyim cildirticak sekilde agrim oluyor ben ne yasiyorum! Dogum kont hapi bi ise yaramdi vajinal progestron da oyle napicam ben cildiricam

Selamlar çözüm bulabildiniz mi aynı dertten muzdaribim. Sol kasığımda ve belimde ağrı var. Sadece antibiotikle geçiyor. Fitil vs hiç bişey geçirmiyor. Sonra yine başlıyor üroloji ve kadın doğuma gidiorum şuan bt çekildi sonuç bekliyorum. Ama 8-9 ay oldu psikolojik olarak yoruldum artkk. Üzüldüğümde cok ayakta kaldığımda başlıyor hemen. Burdan haberleşelim

Arkadaslar merhaba;son 2 aydir gitmedigim doktor kalmadi.
Konuyla ilgili bilgi ve deneyimi olan arkadaslar bana yol gosterici olabilirmisiniz?
Daha once adetlerim duzenli ve kanama miktarida normaldi iki ay once adetim 10 gun gecikti sol kasikta agri basladi adet sancisinin iki tik ustunde bir agriydi kadin dogum kolonoskopi uroloji dr lari mr bt de dahil bi sonuc alamadim agri bel ve kuyruk sokumuma vuruyor biraz ayakta durayim yada yuruyeyim yada uzuleyim cildirticak sekilde agrim oluyor ben ne yasiyorum! Dogum kont hapi bi ise yaramdi vajinal progestron da oyle napicam ben cildiricam
Sakroiliak mr çektirin ödem olabilir bende öyle xikti

X