Doğuştan Rahmi ve Vajinası Olmayan Var mı Aranızda?

herkese meraba bende sizinle aynı kaderi paylaşıyorum dün farkettim bu bölümü ve gereksiz bi sevinç oldu bende.. sanki dünyada bunu yaşayan tek ben varmışım gibi hissediyodum... ben 2 yıllık evliyim ve ameliyat olmadım dün yazılarınızı okudum ameliyat konusunu araştırıyorum bende aslında şimdilik bi sorun yaşamıyorum eşimle severek evlendik ve o bu durumu evlenmeden önce biliyodu hiç sorun yapmadı Allah razı olsun.. tabi ilerde sorun olurmu bilemem.. bende o yüzden ilerleyen zamanlarda ameliyat olmayı düşünüyorum ben ameliyatla ilgili merak ettiklerimi sormak istiyorum fakat cevaplamak isteyenler varsa tabi...

bide ameliyat yöntemi nasıldı kapalı ameliyat mı?? eğer cevaplarsan sevinirim bende ameliyat olmak istiyorum

teşekkür edeerim yorumların için huzunapla ama heryerde bahsetme demişin birilerine anlatmasam derdimi daralıyorum bunalıyorum sadece ailem biliyo bide buraya açtım beğendiğim biri olduğunda anlattığımda aldığım cewap çocuksuz yapamam demeleri gerçekten sewen kaldımiki bu dewirde

Var arkadaşım benim tanıdığım kız var adet olmuyor.Ama kocası onla evlendi yine çok seviyor.

Var arkadaşım benim tanıdığım kız var adet olmuyor.Ama kocası onla evlendi yine çok seviyor.

kesinlikle katılıyorum bende evliyim nazar değmesin eşimle birbirimizi çok seviyoruz Allah'a hep dua ettim beni çok sevecek birini karşıma çıkarsın diye çok sevsinki kabul etsin... ve 2 yıldır evliyim üstelik eşim en başından beri biliyodu bu durumu.. benim ameliyat olmamıda istemedi acı çekmemem için ben yinede olmak istiyorum ilerleyen zamanlarda.. kesinlikle seven insan kabul ediyor

ameliyat konusunda hiç konuşmadık biz canm.bana zaten bu problemimi söylerken kötü tabirle anlattığı için oan yıkıldım ben bidahada doktora falan gitmedim

hiç üzülme.. buda bizim imtihanımız Allah'tan gelen bi hastalık doğuştan.. yapabilecek birşey yok yinede şükretmek gerekir

hiç üzülme.. buda bizim imtihanımız Allah'tan gelen bi hastalık doğuştan.. yapabilecek birşey yok yinede şükretmek gerekir

yaşım 22 evli değilim 7yıldır birlikte olduğum bi ilişkim var.imtihanım okadr büyükki erkek ark.aşırı derece çocukları seven biinsan ben desen zaten öyle..hiç nişan gibi biolaya kalkışlmasını istemiyorum inanın çünkü bozulacağını biliyorum.rüyamın bianda kabusa döneceğini biliyorum

çook şanslısınız..Rabbim daim etsin mutluluğunuzu bunları duyunca rahatlıyorum aslında.ne güzel eşiniz sizi sevdiği için yanınızda:nazar::nazar:

yaşım 22 evli değilim 7yıldır birlikte olduğum bi ilişkim var.imtihanım okadr büyükki erkek ark.aşırı derece çocukları seven biinsan ben desen zaten öyle..hiç nişan gibi biolaya kalkışlmasını istemiyorum inanın çünkü bozulacağını biliyorum.rüyamın bianda kabusa döneceğini biliyorum

madem bu rüya kabusa dönüşecek kabustan ne kadar erken uyanırsan o kadar iyi olur.. ailen bu ilişkini biliyormu ve ne yorum yapıyolar açıklamanı istiyolarmı önemli olan bu.. 7 yıllık bi ilişki ise onu iyi tanıyor olmalısın.. onun anlayacağı ve anlayış gösterebileceği bir dille ifade etmeye çalışmanı tavsiye ederim seni gerçekten seviyosa anlayış gösterecektir gerçekten sevmiyorsa pekte kaybedeceğin birşey yok demektir.. sana sadece neden 7 yıl sonra söyledin diye tepki gösterebilir ama dediğim gibi gerçekten seviyorsa bunuda atlatırsınız... nacizane tavsiyem...

madem bu rüya kabusa dönüşecek kabustan ne kadar erken uyanırsan o kadar iyi olur.. ailen bu ilişkini biliyormu ve ne yorum yapıyolar açıklamanı istiyolarmı önemli olan bu.. 7 yıllık bi ilişki ise onu iyi tanıyor olmalısın.. onun anlayacağı ve anlayış gösterebileceği bir dille ifade etmeye çalışmanı tavsiye ederim seni gerçekten seviyosa anlayış gösterecektir gerçekten sevmiyorsa pekte kaybedeceğin birşey yok demektir.. sana sadece neden 7 yıl sonra söyledin diye tepki gösterebilir ama dediğim gibi gerçekten seviyorsa bunuda atlatırsınız... nacizane tavsiyem...

ailem ilişkimi biliyor aileside aynı şekilde..durumumuda biliyo aslında ama karıştıran benim.önce kabul etmedi erkek ark.sonra kabul etti..annesine demiş aslında demiyecekti bile onlar kabul etmesede ben ediyorum dedi.sonra o konu öylece kaldı bikaç yıl geçti üzerinden.askerdeydi.annem tekrar ısrarla söylememi istedi.isterse kabul etmeyeceğini onu oyalamam gerektiğini.herşeyi net bişekilde söyledim ama ozaman askerdeydi aptallık yaptım.oan tabi kaldıramadı çok zor dedi.neden bunları söyledin çok mutluyduk dedi bırakmadı ama bişeyde diyemedi askerliğini yakıp geliyodu buraya..zamanlamam yanlıştı biliyorum.dayanamadım tlfnda ve herşeyin düzeleceğini söyledim.yani okadar uzunki tekrar batırdım resmen yani

ailem ilişkimi biliyor aileside aynı şekilde..durumumuda biliyo aslında ama karıştıran benim.önce kabul etmedi erkek ark.sonra kabul etti..annesine demiş aslında demiyecekti bile onlar kabul etmesede ben ediyorum dedi.sonra o konu öylece kaldı bikaç yıl geçti üzerinden.askerdeydi.annem tekrar ısrarla söylememi istedi.isterse kabul etmeyeceğini onu oyalamam gerektiğini.herşeyi net bişekilde söyledim ama ozaman askerdeydi aptallık yaptım.oan tabi kaldıramadı çok zor dedi.neden bunları söyledin çok mutluyduk dedi bırakmadı ama bişeyde diyemedi askerliğini yakıp geliyodu buraya..zamanlamam yanlıştı biliyorum.dayanamadım tlfnda ve herşeyin düzeleceğini söyledim.yani okadar uzunki tekrar batırdım resmen yani

gerçekten zamanlama hatası yapmışsın.. bunu söylerken onun gözlerinin içine bakmalıydın sırf o an bile anlardın gerçekten neler hissettiğini.. benim eşimin ailesi bilmiyo ve biz bilmemeleri gerektiğini düşünüyoruz sonuçta bu sadece ikimizi ilgilendiriyo ayrıca ne kadar çok sağlıklı olupta çocuğu olmayan aile var dünyanın sonu değilki bu..

ayrıca tıp gelişiyo.. biliosun rahim nakli yapılarak hamile kalan bizim durumumuzda olan birisi var şu meşhur yüz naklini yapan akdeniz üniversitesindeki hoca.. belki ilerleyen senelerde bu işlemler daha da kolaylaşacak..

gerçekten zamanlama hatası yapmışsın.. bunu söylerken onun gözlerinin içine bakmalıydın sırf o an bile anlardın gerçekten neler hissettiğini.. benim eşimin ailesi bilmiyo ve biz bilmemeleri gerektiğini düşünüyoruz sonuçta bu sadece ikimizi ilgilendiriyo ayrıca ne kadar çok sağlıklı olupta çocuğu olmayan aile var dünyanın sonu değilki bu..

herşey okadar tersineki aileside beni bırakmıyo.annesiyle konuştum o askerdeyken..normalde görüşürüz zaten..beni rahatlatanda o aslında.söylemiş annesine.ama ben kadına daha detaylı anlattım.herzaman yanımda olduğunu oğlunun kabul edeceğini söyledi.bunun için üzülme sakın kimsesiz çocuk var nekadar alır bakarız dedi.oğlunu benden daha ii bilir düşüncesiyle ben aslında annesine bıraktım işi.hangisi doğru inan hiç bilmiyorum

Son düzenleme:
herşey okadar tersineki aileside beni bırakmıyo.annesiyle konuştum o askerdeyken..normalde görüşürüz zaten..beni rahatlatanda o aslında.söylemiş annesine.ama ben kadına daha detaylı anlattım.herzaman yanında olduğunu oğlunun kabul edeceğini söyledi.bunun için üzülme sakın kimsesiz çocuk var nekadar alır bakarız dedi.oğlunu benden daha ii bilir düşüncesiyle ben aslında annesine bıraktım işi.hangisi doğru inan hiç bilmiyorum

annesinin yaklaşımı gerçekten güzel.. şu anda askerde mi??

ayrıca tıp gelişiyo.. biliosun rahim nakli yapılarak hamile kalan bizim durumumuzda olan birisi var şu meşhur yüz naklini yapan akdeniz üniversitesindeki hoca.. belki ilerleyen senelerde bu işlemler daha da kolaylaşacak..

inşallah tek isteğim bu.şuan için...buyüzden ameliyat bile en son sırada kalıyo benim için

X