Doktor beni odasından kovdu

eşiniz iyi yapmış zaten de doktorun küstahlığı pek kabul edilir gibi değil ve malesef şikayet edilsede elimize birşey geçmiyor
Aynen öyle
Kulak zarımdan yıllarca çektim, antibiyotikler kullandım. En son %70 duyma kaybına vardı ve ameliyat oldum. Ama bunca çekerken bile kulak zarıma dokunamadım. Çok içeride bir yapı bu. Siz nasıl erdiniz oraya? Çünkü benim son raddelerimden biri hocamın bana tokat atmasıyla yaşandı. Doktorun da böyle düşünmesi doğal geldi o yüzden ha üslubu kötü ama hiç olmayacak bir şey değil.
Tabiki ama ben bi hafta önce gittiğimde bunu yapması gerekirdi ben konturole gidince yapması saçma basınçtan ve tıkanıklıktan çok rahatsızım bi çözümde bulamadım 😓

Doktor'un tavrına asla hak vermiyorum ama sende eğer sümsük sümsük durduysan o yüzden dayak ihtimalini düşünmüş olabilir.
Böyle bir durumda hasta hakları birimine gidin başhekime değil
Yok ne sümsüğü he fakat basınçtan dolayı kafamı tutamıyordum tek gidecektim eşim benim yanımda ayakta duramadığım için geldi hastaneye

birdaha bana gelme hele dışardaki hiç gelmesin diyemez... annem 3 ay hastanede yattı doktor ve hemşirelerin küstahlıklarına okadar çok şahit oldum ki kusura bakmayın ama insanların tahammül sınırlarını çok fazla zorluyorlar
Haklısınız

şimdi kocanız orda o hekimi dövseydi haberlerde dayakçı hasta yakını doktoru dövdü denir,doktorda mağdur gibi konuşma yapardı.kim ne derse desin bazı insanlar dayağı hak ediyor

Evet dövseydi herkes adamın eşinin de kulağının zarını patlattığına emin olurdu. Doktor teşhisinde haklı çıkmış olurdu. Ama normal insan olduğu için dövmemiş. Aklı yerinde olan kimse doktora saldırmaz.

Genelde böyleler ..
Onları denetleyen bır sıstem yok , bırde daha haberlerde fılan şişirildikce şişiriliyor doktora şiddet diye.. onlarda bundan daha cok faydalanıyor
Sıstem olmalı bız hastalar eksı puan verdıkce bunların maaslarına yansımalı denetım olmalı
Ozaman bak nasıl ınsan gıbı davranacaklar
Bizim ulkemızde doktorlar bize hizmet ettiginin farkında degıl ..
Banada hep boylelerı denk gelıyor yspacak bısey olmuyor. Cımere fılan bı yazsanız belkı ılgılenırler
Nasıl yok? Haklarındaki en saçma şikayet için bile savunmaları alınıyor emin olun.

Elle kulak zatı patlamasını ilk defa sizde duydum hanımefendi serçe parmağınızın ne kadarı girmiş olabilir ki🤷🏼‍♀️ Herkes özel ilgi alaka bekliyor kesinlikle anlıyor doğru buluyorum ancak muayene süresi olarak size kaç dakika ayrılıyor biliyor musunuz devlet tarafından 3 dakika🤦🏼‍♀️ Hastayı sorgula bak et derken bir de hasta yakınını çıkaracak ince düşünecek ortam kalmıyor bir yerden sonra. Bu sürenin uzatılmasını da talep edin cimere ayrı bi başlık halinde.Ha çıkartsaymış keşke orda evet ama kötü bir amaçla yapmamış çünkü acile gelen kulak zarı şikayetlerinin yüzde 95 i tokat,şiddet ve yabancı cisim sokulması sonrasıdır. Elle kulak zarı patlamasına inanmamış şiddete karşı sizi düşünmüş. Geçmiş olsun.

Son düzenleme:
Kaşırken kulak zarı delinmesini ilk defa duyuyorum ben de. Bir cisimle falan mı kaşıdınız?
Birçok kadın siddet mağduru olmasına rağmen bunu saklıyor belki o yüzden üstelemiş olabilir doktorunuz. Art niyet aramadım hatta bence sorgulaması iyi bile ki şiddete uğramış bir kadın olsaydınız bunun ortaya çıkmasını sağlardı.
Başka bir doktora görünürsünüz, üzülmeyin bence boşuna.
Şiddet mağduru olabileceğinden şüphelendiği kadına kocasının yanında mı soruyor bunları ? Senaryo mantıklı geldi mi size ? Kocasından korkup şikayetçi olamayan kadın yine kocasının yanında doktor odasında mı dayak yiyorum diyecek? Üstüne he he diye kadını rencide ediyor

Geçmiş olsun diliyorum ama bir benzerini annem yaşadı inanın Bursa'da yaşayan KBB uzmanları yetersiz kaldı öyle söyliyim özel devlet hepsine gittik tüm tetkikler yapıldı biri diyor mantar biri diyor kulak zarı delinmiş bunlar okulda aynı dersleri görmediler mi biri artık bana gelme şehir hastanesine git dedi oraya da gitti yok yok yok kadının kulağı zar zor toparladı yalnız size şunu söyliyim deniz bölgesinde mi yaşıyorsunuz annemler deniz bölgesinde kaldılar bir yıl şehir merkezine dönünce baya düzeldi kulağı sanırım nemden kaynaklı bu kadar oldu

O an doktora caktirmadan bir ışık verseniz belki size yardimci olacakti. Ben oyle düşündüm. Kulak zarini kasirken deldigini iddia eden bir kadin muayeneye agresif esiyle beraber geliyor. Amaci siddet gördüğünüzü dusunup size yardim etmek olamaz mi?
Olamaz. Bunun yolu bu değil doktorlar da kolluk da böyle durumlarda ne yapması gerektiğinin eğitimini alıyor. Kaldı ki kadının kontrol mueyanesi bu.

Kulak kaşırken zar delinmesi mi?
İlk kez duyuyorum. Şayet kaşımaktan zar delinseydi bir sürü insan'ın zarı delinirdi.
Hem zar içeride kalıyor, parmağınızı sokup kaşımız olsanız bile, parmak zara ulaşmaz.

Bir zamanlar çok kötü kulak ağrısı yaşamıştım, 2,3 farklı Dr çare bulamamıştı, acıdan kıvranıyordum. En son başka bir Dr gittim, sağolsun problemin mantar kaynaklı olduğunu söyledi, çıkarırken bayağı gördüm, kocaman birşeydi. Bir önceki dr'lar nasıl görmedi anlamamıştım. Farklı Dr deneyin.
Allah şifa versin, geçmiş olsun

Şiddet mağduru olabileceğinden şüphelendiği kadına kocasının yanında mı soruyor bunları ? Senaryo mantıklı geldi mi size ? Kocasından korkup şikayetçi olamayan kadın yine kocasının yanında doktor odasında mı dayak yiyorum diyecek? Üstüne he he diye kadını rencide ediyor
Evet diyenler var,şahit olmuşluğumuz da oluyor. Doktorun yaptığını tamamen savunmuyorum ama yapılan her şeyin de kötü amaçlı olmadığını söylüyorum.

Peki eşiniz niye muayene odasina giriyor?
Ne farkeder ? O veya bu sebeple giriyor. Doktor, savcı, avukat veya başkası hiç kimse vatandaşla saygısız konuşma hakkına sahip değil. Doktor için sakıncası varsa yalnız girin lütfen diyebilir en fazla.

Evet diyenler var,şahit olmuşluğumuz da oluyor. Doktorun yaptığını tamamen savunmuyorum ama yapılan her şeyin de kötü amaçlı olmadığını söylüyorum.
Hiç şahit olmadım çok enteresan. Adli kolluk tutanağında hiç muayene esnasında diye olay öyküsü okumadım üstelik işim bu. Eşe karşı şiddetin cezasını bizzat ben veriyorum. Hanımefendi tamamen de savunamazsınız az bir şey de savunamazsınız. Herkes vatandaşla nasıl konuşması gerektiğini öğrenecek

X