Çatlaklar Doku Kremi ile Çatlaklara Kesin Kez Çözüm...

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
ben bu kremi bebeğim olduğunda göğüs uçlarım için kullanmıştım gerçektende hiç yara ya da çatlak olmadı ve epilasyon sonrasında kullanmama için dr vermişti işe yarıyor tavsiye ederim.

kızlar herkes farklı birşey yapıyorrr...benim çatlaklarım inanın kan gibi kıpkırmızı doktor tavsiyesi ile dün banyoda 5 dakika soguk su tuttumm...dondum orası ayrı ama sonra baya bir keseledimmm...dahada kırmızı oldular orada kan dolasımının hızlandıgı barizzz... sonra çıktım bir güzel tüm vücudumu yagladım...yani benimkilere bakan korkar hastalık gibi kıpkırmızı olmuslar...ben bu yöntemi daha önceden duymustum bana su yönden mantıklı geliyor bir doktor sitesinde çatlaklr hakkında bilgi vermiş...
şimdi bizim çatlaklarımız derinin üst tabakası değil yırtılan deri orta tabakası vücudumuzun o yüzden dışardan sürülen kremlerden sonuc almamız biraz zor gözüküyorr...acneylse ve diğer ilacta birisi üst deriyi soyuyor onu yara haline getiriyor diğer sürdüğünüz ilaç ise bad dokularını güçlendiriyor ve iyileşme saglıyor... aslında mantıklı gözüküyor çünkü diğer doktorun verdiği tedavide onları önce yara haline çeviriyor çünkü parmagımızı kesildiğinde onu vucüt tamir ediyor ama çatlaklar için ne yazık ki savunmaya geçmiyorrr...ben bu yöntemi deneyecektim ama bir çok kişi memnun kalmamışş...:KK43::KK43::KK43::

bende kullandım hemde düzenli olarak,biraz geçti gibi ama tamamen geçmiyor.insanlara boşa ümit vermeyin...

cnm sen hangi kremi kullandında pek faydaısnı göremedin yasarmısın artık çok fazla geç kalmadan bi yönteme başlamak istiyorum ama hep yorumlardan kararsız kalıyorum yani senin söliyceğin etkili olacak lütfen en kısa zamanda cvp yazarmısınna.s.

peki bu acıbağdem sütüyle madecassolun fiyatları nedir tam olarak yazarmısınız öğrenciyimm yani fazla değildir umarım:uhm: CADIARZU

ben çatlaklarım ilk oluştuğunda madecassol kullanmıştım ama bi faydasını görememiştim

bişey sorucam bu krem yeni oluşmuş çatlaklar içinmi iyi geliyor yoksa eski oluşanlarada iyi geliyormu

kızlarr madecassol dan bende aldım bugün we başlıycam umarım çatlaklarım geçer gelişmeleri yazarım hihoyyyt

kızlar 12 sinde başladım kullanmaya ama sizlerin bahsettiği gibi kızarıklık yada kaşınma olmadı henüz acaba erkenmi bunlar için yoksa bi etkisi olmucakmı senağlama

bir doktor şunu önermiş;

madecassol...............sabah
acnelyse krem...........akşam
evigen ampul............haftada 2-3 defa

selam kızlarr bnmde çatlk problemm var naptnz son gelşmeler nasıl ben bıktm düşnmekten yafsssss

sanırım ilacı başka bi firma üretecekmiş bundan sonra. o yüzden bi süre bulmak sorun olabilir

yenı dogum yaptım sezeryanla ( 2ay oldu )
dikişlerime falan bı zararı olurmukı?

ya kızlar burda bi arkadş yazmşki kara üzm çekirdek tozu yedim vede faydalı oldu bana bi ilgnç geldi yiyerk nasıl geçerki he sizcee

mrb arkadaşlar ben yeni üye oldum yazdıklarınızı okumuştum bende kullandığınız kremlerden alıp kullandım kullanalı 1 hafta oluyor benm bacaklarımın belirli bir böümlerinde soyulmalar basladı soyulmalar baslayınca ilacı bırakıomusunuz ve göğüste kullanılıomu bana acil cvp werinnn lütfennn

vala arkadaslar bı sure ben kakao yagı badem yagı kantaron yagını karıstrp surdum bunu sabah madecassolude aksam kullandım kaısntı yaptı bıraz ama bı ıse yaramadı pronwer dıe bı salyangoz kremı kullandım o ıı geldı dalalma oldu ve morluklar kzarıklıklar gıttı kucuk bı kutu bı ay gıttı ama malıyetı fasla oldugu ıcın tekrar alamamdımsenağlama1 sene oldu bebegımı doguralı hala umut varmı sızce su aacıbadem sutunun adı neydı arkadaslar solersenz sevınırım bıde contratubex ne hıc duymadım?

mrb arkadaşlar ben yeni üye oldum yazdıklarınızı okumuştum bende kullandığınız kremlerden alıp kullandım kullanalı 1 hafta oluyor benm bacaklarımın belirli bir böümlerinde soyulmalar basladı soyulmalar baslayınca ilacı bırakıomusunuz ve göğüste kullanılıomu bana acil cvp werinnn lütfennn

kullanılo gogus ıcınde cnm doktor vermıstı bana bıde devam etcekmıssınnaniknanik

X