Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar dökülen saçlar için saç bakım rutinim ve uyguladıklarım

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Esra2234

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2013
361
236
34
saclarım belime kadar uzun ince telli ve yaglı oyüzden bakımı cok zor oluyor bir gün yıkamasam yaglanıyor yıkadıkcada incelip kopuyor.uzun zamandır denemediğim sac bakım kürü kalmadı desem yalan olmaz şimdi burda neler yaptıklarımı paylasıcam sizde paylasırsanız cok sevinirim
öncelikle 1 yıldır zigavus sarımsaklı sampuan kullanıyordum cokta memnundum hakikaten sac dökülmesini kesiyor saca hacim kazandırıyor
şimdi tresan sampuan kullanmaya basladım içine 1 kutu dogum kontrol hapı koydum 10 damlada cam telebentin ekledim 1 haftadır bu sekilde kullanıyorum
haftada bir barcelino yagı uyguluyorum sabaha kadar bekletiyorum sacımda
hergece karanfil suyunu mutlaka uyguluyorum bunun gercekten cok faydasını gördüm
sizinde saclarınız için neler kullandıgınızı merak ediyorum paylasırsanız cok sevinirim

Suan 2hafta oldu sampuani kullanmaya baslayali ilkzamanlar basagrisi yapiyodu birakicaktim kullanmayi ama suan hicbir problem kalmadi saclarim dusta bile 2 3tel anca dokuluyo.3ayda yeni sac cikaracagi soyleniyo ins faydasini gorurum bende

X