Dokuz eylül üniversitesi tüp bebek merkezi emre okyay

melekhira

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2021
105
-10
Hanımlar dokuz Eylül üniversitesi tüp bebek merkezinde doktor emre okyay varmış tüp bebeği burada yaptıran var mı şartları neler görüşmeler nasıl oluyor bilgisi olan var mı

Hanımlar dokuz Eylül üniversitesi tüp bebek merkezinde doktor emre okyay varmış tüp bebeği burada yaptıran var mı şartları neler görüşmeler nasıl oluyor bilgisi olan var mı
Biz yaptırdık cnm. Direkt arayıp randevu alıyorsun onlar seni yonlendiriyo zaten. Doktor varsa kendisi yoksa asistanı muayene ediyor ve Emre hocaya danışıp tedavini yürütüyorlar. Ama henüz başlamadiysan murat hocayı tercih etmeni öneririm.

Tüp bebek şartları var internette canım onları sağlıyorsan tedaviye başlatıyorlar zaten. Ben de Emre Beye gittim. 3. denemede tuttu çok şükür. Doktorun sağlık sorunları nedeniyle bulunmadığı sürede ilk tüp bebek denememi Murat Bey yaptı. 2. ve 3. denememi Emre Bey. Senin için de hayırlısı olsun.

Biz yaptırdık cnm. Direkt arayıp randevu alıyorsun onlar seni yonlendiriyo zaten. Doktor varsa kendisi yoksa asistanı muayene ediyor ve Emre hocaya danışıp tedavini yürütüyorlar. Ama henüz başlamadiysan murat hocayı tercih etmeni öneririm.
Ortalama ne kadar tuttu acaba? Bir de emre hocanın muayene ücreti neydi rica etsem

Ortalama ne kadar tuttu acaba? Bir de emre hocanın muayene ücreti neydi rica etsem
Kusura bakmayın yeni görüyorum. Biz başka hocadan transfer olduğumuz için ücret ödememistik diye hatırlıyorum. Zaten ücretler değişmiştir diye düşünüyorum. Biz artık oraya gitmiyoruz.

Emre okyay kesinlikle tavsiye etmeyeceğim bir doktor. Daha önce dış gebelik geçirdiğim için kendisine muayeneye gittim hsg çekilmeli söyledi ve bundan sonraki sürecin tüp bebek merkezinde olmasının daha iyi olacağını söylemesi üzerine hsg sonucumu göstermek için tüp bebek merkezine gittiğimde bana sperm tahlili herşeyin tam olunca gelmemi söylediler. Bende hsg sonucunda bana çekenlerin sıkıntı olduğunu söyledikleri için sperm tahlili için de 2 ay sonraya randevu verdiklerini bu süre zarfında hsg sonucunda olumsuzluk olup olmadığı hakkında net bilgi alıp dikkat etmem gereken bir şey olup olmadığını öğrenmek için geldiğimi sekreterleri söyledim . Emre okyay muayeneye geldiğinde suratıma bile bakmadı berbat bir usluple beni azarladı, herşey tam olunca gelmemi söyledi ben durumu anlattığımda suratıma bile bakmadan tersleyerek konuştu . Biraz empati kurması gerekirken bu şekilde muamele gösterdiği için kendisini Allah'a havel ediyorum. Kendisine muayene ücretini de ödedik sonuç göstermek için para ödemeden muayene olmaya çalışmadık. Uslubu ve tavrı berbattı bir daha asla gitmeyeceğim bir doktor. Ben yaşadığım sıkıntılarla çocuk sahibi olmak için uğraşırken beni azarladı düzgün bir uslupla 2 dksını almayacak bir cevap verebilirdi . Gitmeden önce bir daha düşünün derim

Tüp bebek şartları var internette canım onları sağlıyorsan tedaviye başlatıyorlar zaten. Ben de Emre Beye gittim. 3. denemede tuttu çok şükür. Doktorun sağlık sorunları nedeniyle bulunmadığı sürede ilk tüp bebek denememi Murat Bey yaptı. 2. ve 3. denememi Emre Bey. Senin için de hayırlısı olsun.
Mrb iyi aksamlar bugün 9 Eylül tüp bebek merkezine gttim dosya oluşturdum ilk defa gidiyorum prosedür ne ne yapmam lazım bir yıldır evliyim pcos var adetlerim düzensiz 14 Nisan'da hsg cekindim sonucum sol tüp kapalı sağ tüp açık sadece hamile kalma şansım nedir ? Aslı diye bir doktor bakacak mis bana tanıyor musunuz yoksa yeni mi kendisi çarşamba günü eşim sprem testi verecek bugünde benden 2 tüp kan aldılar adetin 3. Günü gel kan ver dediler yardımcı olur musunuz doktor kimi tercih etmeliyim değiştirebiliyor muyum ??

Merhaba şimdi gördüm mesajınızı. Ben Emre Beyden çok memnundum onu tercih etmenizi öneririm. Son durumunuz nedir. Aslı hanım diğer doktorlar olmadığında veya çok yoğun olduğunda bakıyordu şimdi nasil bilmiyorum.

X