Önereceğiniz Tüp Bebek Doktoru var mı?

Hicaz13

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2024
11
4
34
Merhabalar, İstanbul da önerebileceğiniz Tüp bebek merkezi veya memnun kaldığınız doktor var mı? Çevremde tüp bebek tedavisi gören yok, sosyal medyada birçok isim var ve kararsızım detaylı araştırma yapıyorum, bu süreçte ilgili bir doktor arıyorum yorumlarınız için şimdiden teşekkürler 💚

Merhabalar, İstanbul da önerebileceğiniz Tüp bebek merkezi veya memnun kaldığınız doktor var mı? Çevremde tüp bebek tedavisi gören yok, sosyal medyada birçok isim var ve kararsızım detaylı araştırma yapıyorum, bu süreçte ilgili bir doktor arıyorum yorumlarınız için şimdiden teşekkürler 💚
Merhaba
Tüp bebek yapma sebebiniz nedir ?
Düşük amh, ileri yaş durumunuz varsa ben aret kamar hocayı tavsiye ederim. Gerçekten çok tecrübeli bir doktor.
Örneğin eşinizden kaynaklı bir durumsa muhakkak bununla ilgili deneyimli arkadaşlar bilgi verir.

Merhaba
Tüp bebek yapma sebebiniz nedir ?
Düşük amh, ileri yaş durumunuz varsa ben aret kamar hocayı tavsiye ederim. Gerçekten çok tecrübeli bir doktor.
Örneğin eşinizden kaynaklı bir durumsa muhakkak bununla ilgili deneyimli arkadaşlar bilgi verir.
Merhabalar, ileri yaş , hormonal vb. bir durumum yok, sebepsiz ikinci gebelik oluşmuyor . Tavsiyeniz için teşekkür ederim araştıracağım 😊

Dr cem akarsu şiddetle tavsiye ederim

merhaba, ben Brüksel tüp Bebek merkezinde Prof.Dr.Yücel Karaman'a gidiyorum kişiye özel tedavi uyguluyorlar, ben süreçten memnunum opu oldum 2 embriyom genetikte şuan sonucun gelmesini bekliyorum. tavsiye ederim merkezdeki diğer doktorlardan da çok memnun olan var gidip bir görüşme yapabilirsiniz.

X