Dolunay epilasyonu

Eldiveni ben de denemeye karar verdim.
Memnun kalanı çok aslında ama bir yandan da çok zor olur diye düşünüyorum.
Yine de denemekte fayda var. :KK14:

kızlar ben kırmızı kantoron yağı alacaktım fakat aktar karınca yumurta yağı daha iyi dedi
aktar ben kendim kullandım çok memnun kaldım düzenli kullanılınca işe yarıyor dedi bende onu aldım bakalım ne olacak

karınca yumurtası yagını denemiştim.halada duruyo sısesı bıtırmedım çünkü kıllar cıkmıo evet ama derı altında görünüyo yani kıl dönmesi oluyo.kıllar cıkamadıgı içinde aa azaldı dıyoruz ama o kıl dönmelerini cıkarcam diye ne zorluk cektım anlatamam.aldım elime toplu iğneyi ucunu çakmakla yaktım.derıye iğneyi soktum bide derinin bayagı bi alt kısmı deriyi tutup cektim kanadı içinden kılı cıkardım .cıkarmasan o kılı uzuyo içen içe zamanla batma yapıyo koltukaltımda böyle hemen hemen 2 kıldan bırı bu sekıldeydı sımdı lazer yaptırıyorum orayıda kıl dönmelerindede işe yarıyo allahtan .kıl dönmesini cıkarttıktan sonrada 2-3 gün sonra sivilce oldu ay ay kesinlikle tavsiye etmem.

şu doktor eldiveni var ya beyaz olanlardan :KK1: kılları çok güzel tutuyor yani aradan pırtmaz kıllar, onlara kaçış yok :KK52: nede olsa 27 aralığa kadar zamanım var. bir gün bi kısmını alırım, diğer gün diğer kısmını :KK9: ama emla krem kullanma canım ya, çok ciddi hastalıklara sebep oluyormuş bi yerden okumuştum fakat bi daha o yzaıyı nerden okuduğumu bulamadım. böyle her önümüze geleni kullanıyoruz sonra da ilerde çocuk sahibi olmakta zorlanıyoruz. ben bu yüzden hamam otu nu kullanmayı bıraktım

eldiveni bende denemiştim genitalde üst ve yan kısımları sir yapıyodum iç kısımları eldivenle yapıyodum.sir e göre eldiven daha gec cıkartıyor ama eldıvenlede sirdeki gibi yapamıyosun alt kısmı sıkıyosa cek yanı bı tutam seklınde nasıl acıyo :) ha bende psikopatlık var yaparım dersen ayrı.onu ben 2 tane 3 tane kılı tutup ceke ceke yapıyodum ufacık yer tam bı saat sürüyodu sırle yapsam 5 dk eldıvenle 2 kıl 3 kıl derken sürüyodu yanı ama sonuc olarak azaltmıyo neyse o cıkıyo geç cıkıyo sadece.sir daha erken cıkıyo ama azaltıyo bırazda olsa.yınede jılete ve agdaya göre eldiven derim.en azından estetık acıdan sarkma olmaz agdaa sarkma yapıyomus ben alt kısımda agda hiç denemedim :) sımdı orayı lazer yaptırıyorum dahada rahat oluyo.

neyy doktor eldiveni mi???? bildiğin yoluyormuyuz ....yapamam ben ya....:26::26::26:
ağdadan daha betrdir o be....

ağdadan daha az acıtıyo 2-3 tane seklınde cekersen kılları acımadan kurtuluyosun sadece zaman alıyo biraz.ve kaymıyo cekerken rahat oluyo.oranın tüysüz pürüssüz oldugunu hemde acımadan oldugunu gördüğünde eldıvenden baska bısey denemiceksin.eldiveni tavsiye ederim.riski yok agdada yapıstır cek estetık değil sarkma olabilir jilette kesme olabilir eldiven cok daha iyi.takı bıgun lazer yaptırmaya karar verene kadar :)

ağdadan daha az acıtıyo 2-3 tane seklınde cekersen kılları acımadan kurtuluyosun sadece zaman alıyo biraz.ve kaymıyo cekerken rahat oluyo.oranın tüysüz pürüssüz oldugunu hemde acımadan oldugunu gördüğünde eldıvenden baska bısey denemiceksin.eldiveni tavsiye ederim.riski yok agdada yapıstır cek estetık değil sarkma olabilir jilette kesme olabilir eldiven cok daha iyi.takı bıgun lazer yaptırmaya karar verene kadar :)
peki çekiş yönü önemli mi ağdadaki gibi...yoksa istediğimiz yönden kılı çekebilirmiyiz?

gerçeten çok kafam karıştı
kimi iyi diyor kimi kötü neye karar vereceğimi şaşırdım :26:
ağda sarkıtıyor eldiven vakit alıyor tüy dökücü krem tüyleri çoğaltıyor... :KK53::KK53:
ne zor şey bayan olmak gerçekten
tek istediğim biraz incelsin ve azalsın başka bi şey değil :KK25:

ağda sarkıtıyor eldiven vakit alıyor tüy dökücü krem tüyleri çoğaltıyor... :KK53::KK53:

çalışıyorsan en güzeli lazer çalışmıyorsanda harclıklarını biriktir kesinlikle yaptır rahat oluyo .

Eldiveni ben de denemeye karar verdim.
Memnun kalanı çok aslında ama bir yandan da çok zor olur diye düşünüyorum.
Yine de denemekte fayda var. :KK14:

kızlar işe gitmem gerektiği için bugün ağda yapamadım yarın yapacağım. fakt muhteşem bişey olduuuuuuuuuuuuuuuuuu. eldiveni bikinimin bi yerinde yaptım ve acımadı. belirli bi bölgeyi aldım zamanım olmadığı için. artık bende yapıyorum yuppiiiiiiiiiiiiiiii:KK52:

karınca yumurtası yagını denemiştim.halada duruyo sısesı bıtırmedım çünkü kıllar cıkmıo evet ama derı altında görünüyo yani kıl dönmesi oluyo.kıllar cıkamadıgı içinde aa azaldı dıyoruz ama o kıl dönmelerini cıkarcam diye ne zorluk cektım anlatamam.aldım elime toplu iğneyi ucunu çakmakla yaktım.derıye iğneyi soktum bide derinin bayagı bi alt kısmı deriyi tutup cektim kanadı içinden kılı cıkardım .cıkarmasan o kılı uzuyo içen içe zamanla batma yapıyo koltukaltımda böyle hemen hemen 2 kıldan bırı bu sekıldeydı sımdı lazer yaptırıyorum orayıda kıl dönmelerindede işe yarıyo allahtan .kıl dönmesini cıkarttıktan sonrada 2-3 gün sonra sivilce oldu ay ay kesinlikle tavsiye etmem.

kıl dönmeleri ağda yapınca da oluyo. hele bende çok oluyodu. fakat kıllar çıkana kadar her banyo yaptığımda kese yaptım ve şimdi hiç kıl dönmesi olmuyo tavsiye ederim :KK8:

eldiveni bende denemiştim genitalde üst ve yan kısımları sir yapıyodum iç kısımları eldivenle yapıyodum.sir e göre eldiven daha gec cıkartıyor ama eldıvenlede sirdeki gibi yapamıyosun alt kısmı sıkıyosa cek yanı bı tutam seklınde nasıl acıyo :) ha bende psikopatlık var yaparım dersen ayrı.onu ben 2 tane 3 tane kılı tutup ceke ceke yapıyodum ufacık yer tam bı saat sürüyodu sırle yapsam 5 dk eldıvenle 2 kıl 3 kıl derken sürüyodu yanı ama sonuc olarak azaltmıyo neyse o cıkıyo geç cıkıyo sadece.sir daha erken cıkıyo ama azaltıyo bırazda olsa.yınede jılete ve agdaya göre eldiven derim.en azından estetık acıdan sarkma olmaz agdaa sarkma yapıyomus ben alt kısımda agda hiç denemedim :) sımdı orayı lazer yaptırıyorum dahada rahat oluyo.

hamam otunu kısırlığa sebep olma ihtimali yüzünden bıraktım. jilet beter yapıyo, nereye kadar gidecek böyle. ağda desen çok acıtıyo, kuaför az bi bölgeye yapıştırdı ve çekti diğer bölgeleri yaptırmadım kaçış o kaçış :KK55: ama eldiveni yeni denedim, niye önceden yapmadım diye kendime kızıyorum. ben yaptıysam herkes yapar :KK8:

benim bi akrabam geliniyle birlikte lazere gitti. 4 yıl boyunca çıkmadı fakat tekrar çıkmaya başlamış. o kadar para boşa gitti :KK1: zaten sevmiyodum onları beter olsunlar:KK23:

peki çekiş yönü önemli mi ağdadaki gibi...yoksa istediğimiz yönden kılı çekebilirmiyiz?

çıkış yönüne doğru çekiyorum ben. sonuçta kökünden alıyor. ağda da tersi yönünde almanın anlamı çekerken yolunsun diye. tersi değilde aynı yön aldığında ya oraya yapışıp kalıyor ya da çoğu kırılıyor :KK34:

tüy dökücünün içinde hamam otu mevcut. jiletten farkı yok canım .
ağda tabii sarkıtır resmen sündürüyorsun :KK1:
eldiven benim hiç vaktimi almadı. üst tarafın bi kısmını 2 dakika içerisinde aldım. jileti ve geleceğimi düşündüğüm de ve bide ağdanın acısını düşündüğümde hiç canım yanmıyor. tersi yönde çekmeyin, tüylerin çıkış yönü ile aynı çekin :21:

akrepcik, canım benim reglim bugün son buluyor.
regle yakın yapmayın demişsin. sonrası için yapabilir miyiz?
yarın yapmayı düşünüyorum da.
bu arada ben de lazere gittim:) yani evlilige yakın bi tarih için iyi:KK70: ama çok sürekliliği yok.

akrepcik, canım benim reglim bugün son buluyor.
regle yakın yapmayın demişsin. sonrası için yapabilir miyiz?
yarın yapmayı düşünüyorum da.
bu arada ben de lazere gittim:) yani evlilige yakın bi tarih için iyi:KK70: ama çok sürekliliği yok.

alabilirsin, o dediğim adetten öncesi için. çok şanslısın çünkü hormonların adetinle beraber azaldı ve çok yarayacak bu tarih sana :KK53:

alabilirsin, o dediğim adetten öncesi için. çok şanslısın çünkü hormonların adetinle beraber azaldı ve çok yarayacak bu tarih sana :KK53:

epilasyon aletiyle alıyordum ama artık almıycam:::::KK43:
kortıyor kökünden almıyor. geçen ay agdaya devam etseydim sanırım hala çıkmayacaktı.
bu ayda geç çıktı zaten:)
aldım mı şöyleeeeee 3 ay çıkmayacak kıl dediğin:)

epilasyon aletiyle alıyordum ama artık almıycam:::::KK43:
kortıyor kökünden almıyor. geçen ay agdaya devam etseydim sanırım hala çıkmayacaktı.
bu ayda geç çıktı zaten:)
aldım mı şöyleeeeee 3 ay çıkmayacak kıl dediğin:)

benim ki gibi :21: yani şahsen bende öyle :KK8: evet makine hep kırıyor ve kalınlaştırıyor, canının yanması da cabası :KK50:

X