Dolunay epilasyonu

valla canim ben bioderden cok memnunum, takvime ilk defa 3 ay once denk gelmistim, biodere ragmen ayda bir aldirirken (o zaman koklerde incelme barizdi), 3 ayda 1 ayda aldirdigim kadar bile olmadi iste bu agustos tarihlerinde aldirdim anlicagin, ve bolge bolge artik hic cikmiyor canim o kadar etki yani :)

tabi bundan once de 1 sene oldu biodere baslayali tabi daha once bilmeden ay takvimine denk getirmis olabilirm ama bildigim bir kez denk getirdim o da asiri farketti :)

tesekkur ederim ay perisi bu arada bizi bilgilendirdigin icin:)

rica ederim bidenem , kız seni özlemişim heeee nirelerdesin sen :KK57:

göremedin çünkü eylül ayında kesim tarihi yok canım :KK54: yanlış hatırlamıyorsam 18 ekim gibi tarih var. hem küsmeyecek saçların, hem hızlı hemde güçlü uzayacak . tabi adetine denk gelmezse :KK31:

ekimi mi beklemem gerekecek yani :KK43: okula gitmeden memleketteki kuaförümde kestirmek istiyordum saçlarımı nasıl yapsam ki :S

selamlar canııım :)
ben ağustostaki dolunaya uyarak koltukaltımı almıştım ama 10 gün sonra yeniden çıkmaya başladılar ..
İlk kez uyguladığım için mi bu kadar hızlı çıktılar sence? çünkü bazı arkadaşlar 1 aydan bahsediyorlar..
1 ay nerdee 10 günn nerde :KK70:
Yoksa yapı meselesi mi :\

selamlar canııım :)
ben ağustostaki dolunaya uyarak koltukaltımı almıştım ama 10 gün sonra yeniden çıkmaya başladılar ..
İlk kez uyguladığım için mi bu kadar hızlı çıktılar sence? çünkü bazı arkadaşlar 1 aydan bahsediyorlar..
1 ay nerdee 10 günn nerde :KK70:
Yoksa yapı meselesi mi :\

yaptıkça göreceksin etkisini. çünkü diğer arkadaşlar 2 ay kadar geciktirebiliyor tüyleri. ilk uygulama da mucize olur zaten çıkmaması, ah keşke mucize hepimize bi çarpsa :KK9: psikolojik olarak azalıyor ve bitiyor diye düşün ve devam et :KK54:

yaptıkça göreceksin etkisini. çünkü diğer arkadaşlar 2 ay kadar geciktirebiliyor tüyleri. ilk uygulama da mucize olur zaten çıkmaması, ah keşke mucize hepimize bi çarpsa :KK9: psikolojik olarak azalıyor ve bitiyor diye düşün ve devam et :KK54:

inşallah canım yaa :)
En tecrübeli de sen olmalısın canım. Senin tüyler ne alemde şimdi :KK70:

kızlar ben de tüy azaltıcı krem kullanıyorum ama bu sıralar epilasyondan sonra çok dikkat etmiyorum.koltuk altımı 3 ay olacak sanırım hala almadım.ve çok az tüy var.ay perisi'ne katılıyorum,tarihler tek başına etkili.ama önceden iki tüp tüy azaltıcı krem aldığım için atamam kullanacağım.:KK31:

periciğim sana bişey danısmak istiyorum ben yuzume evde dermaroller uygulayacagım sence hangi tarih uygun olur ben kestiremedim yardımcı olur musun :)

periciğim sana bişey danısmak istiyorum ben yuzume evde dermaroller uygulayacagım sence hangi tarih uygun olur ben kestiremedim yardımcı olur musun :)

küçülen faz dönemini bedenin arınma dönemi olarak düşünürsek küçülen faz aralığında yapmalısın. gençleşme ve kırışıklıkların gitmesi amaçlı yapacaksan ay ışığının en fazla olduğu zaman yapmalısın yani dolunay da. sen hangi amaçla yapmak istediğini söyle. sana en iyi tarihi vereyim ben :KK54:

küçülen faz dönemini bedenin arınma dönemi olarak düşünürsek küçülen faz aralığında yapmalısın. gençleşme ve kırışıklıkların gitmesi amaçlı yapacaksan ay ışığının en fazla olduğu zaman yapmalısın yani dolunay da. sen hangi amaçla yapmak istediğini söyle. sana en iyi tarihi vereyim ben :KK54:

bitanem ben yüzümdeki porlar için yapacaktım sivilcelerin biraktıgı cukurlara bi umut işte :KK43:

X