Dolunay epilasyonu

akrepcik Allah senden razı olsuunn, inşallah çok mutlu yuva kurarsın hayırlı evlatların oluur :KK54:.. şu kıl tüy derdime senin sayende çözüm bulmuş olduum.. çok şükür Allah'ıma.. daha 3 kere tarihlere uydum ve sonuç gerçekten çok çok iyi heleki koltukaltımda mükemmmeeel:KK8: en son nisanın ilk tarihinde almıştım 3 hafta geçti o sert tek gözenekten 2-3 tüy çıkan koltukaltımdaki tüylerim resmen dokununca hissedilmiyor, ufacık yumuşacııkk, çok mutluyum cooookk :KK16: inşallah bacaklarımdada koltukaltım kadar iyi sonuç alırım pazartesiyi iple çekiyorum :KK55:

şimdi epilasyon yapsam tarihe uyarmı????

adetime daha var ama ne zaman yapım ben şimdi

kaşları ne zaman aldırayım bir cevap ver akrepcik yhaaa :44: şu tüy alma vakti de gelse artık.bacaklarımdakilerde aralıklar olsa da çok seyrekte değil.ama yine de eskiye nazaran boşlukları var.daaa kalan tüyler de bayağı uzadılar.utanıyorum koçişten :KK17::KK17: :KK37:

akrepcik Allah senden razı olsuunn, inşallah çok mutlu yuva kurarsın hayırlı evlatların oluur :KK54:.. şu kıl tüy derdime senin sayende çözüm bulmuş olduum.. çok şükür Allah'ıma.. daha 3 kere tarihlere uydum ve sonuç gerçekten çok çok iyi heleki koltukaltımda mükemmmeeel:KK8: en son nisanın ilk tarihinde almıştım 3 hafta geçti o sert tek gözenekten 2-3 tüy çıkan koltukaltımdaki tüylerim resmen dokununca hissedilmiyor, ufacık yumuşacııkk, çok mutluyum cooookk :KK16: inşallah bacaklarımdada koltukaltım kadar iyi sonuç alırım pazartesiyi iple çekiyorum :KK55:

Amin inşallah Rabbim hepimize huzurlu mutlu yuvalar nasip eder :KK17: benimde şubat ın 2. tarihinde aldığım tüyler koltukaltımda alınacak kıvama geldi, fakat nisan sonu tarihini bekleyemeyeceğim perşembe günü düzene gidiyorum kıllıkıllı olmaz ayıp olur. Ama Allahtan dolunay sonrası almış olacağım da kötü etkilenmeyecek :KK52: senin yazılarının aynısını bende bu ay kendimde farkettim, pamuk koltukaltı tüylerim yanında diken gibi kalıyor :KK51: bunu ben bu ay daha net anladım, bünyeye göre değişiyor tabi bunun süresi. benimkiler eskiden kalın ve simsiyahtı. şimdi ise kahverengileşmiş bi şekil olmuş :KK1:

şimdi epilasyon yapsam tarihe uyarmı????

adetime daha var ama ne zaman yapım ben şimdi

nisanın 2. tarihinde al canım, madem adetine daha var. tarihler uygun olduğu sürece tüm tarihleri değerlendirin. kökten aldığınız tüyler çıkmamış olabilir fakat kırılanlar oluyor bazen, onları epilasyon tarihlerinde alın. Ki darbe üstüne darbe ile daha hızlı ulaşacaksınız sonuca :KK42:

kaşları ne zaman aldırayım bir cevap ver akrepcik yhaaa :44: şu tüy alma vakti de gelse artık.bacaklarımdakilerde aralıklar olsa da çok seyrekte değil.ama yine de eskiye nazaran boşlukları var.daaa kalan tüyler de bayağı uzadılar.utanıyorum koçişten :KK17::KK17: :KK37:

ne utanıyon canım onlar utansın , biz onların kıllı bacaklarına bişey diyo muyuz :KK9: pazartesi günü epilasyon başlıyor. az kaldı sabret :KK19:

kaşlarına yeni şekil vermek istiyorsan ve çabuk uzasın diyorsan 25 nisan olmadan git bir an önce aldır.
kaşlarımdan memnunum fakat artık hiç çıkmasın diyosan epilasyon tarihlerinde aldır.
kaşlarımı alayım sadece geç çıksın diyorsan 26 nisan -10 mayıs arası aldırırsan geç çıkacaktır. fakat epilasyon tarihlerine denk getirme, ilerde şeklini değiştirmek istersen çok uğraşırsın :KK34:

anladım canım.ben genital için az acılı yöntem arıyorum da bulamadım hala.

''emla'' diye bi krem var. Anestezi kremi. Eczaneden reçetesiz alabilirsin. Biraz tuzlu ama, benim en son aldığımda 60 liraydı. İçinde 5 tane tüp var, sanırım her biri 5 grdı. Bir tüp yetiyo zaten. Ağdadan 1-1,5 saat önce bikini bölgene sür, ancak dikkatli ol. Sürünce buzdolabı poşeti ile kapla ki iç çamaşırın kremi çekmesin, krem teninde kalsın. 1 saat sonra o bölge uyuşmuş oluyo. Tüylerin çekildiğini hissediyosun ancak acı duymuyosun. Bi kutu da 5 kullanım gidiyor zaten. Dolunay vakitlerine de dikkat edersen 5 ay kullanırsın yani.

Bana da mantıklı geldi gibi aslında, ip takmalarda bir sorun oluşturur mu acep :44: gerçi gergi vidaları mevcut . ben bunu iyice bir araştırayım bakalım, 4 yıl da garanti veriyolar. gerçi olmazsa iade aderiz :KK76:
[video=youtube;XfI-JHTSmxQ]http://www.youtube.com/watch?v=XfI-JHTSmxQ[/video]

ne utanıyon canım onlar utansın , biz onların kıllı bacaklarına bişey diyo muyuz :KK9: pazartesi günü epilasyon başlıyor. az kaldı sabret :KK19:

kaşlarına yeni şekil vermek istiyorsan ve çabuk uzasın diyorsan 25 nisan olmadan git bir an önce aldır.
kaşlarımdan memnunum fakat artık hiç çıkmasın diyosan epilasyon tarihlerinde aldır.
kaşlarımı alayım sadece geç çıksın diyorsan 26 nisan -10 mayıs arası aldırırsan geç çıkacaktır. fakat epilasyon tarihlerine denk getirme, ilerde şeklini değiştirmek istersen çok uğraşırsın :KK34:

işte beklediğim cevap.çok çok teşekkür ederim akrepcik.evleniyorum diye unutma sakın bizi :KK9::KK9: :KK51:

geçen hafta meme küçültme ameliyatı olucam diye, tüm tüylerimi ağdayla aldım. haftası gelmeden çıkmaya başladılar.gereğinden fazla büyüyo herşeyim (boyum hariç) bu dolunayı deniyeceğim eğer bende işe yararsa herkese fayda sağlar :)

Ben nasıl görmemişim bu konuyu:KK19::KK19:Günlerdir üşeniyordum kuaföre gitmeye iyiki üşenmişim 29unu bekleyim bari:KK17:

X