Dost Öpücüğü :)

Nasıl ilişkiler yaşıyorsunuz bilmiyorum ama üzüldüm adınıza.
Üzülmeyin yahu.
Sevgilimin erkek arkadaşının ilgisini bilip bilmiyormuş gibi yaparak gunde 2-3 telefonlasmadığim, kendisinden bana çok düşkündür diye bahsetmediğimm "normal" ilişkiler yaşadım bu zamana kadar.
Ama tabi siz anlamazsınız bunları.

Üzülmeyin yahu.
Sevgilimin erkek arkadaşının ilgisini bilip bilmiyormuş gibi yaparak gunde 2-3 telefonlasmadığim, kendisinden bana çok düşkündür diye bahsetmediğimm "normal" ilişkiler yaşadım bu zamana kadar.
hiç işlemedi üzgünüm daha iyi olabilirsiniz :))

Cok fena olabilirim ama bana konu şunu hissettirdi 😅Kızla tanıştırıp(bir hoşlantı durumu var gibi arkadaşın size düşkünlüğü ne ) sonra ayrılsın diye karalama mesajları attıysanız planınız elinizde patlamış
Çok mantıklı ama hiç aklıma gelmedi :)))
Tam tersi ayrılmasınlar diye yeni çaba verdim. Kötü bi mesaj yok zaten. Kız mesajları kesip kesip atmış o yüzden kötü gibi duruyor. Akışını atsa çocuk bunu terk edecek haberi yok. Mesela şöyle İzebelya bu x bana neden çiçek almıyor şu an ilişki yeni diye sesimi çıkarmıyorum ama 2 ay sonra olay yaparım haberin olsun.
Ben de diyorum ki X böyle biri. Romantik değil, çiçek almaz. Kimseyi değiştirmeye çalışma üzülüyorsun bak sonra.
Ama o sadece altını çizdiğim yeri atmış. Bunun gibi olaylar işte. İçim gönlüm her yerim rahat. Bu arada ayırmak istesem ben de konuşmaları atarım ve uğraşmama gerek kalmaz. Kısasa kısas yapsam zararlı o çıkar. Ama istemiytorum çok mutlu olsunlar benden uzak olsunlar yeterli.

Valla ne yalan söyleyeyim, ilginiz var veya ilgiden hoşlanıyorsunuz diye düşündürüyor bu "size düşkün olan" arkadaşla aranızdaki şey.
Kızın komplo kurar gibi hareketler yapması da onun toyluğu, ben olsam çat çat yüzünüze konuşurdum ikinizinde. Ha baktım bir şey değişmiyor, çeker giderdim. Ne uğraşıcam. Biraz 20'li yaşların hırsı var hepinizde, bilmem farkında mısınız ama...

Arkadaşınızlada sevgilisiylede ilişkinizi bitirin.
Sevgilisi sizinle gerçekten arkadaş değilmiş öyle olsa hayırdır sen niye benim hakkımda bunu söyledin diyip sizden öğrenirdi. Kız arkadaşınızda böyle bişey yapmaz ikili oynamazdı. Yarın ayrıldıklarında ikiside dönüp gelecek zaten size. Biri ağlamaya diğeri dert yanmaya 🤦 Onun için şimdiden kesin iletişimide başınız ağrımasın 👍

Koskoca insanlarsiniz ya .
Benim bir arkadaşım da bunu yapmıştı .
Erkek arkadaşıyla ilgili bana sorunları anlatmıştı bende olmuyorsa ayrıl demiştim.
Hatta ayrilicam vs deyip duruyordu .
Sonra benim dediklerimi anlatmış adama.
Ben kötü oldum .
O yüzden artık karışmam böyle şeylere .
Kız kıza dedikodu yapmayacaz demek ki .
Kadınlar fazla alınganlık yapıp ortalığı ateşe verebiliyor .

Erkek arkadaşımın bir kızla günde 2 3 kez konuşacak kadar samimi olmasını asla istemezdim. Ben olsam bende sınır koyardım. Ama art niyetle değil.
Bende öyle.
Bide ne buluyorlar bu kadar konuşacak şey .
Benim erkek arkadaşlarımla ayda yılda bir muhabbet oluyor .
Her gün 3 kere konuşacak ne konu olabilir.

Müge Anlı'yı bırakmanızı öneririm.
Kızı ayarlayan bendim zaten. Benim derdim x kişisi değil, beni 10 ay aramasa neden aramıyorsun demem. Benim derdim kız arkadaşımın yaptığı.
Müge Anlı izlemiyorum ama vaktim olsa izlerim çok beğendiğim bir program. Aşağılamak için kullandığınızın farkındayım da tek kötü alışkanlığım KK 🤣
Neden aramiyorsun demiyorsunuz bana çok düşkündü noldu diyorsunuz . Yani hadi diyelim assiri iyi niyetli kardeş gibi (!) görüyor olsanız anca bir görümce veya kaynananın yapacağı konuşmalar bunlar . Bu durumdan her insan evladının olacağı gibi erkek arkadaşınız da rahatsız .

İnsanlara nasıl ilişkiniz var falan yazmışsınız ama ortada tuhaf bir ilişki yumağında olan kişi sizsiniz . İyi niyet veya arkadaşlık adı altında iki tarafında sevgilisini rahatsız eden bir samimiyet varmış . Burda tek şaşırdığım sizinle sevgili olan insanlar

Üzülmeyin yahu.
Kötü niyetli biriniz. Kesin sabahları Müge Anlı izliyorsunuz.
Modernlikten ve insan ilişkilerinden hiç anlamiyorsunuz . Bir tek konu sahibi ve o arkadaş anlıyor 🤣

kız rahatsız olmuş fırsatını bulunca da istediği gibi kullanmış anladım.yani o 4 lü dostluk bitmiş çoktan.

Kötü niyetli biriniz. Kesin sabahları Müge Anlı izliyorsunuz.
Modernlikten ve insan ilişkilerinden hiç anlamiyorsunuz . Bir tek konu sahibi ve o arkadaş anlıyor 🤣
Müge Anli'yı izlese kendi "arkadaşlık " ilişkilerinden bir parça bulur, yabancılıkta çekmez halbuki. 🙃

Son yazdıklarınızda konu tam bir saçmalık oldu.
Sevgilinizle de aranızda bağ yok bana göre. Bir insan bir şeyden rahatsızsa önce sevgilisine söyler. Arkadaşına mıy mıy diyeceğine size söylerdi. Söylemiyorsa demek ki sizin de aranızda bahsettiğiniz bağ yok.
Ayrıca siz de bu ilgiden hoşlanmasanız adam günde üç kere aradığında açmazsınız hop nokuyor dersiniz.
Sizin de hoşunuza gitmiş. Sevgiliniz de tuhaf size ağzını açamamış.

Bazı yorumlar aşırı alakasız geldi. Konu sahibi sevgilisi rahatsız oluyor diye her dediğini yapacak değil. Ha bu arkadaşlık bence de gereksiz samimi ama konu iki kız arasında olduğu halde sen sevgilinin sözünü neden dinlemiyorsun diye hesap sorulmuş. Dinlemek zorunda değil ki. Sevgili sahibin değildir sonuçta, her dediğini yapmazsın bağımsız bir insansan.

Bazı yorumlar aşırı alakasız geldi. Konu sahibi sevgilisi rahatsız oluyor diye her dediğini yapacak değil. Ha bu arkadaşlık bence de gereksiz samimi ama konu iki kız arasında olduğu halde sen sevgilinin sözünü neden dinlemiyorsun diye hesap sorulmuş. Dinlemek zorunda değil ki. Sevgili sahibin değildir sonuçta, her dediğini yapmazsın bağımsız bir insansan.
Aynen hesap sordum bulsam sandalyeye bağlayıp soracaktım . Sen nasıl erinin sözünden çıkarsın . Kadın dediğin sadece erkeğinin izin verdiği dişi bireylerle iletişim kurar. Dizini kır otur kendi fikrin ,zikrin olmasın gündüz de güneşliği kapat dedim

Eşiniz sizin en yakın arkadaşınızla günde üç kere görüşse, eşiniz bana düşkündür dense siz bu rahatsızlığınızı ona söyleyemiyorsanız bence bu sorunludur. Bunun kadın erkeği yok. Evet arkadaşlarına karışamaz ama samimiyeti gereksiz buluyorsa bir taraf bu konuda sana ne oluyor da denemez. Orta yol bulunur. İlişkilerde karşılıklı hassasiyetlere dikkat edilir

X