Dostinex ve inofolic adet gecikmesi yapar mı? Bu durumu Yaşayanlar var mı?

tubiiistan

Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2021
30
10
32
Arkadaşlar merhaba. Ocak 23 de doktora gittim Dostinex ve inofolic ve euthyrox25 mg ilaçlarını verdi kullan adet olunca Klomen başlicaz dedi. Ova 23 de kullanmaya başladım. Normalde adetli olmam gerekiyordu ama 7 gün gecikti. Test yapmadım ilaçlar geciktiriyordur diye bu ilaçları kullanırken hamile kalmış olabilir miyim yoksa ilaçların yan etkisi midir acaba. Duygusallık dışında hiçbir belirtim yok sadece adet gecikmesi ve durduk yere duygusallık var. Muallaktayım eczaneden de test ala ala uyanıyorum artık. Lütfen bir ses olun desteğe ihtiyacım var 😔

Ya test yapın tabiki sanki paraylamı. İlla ilaca bağlamak doğru değil. inofolic kullandım gecikme etkisi yok diye biliyorum diğer ilacı hiç duymadım ama muhtemelen oda geciktirmemesi lazım. Mutlaka test yapın negatif görünce düşünürüz

Sürekli test yapıp negatif gördüm, bir defa da pozitif gördüm ama uzun sürmedi düşük oldu.. psikolojik olarak kendimi hazır hissedemiyorum. Ama mecburen yapmam gerekiyor iki gün daha geçsin yapacağım inşallah. 😔

Dostinex kullandim. Eutiroks hâlâ kullaniyorum. Hicbir gecikme yasamadim aksine daha. Erken olduğu oldu. Test yapin mutlaka

test yapmalısınız bence de stresten olabilir ama o ilaçlar gecikme yapmaz :) yaptınız mı hayırlı haberler inşallah

test yapmalısınız bence de stresten olabilir ama o ilaçlar gecikme yapmaz :) yaptınız mı hayırlı haberler inşallah
İki gün üst üste test yaptım ama maalesef negatif çıktı. Vücudumu rahat tutmuştum aslında, neden gecikti halen anlamış değilim :/ bu ayda nasip değilmiş

X