Şampuan ve Saç Kremleri Dove Terapy Onarıcı Bakım Serisi...

mrhba.day light cok tesekkrler paylaşımın için.Ben suan dove boyalı saçalar için olanını kullanuıorum ve memnunum ama yinede tam istediğimim bulmuş deilim.Mentollüyüde merak etmiştim nasıldır die saolasın yorum yapmıssın:)

sizler için güzel bir durum çünkü dove benim saçıma yaramıyor. herkes gibi saçlarım yumuşayacağına kaskatı kesiliyor.
geçen gün gittiğim kozmetikçide saç kremlerinin yeterince etki etmediğini düşünerek elidorun onarıcı bakım saç maskesini aldım. aslında gliss şampuanından falan memenun kalmış olsam da geçmişte saç bakım maskeleri saçlarımı resmen söndürdüğünden ondan almadım.normalde şampuanım elidor değil bu arada. 2. kez bugün kullandım. şimdilik güzel gözüküyor.

orchidea bende pantene ve elidor kullanıodum ama zaman geçtükçe saçlarım cok kötü oldu resmen kurudu saçlarım sertleşti.bu olay elidor ve pantene sampuanlarının ambalajları değiştiktan sonra oldu.suan dove kullanıorum şimdilik diğerlerine oranla ii..

acaba dove lacivert serisi hakkında bilgisi olan var mı?boyalı saçlar serisini kullanıorum ama bittikten sonra lacivert seriyi almak istiorum.

bende dove therapy setini aldım (lacivert olan).şampuanından hiç memnun kalmadım saçlarımı çok sert yaptı ama saç kremi ve saç bakım maskesi bi harika özellikle maske gerçekten saçın kaybolan nemini yerini getirio.ama dediğim gibi şampuaını hiç beğenmedim.yerimseniben

arkadslar bende sampuanını kullanıyorm ama kremı benım saclarımı felaket doktu sasırdım baska kremlerde dokuyo sadece dove degıl,acaba maskede ole etkı yaparmı olumsuz dokme gıbı

bende sirf meraktan cook memnun kldıgım sampuanimi degistirerek dove koparak dokulen sac setini aldım.bi arkını goremedimm ben bu serisi kullanan var mı pekii kızlarrr:sm_confused::sm_confused:

ipek kullaniodumm papatya özlüü olanını içinede çam terebentin atıoduumm mükemmel oluoduu bide ipegin içinde dimetchion yoktuu doveda var nie aldımm dove hala bilmiorumm :sinifsinif:

Loreal kullanıyordum,aldığım markette bitmişti,benimde almam lazımdı,Baktım Dove bana bakıyor,al beni diye sankisüprizzzzz aldım,yanında onarıcı bakım kremi hediyeydi,4-5 keredir kullanıyorum..Kremi çok yumuşak yapıyor,tek bir saç telim bile dökülmedi,şaşırdım..tavsiye ediyorum:)) Dove Treapy lila rengini aldım ben:))

elidorun saç bakım serisini deneyecektm ama bu başlığı gördüm kullanan arkadaslardan görüşlerini alabilirmiym ?

dove günlük terapi şampuanı kullanan var mı kızlar.almayı düşünüorum nasıldır acaba?

kızlar bişey sorucam dove mavi maske elidor sac kremi fonex bitkisel şampuan olarak kullansam bişey olurmu?illa tek markanın aynı serisimi olması gerekli acaba banada yardım edin saçlarım berbat surumda boyadan ve cok gec uzuyorrrrmafoldumben

Slm kızlar ben denedim ve hala kullanıyorum benimde saçım boyadan yanmıştı ilk önce priorin şanpuanını kullandım 2 kutu bitirdim biraz faydasını gördüm sonra dax supergro beyaz olananı kullandım gece saçlarıma sürüp sabaha kadar beklettim 1 hafta boyunca kullandım küçüğünü aldım onunda faydasını gördüm şimdi elidorun onarıcı bakım serisini kullanıyorum süper aldu saçlarımı uzattı ve şu an çok memnunum tavsiye ederim ama 3ay kadar saçlarınızı düzleştirmeyin ve kuaförlerdeki saç açma tarağı alın deneyin bana hak vericeksiniz

saçımı çok yağlandırdı şampuanı bioblas kullanıyorm o da uçlarını çok kurutuyo :KK43:

bnde mavisini kullanıyorum
hatta burda bi kaç yerde yazdım baya reklemını yaptım dove'ninkaydirigubbakcemile3
her marka herkese aynı etkiyi göstermiyo tabi onu unutmamk lazım
bn 2 haftadr kullıyorum yumuşacık oluyo tararken falan çok güzl memnunum (mavi şişede olan

koyu rrenkli mavisini kullandım bir ay,o da mecbur kaldığım için,annem almıştı bir büyük boy,kısa zamanda berbat yaptı saçlarımı sert birbirine dolanmış elektriklenen kabaran ve şekil almayan saçlara sahip oldum bırak onarmayı..birkaç sene önce kullanmıştım dove ozaman iyi gelmişti sanki.saçlarım parlamıştı ama aynı etkiyi görmedim.birçok kişi de aynı şeyi söylüyor zaten.şimdi loreal elseve kullanıyorum daha iyi tabiki ama onu da döküyor demişler başka bir topikte.aslında elidorun turuncusu iyi gelmişti bana ama kaç aydır nasip olmadı bi türlü elidora ulaşmak :))

Ben de dove onarıcı bakım serisi alıp kullandım.Başlangıçta çok hoş geldi.Yumuşacık ,pırıl pırıl saçlar...Ancak bir kaç kullanımdan sonra saça zarar verdiğini gördüm.Bu tarz ürünler hani bitkilere dökülünce onları birden büyüten,güzelleştiren ilaçlar vardır ya.Ama ne yazık ki bitki bir süre sonra aniden bozulmaya,kurumaya başlar.Tıpkı o ilaçlar gibi etki yapıyor işte.Saçımıza suni gübre vermiş oluyoruz.Saçı adeta yiyor bu maddeler.İçeriğindeki silikon mu yapıyor bilmiyorum ama saçı öldürdüğü kesin.senin benim saçım farkı yok.belki daha dirençli saçlar aşırı zarar görmez ama kesinlikle zararlılar.Anlık mucizelere inanmamak gerek.

X