Tüp Bebek Merkezleri DR. Aret Kamar la tedaviye başlayanlar ve başlayacaklar buluşalım destek olalım

Amin.Kar gibi bir kizdi.Piril piril.Tek cocuk ve cok varlikli kulturlu bir ailenin tek cocuguydu omru o kadarmis diyelim

bende aret beyin hastasiyim.ve çok memnunum kendisinden.ilk denememdi.çok sükür simide bebisime hamileyim.bende o hikayeyi okumustum ve gerçekten içim acimisti.ama ne diyebilirizki.allahin takdiri.rabbim böyle yazilar yazmasin kimselere.

Denizcim kara vermiş ve başlıyorsun gördüğüm mkadarıyla, hayırlı olsun canım, tedavi süreci o kadar hızlı geçiyorki anlamıyorsun bile, asıl zor olan bekleme süreci, inşallah tedavin gönlündeki gibi sonuçlanır canım, ben merkezden memnun kalmıştım, yapılan herşeyin usulüne uygun olduğunu da görmüştüm, artık buralarda okuya okuya ne yapılır ne yapılmaz uzman olduk neredeyse, hep olumlu ol, asla olmaz mı diye düşünme, Rabbim yardımcın olsun.

çok teşekkür ederim canım benim
sizlerin yazdıkları sayesinde karar verdim
hepimizin bebişleri sağlıkla kucagımıza konar inşallah

denizcim tedavin hayırlı olsun rabbim yüzünü güldürsün inşallah.bende aret beyin hastasıyım ve şu an hamileyim bence çok doğru bir seçim yapmışsın bu zorlu süreçte doktorunun hatta hemşirelerin ve çalışanların senin yanında olduğunu bilmek çok güven verici.biliyorsunki bu süreçte moralini çok yüksek tutman gerekli doktoruna olan güvende çok önemli.ben ilk gördüğüm dakikada doktoruma güvenmiştim ve haklı çıktım.darısı başına arkadaşım.

evet canım benim inşallah hepimiz için hayırlı olur. inşallah rabbim bizi bebeklerimize kavuşturur. bazen acaba bu kadar çok istmesem mi diyorum. çok istendiği zamanlar ters gider derler ya işler. çok korkuyorum. rabbim hayırlısını versin.

ben de kendime üzülüyordum neler var

SABAH - 05/05/2005 - 'Bebeklerin sesini dinleyerek öldü'

geriye kaldı ist cerrahi ile memorial benim için

arkadaşlar bende bu olayı bile bile gittim bunu biliyordum fakat ben doktor ihmali olduğunu düşünmüyorum yani allahın takdiri tabiki ama burda anlatılanlar doğruysa gebelik sürecinde bu kadar problemler yaşandıysa doktor çiftin arkadaşıolsa bile başkla bir doktora gitmelilerdi. kaldı ki zaten bir kadın vucudu rahmi ve bunyesi ikiz gebeliğe bile müsait değil ki üçüz bekliyorlarmış.

offf ben de hiç emin olamamkla birlikte bu doktordan cumartesi olan ön görüşme randevumu iptal etmedim. görüşeceğim. aklımda kalmasın. görüşmeden birşey çıkmaz. zaten cumartesi 3 dr ile görüşeceğim ve kararımı inşallah vereceğim vereliniortak

offf ben de hiç emin olamamkla birlikte bu doktordan cumartesi olan ön görüşme randevumu iptal etmedim. görüşeceğim. aklımda kalmasın. görüşmeden birşey çıkmaz. zaten cumartesi 3 dr ile görüşeceğim ve kararımı inşallah vereceğim vereliniortak

inşallah canım sen de senin için hayırlı olana karar verirsin ve senden de guzel haberler alırız tatlım
ama dr. aret beyi bence düşün derim.

denizcim sana katiliyorum arkadasim.ilahi takdir.allahim öyle yazilar yazmasin.aret bey çok iyi bir doktor.onun yaklasimi yetiyo zaten insana:)deniz bulut arkadasim bence karar kilcaksin aret beyde.ama allahtan benim için neresi hayirli olcaksa orasini iste.bende baslamadan önce çok kararsizdim.allahim benim için neresi hayirli olcaksa oraya götür beni diye dua ettim.bende merkezi görmek amaçli gitmistim ilk görüsme gününden önce.sonra aret bey karneme ilaçlarimi yazmis oldugu için orda baslamis bulundum.iyikide baslamisim.simdi bende cumartesi bebisimin kontrolü için gidicem.haydiyin kizlar takilin pesime:) beni hamis olarak yanliz birakmayin..

denizcim sana katiliyorum arkadasim.ilahi takdir.allahim öyle yazilar yazmasin.aret bey çok iyi bir doktor.onun yaklasimi yetiyo zaten insana:)deniz bulut arkadasim bence karar kilcaksin aret beyde.ama allahtan benim için neresi hayirli olcaksa orasini iste.bende baslamadan önce çok kararsizdim.allahim benim için neresi hayirli olcaksa oraya götür beni diye dua ettim.bende merkezi görmek amaçli gitmistim ilk görüsme gününden önce.sonra aret bey karneme ilaçlarimi yazmis oldugu için orda baslamis bulundum.iyikide baslamisim.simdi bende cumartesi bebisimin kontrolü için gidicem.haydiyin kizlar takilin pesime:) beni hamis olarak yanliz birakmayin..

ay canım inşallah sen bizden ay olarak önde olacagın için sen bize yorumlarsın nasıl bir yol izleyecegimizi
benim o merkezi seçmemde seninde çok buyuk etkin
inşallah sana hayırlı haberleri vereceğim
dualrımızı birbirimizden eksik etmeyelim

bütün yasadiklarimi sizlerle paylasacagim.simdiden beslenmenize çok dikkat edin.kendin için kuru inciri kaynat suyunu iç.yumurtaliklarini kalitelestircektir.ananas ye bolbol.hergün sütünü yumurtani eksik etme.

cuma günü kalp sesleri için gideceğim aret beye heyecandan ölmezsem tabi.uyuyamıyorum offf daha kaç saat var geçermi bu saatler.kızlar ne olur bana ve bebeğime dua edin çok ihtiyacım var buna.

canim çok haklisin zaman hiç geçmek bilmiyo.bende cumartesi günü gidecegim bebisimin kontrolü için.her gece dua ediyorum.allahim hepimizin yardimcisi olsun...

canim çok haklisin zaman hiç geçmek bilmiyo.bende cumartesi günü gidecegim bebisimin kontrolü için.her gece dua ediyorum.allahim hepimizin yardimcisi olsun...

oferta ve angel cım dualarım sizinle olucak
bende aret beyle c.tesi gunu görüşeceğim testlerimi falan göstericem bakalım başlaıyalım dicek mi
sizde bana sans dileyin

canım hadı şansın boooooooollllllllll ols............yolun açık ols..........rabbım yardımcın ols senın ve tum tedavıdekılerın...............

denizcim allah razi olsun.zaman yaklastikça insan umutsuzluga düsüyo.bebegimden iyi haberler alsam çok rahat edicem.çok zormus hamilelil ya.her ay beklicez böyle.rabbim hayirlisiyla kucaklarimiza almayi nasip etsin.en kisa zamandada isteyenlerin basina olsun.dualarimizi birbirimizden eksik etmeyelim.

X