Tüp Bebek Merkezleri DR. Aret Kamar la tedaviye başlayanlar ve başlayacaklar buluşalım destek olalım

Ben de bu hafta sonu ön görüşmeye gidicem arkadaşlar acıbadem kadıköyü düşünüyodum ama bu yorumlardan sonra aret kamardan da randevu aldım her ikisiyle de görüşücem bakalım kararımız sonra ver,icem ama bütün yorumlar çok güzel insanın görmeden güvenesi geliyo..

bende arte beyin hastasıyım 2010 mart ayında tüp bebek denemeizi yaptık ilk denememde hamile kaldım sonunda kaybettim :KK43:( şu anda 2. denemeyi yapıyoruz ve arte beyden çok memnunum memnun kalmasam 2, denememi orda yaptırmazdım çok ilgililer ve aret beyin bu kanuda çok iyi olduğunu düşünüyorum gitmek isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim burada okuyupta ön yargıyla gitmeyin lütfen

merhabalar kusura bakmayın tüp bebeğin fiyatını size ne kadar verdiler öğrenebilirmiyim. bende bu ay oraya gitmeyi düşünüyorumda. yardımcı olursanız sevinirim

5000 tl doğrudur ben de aret beyde tedavi görüyorum ctesi yumurta toplama işlemi oldu yarın embriyo transferi yapılıcak inş iyi sonuç alırım aret kamar bu işte doğru adresssss

Ben de geçen sene Aret Kamar'da tedavi gördüm fakat sonuç olumsuz .Muayeneler, yumurtaların alınması , embryo transferi hepsi kendi tarafından yapıldı.
Saygılı ve kibar biri , orada çalışan görevliler de ilgili , son bir defa daha denemeye karar verdim 2. tedavi için yine onunla görüşmeye gideceğim.
Sadece tüp bebek merkezi olduğu için bütün donanımları tam bu konuda bir sıkıntı yaşamıyorsunuz..Çok hasta olması çok tecrübe demektir diye düşünüyorum.

Bir de geçen gün mini tüp bebek diye bir şey okudum, Jine med de bu işlem başarılı bir şekilde yapılıyormuş o doktorla da görüşmeyi düşünüyorum..

Sıon şansımı nerede kullanacağıma öyle karar vereceğim..

İnşallah tedavilerimiz olumlu sonuçlanır ve kendi bebeklerimize hamile kalırız ..

Ben de geçen sene Aret Kamar'da tedavi gördüm fakat sonuç olumsuz .Muayeneler, yumurtaların alınması , embryo transferi hepsi kendi tarafından yapıldı.
Saygılı ve kibar biri , orada çalışan görevliler de ilgili , son bir defa daha denemeye karar verdim 2. tedavi için yine onunla görüşmeye gideceğim.
Sadece tüp bebek merkezi olduğu için bütün donanımları tam bu konuda bir sıkıntı yaşamıyorsunuz..Çok hasta olması çok tecrübe demektir diye düşünüyorum.

Bir de geçen gün mini tüp bebek diye bir şey okudum, Jine med de bu işlem başarılı bir şekilde yapılıyormuş o doktorla da görüşmeyi düşünüyorum..

Sıon şansımı nerede kullanacağıma öyle karar vereceğim..

İnşallah tedavilerimiz olumlu sonuçlanır ve kendi bebeklerimize hamile kalırız ..

ben de aret kamar beyin hastasıyım....şimdi Allahın izniyle bebişimi istiyorumm..senin de hayırlı olsun

5000 tl doğrudur ben de aret beyde tedavi görüyorum ctesi yumurta toplama işlemi oldu yarın embriyo transferi yapılıcak inş iyi sonuç alırım aret kamar bu işte doğru adresssss

bence de..umarım sonucun pozitiftirr

Son düzenleme:
Ben de sizin gibi karasız bir şeklde gittim ama Aret bey bu konunun uzmanı sayılı doktorlardan biri. Ameliyatım sonrasında kendiliğinden gebe kaldım. Ondan önce prof diye gittiğim bir çok doktor bana çocuğunuz olması zor demişri.Bence hiç tereddütünüz olmasın :)

canım bu konuda kimseye rastlamadım ama msn kullanıyor isen
istanbul tüp bebeğin online sorular için kullandığı bir hotmail adresi var istersen adresi kaydet orda müşteri hizmetleri her gun açık oluyor ve istediğin soruyu sorup randevularını buradanda alabiliyorsun.
hiç sıkılmadan cevap veriyorlar.

Evet o konu benide çok tedirgin etti ve usenmeden araştırdım. Çünkü Aret bey bunun aksine çok insancıl ve nazik bir kişilikti ve tedavimi orada yapmak istiyordum. Bu bayanın doğumunu aret bey yaptırmıyor canım, hastada help sendromu diye bir tablo gelişiyor ve baska bir hastanede doğruyor. Elbette çok üzücü ama bu tip durumlarda insanlar suçlayacak birilerini ararlar tabi konu yargıya yansıyor ama bu konuda Aret bey mahkeme tarafından suçsuz bulunuyor. Zaten kendisiyle ilk tanıştığınızda işine ne kadar hakim ve profesyonel olduğunu hemen anlıyorsunuz. Son derece güler yüzlü ve insancıl, paranın 2. planda olduğunuda hissediyorsunuz. Sadece merkez çok kalabalık ama bu kötü bişey değil çünkü memnuniyet olmazsa kalabalıkda olmaz bence :) Ben kendi adıma kendisiyle tanışmaktan çok memnunum ve herkese öneriyorum. Yaptığı başarılı operasyon sonrası gebe kaldım :)))

Google de aret kamar diye arama yaparsaniz bir hikaye ile karsilasirsiniz o bayan benim uni. den sinif arkadasim.

Evet o konu benide çok tedirgin etti ve usenmeden araştırdım. Çünkü Aret bey bunun aksine çok insancıl ve nazik bir kişilikti ve tedavimi orada yapmak istiyordum. Bu bayanın doğumunu aret bey yaptırmıyor canım, hastada help sendromu diye bir tablo gelişiyor ve baska bir hastanede doğruyor. Elbette çok üzücü ama bu tip durumlarda insanlar suçlayacak birilerini ararlar tabi konu yargıya yansıyor ama bu konuda Aret bey mahkeme tarafından suçsuz bulunuyor. Zaten kendisiyle ilk tanıştığınızda işine ne kadar hakim ve profesyonel olduğunu hemen anlıyorsunuz. Son derece güler yüzlü ve insancıl, paranın 2. planda olduğunuda hissediyorsunuz. Sadece merkez çok kalabalık ama bu kötü bişey değil çünkü memnuniyet olmazsa kalabalıkda olmaz bence :) Ben kendi adıma kendisiyle tanışmaktan çok memnunum ve herkese öneriyorum. Yaptığı başarılı operasyon sonrası gebe kaldım :)))

ben de kendime üzülüyordum neler var

SABAH - 05/05/2005 - 'Bebeklerin sesini dinleyerek öldü'

geriye kaldı ist cerrahi ile memorial benim için

........................................

Son düzenleme:
ben de bir kaç deneyimi mi paylaşmak istiyorum...merkeze çok güvenerek gittim..ameliyatımı da orada oldum..ama şimdi pişmanım.keşke başka yerde olsaydım..

tüp bebekte transfer sırası idrara sıkışık girilmesi gerekirken..hemşire 2 bardak daha yap 1 bardak daha yap diyerek..bütün sıkışıklığımın gitmesine sebep oldu...dr bey neye istinaden embriyoları oraya yerleştirdi bilmiyorum..belki de yerleştiremedi...

ben açıkçası hiç memnun kalmadım..tedavi sonrası bilgilendirme de sıfır...ilgi alaka da sıfır..onlar nederse ona inanmak zorundayız.başka seçeneğimiz var mı?

Aret beye tesadüfen gittimmm çok ilginç bir tesadüftü iyikide gitmişim :) adetlerim her ay bir kaç gün sekiyordu düzensizlik vardı bende dr. gittim yumurtalık tembelliği var dendi testlertahliller istendi hepsi normal çıktı ve bana pco var dendi çocuk istiyorduk bir kaç aydır olmaz kolay dendi içim içimi yedi ne yapmam gerekiyor dedim inferlite dr. gitmelisin dediler o ne dedim kısır dr. biranda başımdan aşağıya kaynar sular döküldü... 2 gün sonra yolda tesadüfen bir tanıdıkla karşılaştım o bana aret beyi tavsiye etti hastasıymış git bir görün o halde dedi hemen randevu aldım ve gittim baktı halt etmişler yumurtaların çok iyi kist tembellik yok dedi hiç üzülme dedi rahim filimi ve eşimden test ve bendende kan şeker kolostrol vs vs bazı tahliller istedi hepsi en kısa zamanda yapıp erkenden bir sıkıntı varsa öğrenmek istiyorum Aret bey çok samimi geldi inş doğru bir tercihtir :)

Aret beye tesadüfen gittimmm çok ilginç bir tesadüftü iyikide gitmişim :) adetlerim her ay bir kaç gün sekiyordu düzensizlik vardı bende dr. gittim yumurtalık tembelliği var dendi testlertahliller istendi hepsi normal çıktı ve bana pco var dendi çocuk istiyorduk bir kaç aydır olmaz kolay dendi içim içimi yedi ne yapmam gerekiyor dedim inferlite dr. gitmelisin dediler o ne dedim kısır dr. biranda başımdan aşağıya kaynar sular döküldü... 2 gün sonra yolda tesadüfen bir tanıdıkla karşılaştım o bana aret beyi tavsiye etti hastasıymış git bir görün o halde dedi hemen randevu aldım ve gittim baktı halt etmişler yumurtaların çok iyi kist tembellik yok dedi hiç üzülme dedi rahim filimi ve eşimden test ve bendende kan şeker kolostrol vs vs bazı tahliller istedi hepsi en kısa zamanda yapıp erkenden bir sıkıntı varsa öğrenmek istiyorum Aret bey çok samimi geldi inş doğru bir tercihtir :)

merhaba love-love,
Sana aret Bey'i kesinlikle öneririm. Ben de kendisinin hastasıyım,hastasıydım:) Geçen yıl tedavi gördük. Bana da PCO var demişlerdi cocuk sahibi olman cok zor demişlerdi ümitsiz bir anımda İstanbul Tüp Bebek merkezine gitmeye karar verdik bir arkadaşımla ve Aret Kamar'la o zaman tanıştım. Benim bütün saçma sapan sorularımı cevaplandırdıgı gibi pco olmadığımı, eşimin sonuçları vs.göz önünde bulundurarak tüp bebek sahibi olabileceğimi söyledi. Hem merkez çalışanları hem de Aret Bey tarafından el üstünde tutularak tedaviye başladık.İlk denemede hamile kaldım ve bir bebek sahibi oldu. Allah Aret bey'den razı olsun. Ara sıra kendisiyle haberleşiyoruz. Bebeğimle halen yakınen ilgili:) Dolayısıyla kesinlikle doğru tercih.

merhaba,
Ben de İstanbul tüp bebek merkezinde tedavi gördüm. Doktorum da Aret Kamar'dı. İlk denemede hamile kaldım ve 4 tande dondurulmus bebişlerim var.
Su an kızım 1 yasında.
Aret bey'in hem yaklasımından,hem de tecrübesinden oldukca etkilendim.

Ben Aret Bey'e gideceklere burdan kesinlikle destek olurum.

Arkadaşlar dün yücel karaman'a gittim gerçekten harika bir doktor.kafamdaki soru işaretlerini tamamen kaldırdı.ayrıca belçika 'da çalışması büyük bir artı.çünkü teknoloji anlamında yenilikleri getirmesi eşim ve benim çok dikkatimi çekti.ayrıca çok babacan bir yapısı var.ticari düşünmüyor.bunlar bizim için çok önemli.tedaviye adetimin 2. Günü başlayacağız.içim çok rahat kesinlikle tavsiye ederim... İnternet sitelerindeki hasta konuşmalarını mutlaka izleyin bir sürü gebe kalan hastası var.www.brukseltupbebek.com - ANASAYFA

X