Dr. Coskun Levent Taşçı Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

delila

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2011
548
12
kızlar selamlar
dr coskun levent tascı tanınmış bir isim, genelde slimlipo yaptıran bayanlar onun hakkında bilgi paylasıyor
ben de kendisine gitmeyi düşünüyorum
burun estetigini de kansız ve problemsiz olarak burnu bozmadan lazer destekli olarak düzelttiğini sitesindeki
videolarda anlatıyordu

acaba bu doktora gidip burun ameliyatı olan var mı?
ve sonuc nedir?

normal ameliyatlarda iç kısımlara ulaşmak için birçok dokuyu kesmek gerektigini, fakat lazerde böyle bir sorun olmadıgını söyledi
fikriniz nedir ?

kızlar sadece slimlipoya mi gidiyorsunuz coskun beye?
bir kişi bile yok mu burun ameliyatına giden?

coşkun levent taşçı ya lazerle burun ameliyatı olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum
operasyon süreci ve sonrasındaki rahatsızlıklarınız, ve size göre normal ameliyatla kıyaslanınca artı ve eksileri nelerdir

canim merhaba ben oldum coskun beye 7 hafta oldu ameliyat olali resimlerim ve tüm yorumlarim syigit burun estetgi ameliyatini anlatiyor konuma bakarsan tüm detaylariyla yazdim arkadaslik ekliyorum seni ordan albümüme de bakabilirsin kesi falan yok ama su an sislik var normal olarak cok dogal calisti inanki abim dahi anlamadi henuz...bilgilerimden ulasabilirsin.sevgiyle kal.

canım çok teşekkür ederim o kadar sevindim ki onun hastası olan birini bulduguma hemen konuna bakıyorum

Merhaba syigit, ben de coşkun beye ameliyat olmayı düşünüyorum bana da yardımcı olabilirsen çok sevinirim. zira şu an karar sürecindeyim ve çok bunaldım ...

coşkun beyin lazer yöntemi çok makul görünüyorsa da pek tercih eden yok galiba kk forumda?

coşkun levent taşçı ya lazerle burun ameliyatı olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum
operasyon süreci ve sonrasındaki rahatsızlıklarınız, ve size göre normal ameliyatla kıyaslanınca artı ve eksileri nelerdir

Siz ne yaptınız? Zaman geçmiş ameliyat oldun mu?

canim merhaba ben oldum coskun beye 7 hafta oldu ameliyat olali resimlerim ve tüm yorumlarim syigit burun estetgi ameliyatini anlatiyor konuma bakarsan tüm detaylariyla yazdim arkadaslik ekliyorum seni ordan albümüme de bakabilirsin kesi falan yok ama su an sislik var normal olarak cok dogal calisti inanki abim dahi anlamadi henuz...bilgilerimden ulasabilirsin.sevgiyle kal.

Fotograflarını ben de görmek isterim,arkadas olarak eklemeden göremiyoruz sanırım,arkadaşlık istegi göndersem bakabilirmiyim acaba

kimse birşey yazmamış, kemerli bir buruna sahip olmak hiç hoş değil
ameliyat olmayı düşünüyorum

Canım ben de burnumu yaptırıcam doktor araştırıyorum seni ekledim kabul edersen bakabilir miyim burnuna ben de?

cnm mrb
bnde bu yöntemle ameliyat olmayı düşünüyorum
sn olalı baya olmuş şuan durumun nasıl yani bi sorunun var mı?
bide şey soracağım bu yöntemde eğer beğenilmezse burnu eski haline getirebiliyorlar diye duydum bu doğru mu acaba?
ayrıca bu yöntem sonucu burun sırtında çökme vs. olabiliyormu yani normal estetik oldktan sonraki sonuçların olma riski var mı?bn sadece burnumdaki küçük kemeri düzeltmek istiyorum
biliyorum fazla oldu ama cevaplarsan gerçekten çokk sevinicem:)

canim merhaba ben oldum coskun beye 7 hafta oldu ameliyat olali resimlerim ve tüm yorumlarim syigit burun estetgi ameliyatini anlatiyor konuma bakarsan tüm detaylariyla yazdim arkadaslik ekliyorum seni ordan albümüme de bakabilirsin kesi falan yok ama su an sislik var normal olarak cok dogal calisti inanki abim dahi anlamadi henuz...bilgilerimden ulasabilirsin.sevgiyle kal.[/QUOTEmerhaba acaba ameliyat ucretini ve simdi burnunuzun nasil oldugunu ogrene bilir miyim?

Herkese merhaba,
Tavsiye üzerine gittiğim Levent Bey son derece mütevazi ve gerçekten işini başarıyla yapan bir doktor. Küçükken burnum kırılmış fakat nefes almamı olumsuz etkilememesi ve yaşımın küçük olması sebebiyle basit bir müdahale yapılmış ve kemik de o şekilde kaynamıştı. Mart ayında Levent Bey'e gittim ve kendisiyle görüştükten sonra Nİsan ayına ameliyat için gün aldım. Bugün lazerli burun ameliyatı oluşum üzerinden tam 15 gün geçti ve insanlar halen neden lazerle burun ameliyatı olur mu diye tartışıyormuş inanın anlamıyorum, daha önce neden yaptırmadım diye sordum kendime :) Veee her insanın bünyesi farklıdır ama durumumu gün gün net bir şekilde paylaşıyorum
Gün1 ameliyat öğlen saatlerinde gerçekleşti ve saat üç gibi ise çoktan ayılmıştım. Anestezi kaynaklı hafif bir mide bulantım oldu hepsi bu. Ameliyattan çıktığımda burnumdan nefes alabiliyordum. Tampon yok yalnızca bir ufak alçı ve bant vardı yüzümde. Aslına o akşam taburcu olabilirdm ancak içimiz rahat etsin bir skıntı doğmasın diye hastanede bir gece kalmayı uygun gördüm.
Gün2 geceyi yapılan ağrı kesici serum ardından uyuyarak geçirdim, yalnızca gözkapaklarımın üzerinde bir gün öncesinde olmaya hafif şişlikler vardı. Doktorum hem ameliyattan sonra hem de ertesi gün benim taburcu olacağım vakitte yanımıza uğradı ve durumum hakkında bilgiler verdi. Ameliyat olduğumun ertesi günü ne istiyorsam yedim içtim, dünyalar köpeğimi kendim gezmeye çıkarttım, bana yaşattığı zoruk olmadı.
Gün3 bir önceki gün gibi evdeydim şişliklerim biraz daha arttı ancak bunlar benim gezmeme engel değildi. Bir iki gün içerisinde bu şişlikler indi.
Gün6 burnum üzerindeki ufak alçı çıktı, yerine sadece 2/3 gün kalacak bant yapıştırıldı. 7. Gün raporlu olduğum halde işe arkadaşlarımın yanına gittim.
Gün7 makyaj yapıp doya doya yeni burnumla pozlar vermeye başladım, çok yakın olmadığım kişiler yalnızca sende bir değişiklik var ama ne diye sorar oldu, çünkü burnum tam istediğim gibi hiç yapmacık durmuyor tamamen doğal ve yüzüme uygun bulduğum ta istediğim şekilde oldu.
Gün15 yani bugün aynada kedime mutlulukla bakıyorum Doktorum 15 gün daa geçtiğinde gözlük de takmamda bir sakınca olmayacağını söyledi.
Dediğim gibi tüm bu süreçte herkesin bünyesi farklı olabilir, ama ben iğnede dahi korkan bir insanım, halen bana en korktuğun an hangisiydi dye sorsalar sadece koluma kelebek takıldığı anı söylerim, burnumda hiçbir acı hissetmedim. Ara ara çok hafif sızlamalar oldu ama basit bir ağrı kesiciyle o da geçiyor. 15 gün sonra yani bir ayı tamamladığımda terar muayene olmaya gideceğim. Levent Bey'e, Superplast ekibine tüm gösterdikleri özen ve emek için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
13 ocak cuma günü lazerle burun estetiği oldum ve çeneme medpor takıldı.Ameliyat esnasında ve ameliyattan sonra herhangi bir sorun yaşamadım.İyiki lazerle burun estetiği oldum çünkü tampon takılmadığı için nefes almada bir sorun yaşamadım ameliyattan bir gün sonra morluklarım oldu fakat rahatsız edici seviyede bir morluk değildi.Burnum tam istediğim gibi ve çok doğal görünüyor şimdiden çok güzelleştim çok mutluyum .Bu kadar kolay olacağını tahmin etmemiştim.lazerle burun estetiği büyük kolaylıkmış.Doktorum Coşkun Levent Taşçı çok pozitif güleryüzlü ve çok başarılı bir doktor

Arkadaslar ben superplast'tan Huseyin bey'e yazdim ondan yanıt bekliyorum dusunceleriniz nedir bu kurumla ilgili?

X