Dr. Ferruh Bingül hakkinda bilgi

Ben geçen gün gittim konuştum burun ameliyatı için.
Baya ilgileniyor ve de daha önce yapmış olduğu hastaların resimlerinide gösterdi onlarda hoş.
Hastanede veya özel kliniğinde yapıyormuş ameliyatları.
Aklıma gelmedi tabi o an hastanede masraflar 3000 ytl özel klinikte ise 2300 ytl kadar tutuyormuş acaba özel klinikle hastanenin ne gibi farkları var fiyat farkı neden.
Sormayı unuttum.olanınız varsa nedenini söylerse sevinirim.

Ya arkadaşlar ben ferruh beyde karar kıldım .
Neden bilmiyorum ama öyle işte belkide

asya642 burnunu çok güzel yapmış olması :)
http://www.kadinlarkulubu.com/burnum-nasil-olmus-siz-karar-verin-t54013/index2.html

Neyse bence tüm dr başarılı birazda biz abartıyoruz daha iyisi daha iyisi diye ya bence kendimize güvenirsek her dr kendine güveniyor ve iyi bir sonuç çıkarır elbet.

İnşallah benim burnumda da çok iyi sonuç çıkar.

asinem sen 2. burun operasyonumu geçirdin sebep neydi ?
Ferruh beyden memnun kaldınmı?
eğer burda söylemek istemezsen lütfen özel mesaj yolluyabilirmisin?
Şuan burnun nasıl iyimi sağlıklımı ?
Tekrar geçmiş oslun canım.

ferruh bey gercekten basarili bir doktor.burun ameliyatimi oldum ben de sdce ilk hafta cok hafif morluk ve sislik oldu o da gecti hemn.suan 12.gunumdeyim ve hic korkulacak bişe degilmiş.

merhabalar ben 2 buçuk hafta önce göğüs büyütme ameliyatı oldum(ferruh bingüle) buraya girip üye olmadım ama yazılan her şeyi okudum ve bi cesaret geldi gidip oldum o yüzden gelip sonra üye olup benim gibi üye olmayıpta okuyanlara bi faydam olsun istedim açıkçası okuduğum bazı kişilerin yazdıklarına göre 2. gün gezdim şunu yaptım bunu yaptım demişler bende oh ne güsel hiç sorun yaşamıcam diye düşünüp gittim ameliyat oldum ama sonuçta bu cerrahi bi işlem yani o kadarda kolay diil nolursa olsun bi yaranız var açıkçası acı veren bir olay değil ferruh bingülden de çok ama çok memnun kaldım ilk 3 gün ameliyatlı olmanın farkını yaşadım rahat hareket edemedim hep yüzüstü yatıosun kollarım uyuştu dirseklerim acıdı ama bu sadece 3-5 günlük bi olay sanmayın ki ayağa kalkıp horon tepceksiniz:) hayır ama bi kaç günlük sıkıntı sizi güzel bi sonuca ulaştırıo şu an dediğim gibi 2 hafta oldu ve koltuk altı dikişlerim düştü tüylerimi de ağdayla alabildim hiç bi sorun çıkmadı askılı bluzumu da giyip ohh mis gibi yeni göğüslerimle geziyorum ferruh bey biraz daha ilerde destekli sütyen giyip(hani o daha seksi gösteriri ya böle yakınlaştırır göğsü birbirine) ortalığı yakarsın dedi:KK66: çok ama çok tatlı ve çok başarılı bir doktor herkese şiddetle tavsiye ederim. yani her ameliyat gibi sıkıntıları var ama dayanılmaz diil kesinlikle acı zaten yokda işte dediğim gibi sıkıntı yatmak filan yani ama sonra daha mutlu oluosunuz herkese selam benden önce yazıp da cesaret verenlere teşekkürler :KK70:

merhaba ikizbocuk.çok çok geçmiş olsun.ben de karar verme aşamasındayım şimdilerde.umarım daha iyi olmuşsundur.çok sevindim her şeyin yolunda olmasına.cesaretlendim valla.canımcım,ne kadara mal oldu ameliyatın?kaç cc konuldu?damlamı,yuvarlakmı?yüksekmi?çok soru oldu farkındayım ama anlat işte şeker

teşekkür ederim:)) geçti geçti artık sefasını sürme aşamasındaım:KK70: tam olarak 4000ytl verdim başka para çıkmadı cebimden ameliyat hastanede yatış işte ameliyat için gerekli tetkikler vs vs vs her şey dahildi yani.bana aslında 250 cc sanırım koycam demişti ama ben biraz daha fazlasında ısrar ettim doktora o yüzden 275 koydu yani kafasına göre gitmeyen bi doktor hem en estetik görüncek olanı sana söylüyo ama senin isteklerini de ön planda tutuyo şu an çok memnunum o yuzden. yuvarlak koydurdum kas altı konuldu zaten kas slikonun üstüne bindiği için onu biraz eziyomuş yani gene damla görüntüsü gibi oluyo bi fark yok öle fazla hatta bence hiç yok. yüksek mi sorusunu anlayamadım cnm:S sor cnm sor bunun için gelip üye oldum zaten yeterince cevaplayabilmişimdir umarım öpüorum

high profil oluyor ya onu kastetmiştim canım yüksekmi derken.Ben de düşünüyorum ameliyat olmayı bir aya kadar.ancak ailemin duymamasını istiyorum.umarım bana eşlik edecek birini bulurum.canımcım senin önceki ölçün neydi sonraki ne olacak?

ya ben o high profili internette gezerken de görmüştüm ama hiç bilmiorum ne oldunu doktor da bahsetmedi bana öle bişiden o yuzden o sorunu cevaplıyamıycam işte benim ne oldu mezurayı alıp ölçünce göğsümü 80di şimdi 87 fln ben 90 düşünüodum ama göğüs altım 70 olduundan bu bile fazlasıyla büyük doktor koymamış o yüzden 90 olcak şekilde iiki de koymamış o kadar diorum şimdi .neden ailen duymasın istiosun anlamıycaklarmı yani sen ne kadar bi farklılık istiosun ki??

selam ikiz boncuk merhaba bende ferruh beye meme büyütme ameliyat oldum, harika bir doktor çok memnunum, 5 ay oldu, bana high profil protez koymuştu, ilk zamanlar çok gergindi, şimdi çok doğal gözüküyorlar.

300 cc protez konuldu, önceleri çok gergindi, şimdi çok doğal duruyorlar, gördüğüm resimler gibi oldu ama resimlerin en çok boyut belirlememde çok yardımı oldu. çok memnunum ferruh bey harika bir insan kesinlikle tevsiye ediyorum.

Canım ferruh bey beni muayene etti, protezin koltukaltından meme başından ya da meme ucundan konulabileceğini söyledi. Avantaj ve dezavantajlarını anlattı. Ben hangi yolu tercih edersem ordan koyabilirim dedi, bende koltukaltını tercih ettim. Daha önce 3-4 doktorla daha konuştum. Birkaçı sadece meme başından bazılarıda sadece meme altından koyabilirim demişlerdi. Benb 4000 ytl verdim. Hastane doktor protez ücreti falan herşey dahil. Ferruh bey bana güven verdi, ilgilendi, ona ameliyat olmaya karar verdim, gerçekten harika bir doktor, çokta memnunum iyiki yaptırmışım diyorum canım darısı başına, iyi haberlerini bekliyoruz.

Canım benimki jel slikondu, ferruh bey su dolu olanı önermedi, ilk konulduğunda göğüslerim sertti ve çok dikti, şimdi çok doğal gözüküyorlar, protezi ilk zamanlar hissediyordum, şimdi meme dokum gibi geliyor, ağırlık yapmıyor, daha önce nebil bozdoğan murat emiroğlu reha yavuzer onep ve murat özdemirle görüştüm. Aralarında ferruh bingül'e karar verdim, bana güven verdi, kim içine siniyorsa ona yaptırmalısın. Ama bence ferruh bey gerçekten iyi bir doktor

Ooof abcde...herşeyy çok karışıık.. düşünmekten başıma ağrılar girdi.. Uyurken bile düşünüyorum artık.Rüyamda protezler bi yana doktorlar öbür yana gidiyoo.. Ha bide kesi yerleriyle yerleştirilcekleri alan varr.. Ne güzel Barış Bey'de karar kılmıştım been.. damlanın kas altında ezilebilme olayı beni mahwetti..bide ben üstten de hafif dolgun gözüksün istiyordum(high profil sanırım)yuvarlak olursada ya göğüs kafesime iki top koymuşum gibi durursaa,bnm göğüs dokum yok ya pek..

aydan82 senin göğüs dokun var mıydı? Eğer göğüs dokum yoksa ve kas altına yuvarlak koydurursam yine de top gibi durur mu,gerçi sen kas altında çok doğal durduğunu söylemişsin ama,belki senin göğüs dokun da yeterlidir.. Birde doktor sna kesi yerlerinin avantaj ve dezavantajlarından bahsetmiş ya,koltuk altından kesi olmasının göğüslerin ayrık durmasına bi etkisi olurmuymuş ??

fashion_starr benim göğüslerim küçüktü yok sayılmaz ama fazla bir meme dokum olduğuda söylenemezdi. Kesi yerlerinden bir tek meme başından yapılırsa erken dönemde his azalması olacağını söyledi ferruh bey, meme altı ya da koltukaltından konulduğunda böyle bir problemin olmadığını söylüyor. Koltuk altından kesi olmasının göğüslere ayrık durmasına bi etkisi olduğunu sanmıyorum, çünkü benimkiler ayrık durmuyor.

abcde valla jel slikon koltukaltından zor mu konuluyor bilmiyorum, ferruh bey bana böyle bir şeyden bahsetmedi, fashion_starr a dediğim gibi benim göğüslerim ayrık durmuyor, belki kişiye göre değişiyordur. Ankarayı fethetemedim ama şimdi mutluyum.

fashion_starr benim göğüslerim küçüktü yok sayılmaz ama fazla bir meme dokum olduğuda söylenemezdi. Kesi yerlerinden bir tek meme başından yapılırsa erken dönemde his azalması olacağını söyledi ferruh bey, meme altı ya da koltukaltından konulduğunda böyle bir problemin olmadığını söylüyor. Koltuk altından kesi olmasının göğüslere ayrık durmasına bi etkisi olduğunu sanmıyorum, çünkü benimkiler ayrık durmuyor.

O zaman göğsün kendi yapısıyla ilgilidir canım.. Veya bu yöntemi kullanmayan bir doktorun yapması halinde öyle bir ihtimal olabilir belki.. Koltuk altından serum fizyolojik koyulması zorunlu sanıyordum demek ki değilmiş,sewindim buna.Koltuk altı yöntemini de düşünebilirim öyleyse.. Aydan82 sanırım senin protezin yuvarlak dimi? Kas altına mı koyulmuştu? Ferruh Bey,kas altına yuvarlak protez konulmasının daha iyi olacağından hiç bahsetmiş miydi,bazı doktorlar kas altına damla protez koyma taraftarı değil de :KK43: ezilip kküçülebiliyormuş.. Şimdiden teşekkür ederim sana cevapların için:eek:

fashion_starr ferruh bey eğer protez kasaltına konulacaksa yuvarlak protezi tih ettiğini damla protezin daha çok kas üstüne konduğunu söyledi. Birde damla konulursa meme üstü dolgunluğunun daha zayıf yuvarlak protezde daha iyi olacağını bununda meme yapısına göre değiştiğini söylemişti. Canım şimdiden başarılar sana

ben uzun zamandır bakamadım tatildeydim baya bişiler yazılmış ferruh bey ve koltuk altı konusunda. ben şunu sölemek istiorum benimde koltuk altımdan koydu şimdi biraz kızarıklık var o da geçince hiç bişi kalmıcak yani izi düşünün ya göğüs altında veya ucunda iz kalırsa? yani kocanız vardır veya sevgiliniz vardır ya da ilerde olur ister misiniz o izi görsün fln ben istemediim için koltuk altından tercih ettim hiç bi sakıncasıda yok ve çok memnunum.aydan 82 ye selamlar:KK70:

İkizbocuk merhaba, sendemi ferruh beye ameliyat oldun, nasıl memnunmusun, tatile yeni göğüslerinle gitmek nasıl bir histi?

X