Dr. Onur Erol ve Dr. Erol Kışlaoğlu hakkinda bilgi

Böcek çim çok teşekkürler cevabın için, gys sana ne kadar fiyat verdi teoman bey? sanırım hastane seçimi fiyatı etkiliyor?? bütçemi bileyimki ona göre bende en kısa zamanda randevu alayım kendisinden :)

geçmiş olsun elifçiğim umarım istediğin gibi olmuştur.Ameliyatın cve doktorundan memnuniyetinle ilgili biraz bilgi verebilir misin,tekrar geçmiş olsun

çok teşekkür ederim canım saol. daha çok yeni. çarşamba günü oldum ameliyat o yzden pek falz yorum yapamicam sonucu için . ama inan ağrı diyince ben çok daha büyük bişi bekliyordum . yani biraz gerilme var sadece ve kol hareketleri ksıtılı . sanki çok spor yapmışım da hamlamışım gibi :) ööle Aman aman bi arım yok kesinlikle. ameliuatımı doktor Naci çelik yaptı. saolosun bana o güveni verdi. bilmiyorum ama ben bu doktora yaptırmak sitiyorum dedim kendi kendime . darısı isteyen herkesin başına inşallah

ben de naci beye ameliyat olacağım;ama,olmuş birilerinin tecrübelerinden faydalanmak iyi gözüküyor.Çok tecrübeli olması ve insanı rahatlatması benim için önemli olan şey. Yalnız ameliyat sonuçta.Korkuyorum ya istediğim gibi olmazsa diye.. Neyse kendine iyi bak,umarım sonuçtan memnun kalırsın

Arkadaşlar ONEP'te göğüs büyütme/küçültme ameliyatları hariç operasyon geçirenler varsa, ücret hakkında bizi bilgilendirirlerse çok iyi olur. Bende burun ucu operasyonu geçirmek istiyorum

öncelikle erol bey hakkında yazılanlara çok şaşırdım,basedilği bi bir doktor asla dil acaip yakın babacan bi adam. basenlerimdeki fazlalığı aldırmaya karar verdiğimde ciddi bir araştırma yapıp ardından 4 ayrı plastikcerrah la görüştükten sonra erol beyde karar kıldım. bunun en büyük nedeni kendisi hakkında yaptığım araştırma esnasın defalarca tübitak ödülü alması ve dünyada ilk 100 plastik cerrah arsında oluşu ve en önemlisi son derece gerçekçi ve detaylı bilgi vermesiydi.bu esnada tabi arkadaşlarla konuşurkende hiç fark etmediğim bir silikon olayı vardı:) arkadaşımın slikon operasyonunu erol bey yapmış ve ısrarla tavsiye etti. ben de zaten kararımı vermiştim. şimdi liposuction yaptıralı 4 hafta oldu hiç sorun yaşamadığım gibi özellikle belirtmek isterimki bahsettiğiniz diğer doktorlardan daha az ücret talep etti. ve sonuç şimdiden harika, kocam bayıldı yeni görüntüme.çok ilgili bir doktor istediğim zaman hem telefonda hem muayehanesinde kendiyle görüştüm. tekrar lamam gerekirse maliyet hiçde söylendiği gibi fahiş değil mueyenemden sonra belirttiği rakkama hiç bir ilave masraf çıkarmadı. o maharetti ellerinizden öpüyorum sevgili doktorum:) dilek

slm arkadaslar bende birşey soracaktım onur erol beyın yetiştırdıgı bir doktor varmış hıfzı velidedeoglu hakkında bilgısı olan varmı ank onep doktorlarından ona amelıyat olan varsa bılgılerını paylasabılırmı lutfen ben bacaklarıma yag enjeksıyonu yaptırcam hıfzı beye görüştüm kendısıyle ama yınede tecrubelı arkadaslardan bılgı almak ıstıyorum şimdıden teşkler

onur erol estetik cerrahi konusunda dünya çapında bir doktor sadece muayene randevuları çok dolu randevu almak zor kendisi sürekli yurtdışında kongrelere davet ediliyormuş. burun ameliyatı değil ama 1 ay önce meme ameliyatı oldum kendisine ve ameliyata kesinlikle kendisi giriyor öncelikle bunu söylemek istiyorum kendisi ameliyat öncesinden uyanana kadar başınızda sürekli ve Onep te ameliyat oldum süper bir ekip oluşturmuş ameliyat korkum dahi onlarla yok oldu.onur erol sayesinde göğüsümü geregere bikini giyebileceğim

bende onepte hıfzı beye oldum amelıyat bacak için sen ne için olmustun acaba birde neden acaba kontrollere cagırmadılar senı benı her hafta cagırdılar her gıttıgımde bırdahakı haftaya kontrol gunu verdıler ılgınc geldı bana

Son düzenleyen: Moderatör:
canım, ikinci sayfa da iki tane açıklayıcı yazım var. yinede kısaca yazayım. ameliyat izini yeniden düzeltme işlemi idi.

anladım neden öyle yaptılar acaba ben de 2 bucuk ay once amelıyat oldum hıfzı beye ve her hafta kontrole cagırdılar her gıttıgımde randevu verdıler ıyılesınce de 1 ay sonraya gun verdıler ve pazartesı kucuk bır operasyonum daha var sonucta bende sıradan bır vatandasım yogun zamanlarına denk geldı desem gordugum kadarıyla hep yogunlar bılemıcem valla zaten ben sırf onepı yagları saklayacaklar dıye sectım yoksa cok pahalı bende farkındayım ucuk fıyatlar ama baska alternatıfım kalmamıstı baska doktorlarlada görüştüm ama hepsı yagları saklamıyoruz dedı fıyatları uygundu ama benım bacak oldugu ıcın yaglar erıyınce tekrar enjekte edılmesı lazımdı sırf tekrar lıpo olup yag aldırmamak ıcın onepe gıttım keske ozaman amelıyattan sonra tekrar duzeltılmesını yanlıs yapıldıgını soyleseydın belkı tekrar yaparlardı çok gecmıs olsun sana

çok çok geçmiş olsun ya evet baya zaman geçmiş bende onur beyi düşünmüştüm ılk olarak amelıyat ıcın ama ıst oldugu için onur beyın yetiştırdıgı doktor olan hıfzı beyde karar kılmıstım zor ya bu işler doktoru ıyı seçmek cok önemlı ama nerden baksan hepsı hemen hemen aynı sadece isim yapanlar daha çok ön plana cıkıyor okadar canını sıkma demekten başka bİşey gelmıyo aklıma iyi günler

canım sağol. evet bundan sonra doktorlara işim düşerse kılı kırk yarıcam. araştırma yapıp ; işinde titiz, iyi ve en dürüst doktoru bulmaya calışacağım

burda onu erol a burun ameliyatı olan kimse yok mu, memnun kaldınız , anlatırsanız minnettar kalırım...

bu kadar ünlü bir doktor ama forumdan örnek resim gösterecek, kendisine ameliyat olmuş kimse yok. çok ilginç...

öncelikle erol bey hakkında yazılanlara çok şaşırdım,basedilği bi bir doktor asla dil acaip yakın babacan bi adam. basenlerimdeki fazlalığı aldırmaya karar verdiğimde ciddi bir araştırma yapıp ardından 4 ayrı plastikcerrah la görüştükten sonra erol beyde karar kıldım. bunun en büyük nedeni kendisi hakkında yaptığım araştırma esnasın defalarca tübitak ödülü alması ve dünyada ilk 100 plastik cerrah arsında oluşu ve en önemlisi son derece gerçekçi ve detaylı bilgi vermesiydi.bu esnada tabi arkadaşlarla konuşurkende hiç fark etmediğim bir silikon olayı vardı:) arkadaşımın slikon operasyonunu erol bey yapmış ve ısrarla tavsiye etti. ben de zaten kararımı vermiştim. şimdi liposuction yaptıralı 4 hafta oldu hiç sorun yaşamadığım gibi özellikle belirtmek isterimki bahsettiğiniz diğer doktorlardan daha az ücret talep etti. ve sonuç şimdiden harika, kocam bayıldı yeni görüntüme.çok ilgili bir doktor istediğim zaman hem telefonda hem muayehanesinde kendiyle görüştüm. tekrar lamam gerekirse maliyet hiçde söylendiği gibi fahiş değil mueyenemden sonra belirttiği rakkama hiç bir ilave masraf çıkarmadı. o maharetti ellerinizden öpüyorum sevgili doktorum:) dilek

cnm memnuniyetine çok sevindim lütfen bana d ayardımcı ol. bende liposakşın olmak istiyorum kaça ameliyat oldun nereleinden söyler misin

X