Dr Selenle İnsülin Direnci, Reaktif Hipoglisemi, Hashimato Troiditi vb sorunlar

Merhaba böyle bir paylaşımı yerde ararken gökte buldum diyebilirim banada yardımcı olursanız sevinirim
Uzun süre kilo verememe ve sürekli almakla beraber dahiliyenin yolunu tuttum açlık ve tokluk kan aldılar sonuçlar
Glikoze hemoglobin 5.8
Tokluk kan şekeri 61
Kolesterol (kan) 177
Trigliserid 101
Ths 2.6
Serbest t4 0.üye
Insulin 6.3
Hdl kolestrol 57
Glukoz (kan) açlık 95
LdP kolesterol 100
Doktor diyetistene yönlendirdi ve yazısından anladığım kadarıyla reaktif hipoglisemi + kilo verme yazıyordu yarin d iyetisyene gidecegim ama devletteki diyetisyenler hazır liste veriyor hep benim.durumumu göz önüne alıp diyet hazirlatmis acaba?
Birde sizden ricam değerlerine bakıp sizin tavsiyeleriniz

Merhaba böyle bir paylaşımı yerde ararken gökte buldum diyebilirim banada yardımcı olursanız sevinirim
Uzun süre kilo verememe ve sürekli almakla beraber dahiliyenin yolunu tuttum açlık ve tokluk kan aldılar sonuçlar
Glikoze hemoglobin 5.8
Tokluk kan şekeri 61
Kolesterol (kan) 177
Trigliserid 101
Ths 2.6
Serbest t4 0.üye
Insulin 6.3
Hdl kolestrol 57
Glukoz (kan) açlık 95
LdP kolesterol 100
Doktor diyetistene yönlendirdi ve yazısından anladığım kadarıyla reaktif hipoglisemi + kilo verme yazıyordu yarin d iyetisyene gidecegim ama devletteki diyetisyenler hazır liste veriyor hep benim.durumumu göz önüne alıp diyet hazirlatmis acaba?
Birde sizden ricam değerlerine bakıp sizin tavsiyeleriniz
Tatlım pek cevap vermiyor artık inşallah sana veririr

Endokrine gittim bende hasimato tiroitim için reaktif hipoglisemi varmış bende şeker ilaci yazdı ama burdaki yazıda şeker ilaci da hipogrisemi yapıyor diyo ben şimdi içim mi içmim mi ilacı

X