Dua isteği olan buyursun, dua etmek isterim 🌸🤲🏻🌸

Rabbimin maddi ve manevi bizi feraha çıkarması

Evlatlarımın iman hizmetinde istihdam olmaları için dua beklerim.

Buraya yazan ve dua isteyen arkadaşların da duaları hayırlısıyla kabul olsun bu mübarek Zilhicce ayında.🌷

Çok ince düşüncelisin maşaallah barekallah pembe4044 pembe4044
Amin amin tamam insallah Rabbim evlatlarınizi salih ve salihalardan, imanda sebat edenlerden eylesin 🤲🏻
Çok mutlu ettiniz sağolun 🥰🤭

Selamün aleyküm. Benim de duaya ihtiyacım var. Eşimle aram uzun zamandır çok kötü bi soğukluk oluştu bi türlü aşamıyoruz. Çok çaresiz hissediyorum ne yapsam olmuyor. Rabbim eşime hidayet, aramıza sevgi ve muhabbet versin öyle dua ediyorum. Sizin de Allah rızası için dua bekliyorum🤗
Amin amin Rabbim araniza sevgi muhabbet ulfet koysun dua edeceğim 🌸🤲🏻

Hepinizin mesajlarina baktim, bazilarinizin ismini bilmediğim içi kullanici adınızla kaydedip oyle dua edeceğim insallah Rabbim gonlumuzdekileri hakkimizda hayirli eylesin,hakkimizdakini de gonlumuze razi eylesin . 🌸🤲🏻

merhaba bende bir dua isteyebilirmiyim kız kardeşim ev arıyorlar tez zamanda huzurlu mutlu ve iyi bir ev sahibi olan bir daire bulmaları için şimdiden çok teşekkür ederim🙏😘
sizede rabbim tez zamanda ya şafi adıyla sağlık nasip etsin ve bana🙏😍

merhaba bende bir dua isteyebilirmiyim kız kardeşim ev arıyorlar tez zamanda huzurlu mutlu ve iyi bir ev sahibi olan bir daire bulmaları için şimdiden çok teşekkür ederim🙏😘
Tamam insallah ekleyeyim 🌸🤲🏻 amin Allah razi olsun ben de teşekkür ederim

Öncelikle başlığınızı okuyunca çok mutlu oldum hala birini tanımadan ona dua edecek kadar yüreği güzel insanların varlığını bilmek huzur verdi teşekkür ederim 🥰Allah razı olsun sizden.

Ben de yıllardır atanamıyorum ve evlilik imkansız gibi oldu umutlarım bitmis durumda beni de duanıza katarsanız çok mutlu olurum🙏🏻
Rabbim umutlarını yeniden yesertsin inşaallah sana hayırlı kapılar açsın inşaallah atanırsın gönlüne göre hayırlı bir eş bulursun🌸🌸🥰

Hayırlısıyla ev bulur inşaallah rabbim gönlüne göre versin🌸

Amin amin amin duanızı listeme kaydedecegim insallah. Allah razi olsun sizden de,ben de rahatsizliklarima acil sifa bulmak ve hayirli afiyetli bir yuva kurmak icin dua isteyebilirim 🥰
Bende mübarek arefe günü dualarıma katıyorum sizi.Rabim sağlıklı uzun mutlu bolluk bereket li bir ömür versin Çok mutlu sevip sevildiğiniz saygı sevgi mutluluk ve sadakatle bir ömür sürdüreceğiniz hayırlı güzel evlatlar yetiştireceğiniz güzel bir yuva kurmayı nasip etsin Rabbim en cabuk en hayırlı zaman da .AMIN

Son düzenleme:
X