Dudak dolgusu/vitamini

babyminogue

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2023
2
0
23
Dudak dolgusu işlemi yaptırmak istiyorum ama bu konuda bilinçsiz olduğum için sorularımı doğru yöneltemiyor olabilirim

Kullanılan markanın fda onaylı olması önemliymiş ama sorduğumda doktordan da estetisyenden de aldığım cevapların bu listede olmadığını gördüm. Az önce yanından geldiğim doktor eritme işleminin zor olduğundan çok kalıcı dolgu kullanmadığını söyledi. Gana kullanıyormuş (sitede kullandığı markanın vücut dolgusu olduğunu ve sertlik, ağrı hissi yaptığını yazmış bir hastası). Bu durumda doktora değil de işlemini beğendiğim bir estetisyene yaptırmam da beni memnun eder mi? Adamdan çok iyi bir enerji almadım çünkü beni rahatlatmasını beklerken daha çok kafa karışıklığı yarattı

Dudağımın şeklinin güzel olduğunu ve 1.5 cc ihtiyacı olduğunu söyledi. Alt dudağıma daha fazla yapmamız gerektiğini söyledi. Makyaj yanıltabilir çünkü üst dudağım daha küçük dedim ama havada kaldı. Görüşmede olduğumuz için mi yani işlem yapacak olsaydık daha mı farklı olurdu

Bir de dudak vitaminin dudak dolgusundan eksiğini sormak istiyorum

Bu işlemden sonra “ördek görüntüsü” kaçınılmaz mı ya da bunun önüne nasıl geçebilirim yorumlarınız çok değerli 🙏🏻

valla ben yaptırdım böyle bi acı yok ciddiyim dikişi diker gibi dikiyorlar osmanbeyde yaptırmıştım dayanabiliyorsan acı eşiğin yüksekse Nişantaşı'nda iyi klinikler var merdiven altı yerlere yaptırma

Ben birkaç doktor daha bakıp içinize sinene gitmenizi tavsiye ederim.Güzellik merkezlerine güvenemiyorum ben.
Geçen yıl burun ve dudağa dolgu yaptırdım.Dudağa 1 yaptırdım ilk etapta dudaklarınızı bilmiyorum ama azar azar yaptırmanız iyi olur diye düşünüyorum.
1 CC olunca dahi dolgun ve dudak üstüne botoks attı doktorum kalkık dolgun ama aşırı yapay durmayan bir dudak oldu. Şimdi baya eridi ama botoks sayesinde dudaklarım hala kalkık duruyor, iletişim kurabildiğiniz,güvendiğiniz bir doktora isteklerinizi belirtince güzel bir sonuç çıkıyor.
En önemlisi önce yer içinize sinsin ve abartıya kaçmadan yaptırın 1.5 dudaklarınız çok ince değilse birden çok büyükmüş gibi gelebilir size.

Ha bu arada burun ekstra acır dedi doktorum ama hiç öyle acı hissetmedim ben hafif hissettim dayanamayacak birşey değildi.

Ben birkaç doktor daha bakıp içinize sinene gitmenizi tavsiye ederim.Güzellik merkezlerine güvenemiyorum ben.
Geçen yıl burun ve dudağa dolgu yaptırdım.Dudağa 1 yaptırdım ilk etapta dudaklarınızı bilmiyorum ama azar azar yaptırmanız iyi olur diye düşünüyorum.
1 CC olunca dahi dolgun ve dudak üstüne botoks attı doktorum kalkık dolgun ama aşırı yapay durmayan bir dudak oldu. Şimdi baya eridi ama botoks sayesinde dudaklarım hala kalkık duruyor, iletişim kurabildiğiniz,güvendiğiniz bir doktora isteklerinizi belirtince güzel bir sonuç çıkıyor.
En önemlisi önce yer içinize sinsin ve abartıya kaçmadan yaptırın 1.5 dudaklarınız çok ince değilse birden çok büyükmüş gibi gelebilir size.

Ha bu arada burun ekstra acır dedi doktorum ama hiç öyle acı hissetmedim ben hafif hissettim dayanamayacak birşey değildi.
Ben de sizin gibi düşünüyorum size doktorun profilini atsam yaptıran biri olarak düşüncelerinizi söyler misiniz

Ben de sizin gibi düşünüyorum size doktorun profilini atsam yaptıran biri olarak düşüncelerinizi söyler misiniz
Bakarım ama yüzyüze görüşüp işlem yaptırmadığım biri için yaptırın bu kişiye gibi yorum yapamam,bu doğru olmaz. Ama sizin içinize sinmiş değil belli ki başka birileriyle daha görüşün bence.

Merhaba! Bende yaptırmak da acaba eridikten sonra yani süresi bittikten snra dudakta bozulma oluyomu

Şak diye 1.5 ml diyen kimseye dudak dolgusu yaptırılmaz iyi bir doktor yarım ml ile başlar kontrolde devam eder zaten 1 ml lik açıyorlar juvaderm genel olarak kalitelidir şaşmayın derim

iyi bir doktoeun yanında yapılırsa doğal bir işlem ile güzel sonuçalr çıkabilir bence bazıları çok abartıya kaçacak şekilde dudak dolgusu yapıyor çok iğrenç duruyor

Merhaba, dudak ustu botoxu cok doktorlar yapmiyor hangi amacla kullaniliyor, burun kemiği altina mi yapiyor doktorlar bilginiz olcusunde bizimle de paylasabilir misiniz

Merhaba, dudak ustu botoxu cok doktorlar yapmiyor hangi amacla kullaniliyor, burun kemiği altina mi yapiyor doktorlar bilginiz olcusunde bizimle de paylasabilir misiniz
Merhaba ben ilk kez yaptırmıştım açıkçası özel bir talebim olmadı doktorum direkt kendisi yapmak istedi üst dudak çizgisinin hafif üzerine yapılıyor dudaklar daha kalkık duruyor,dolgum erise de dudak formum kalkık duruyor bu sayede.Şuan dolgum iyice eridi üst dudak ince alt dudağım kalın ama botoks sayesinde incelik rahatsız etmiyor üst kalkık,alt dudak ile eşit duruyor,yan profilde de daha hoş bir görüntü oluşturuyor bence.

X