Dudak kenarlarım kesik şekilde yarıldı

Stresli bi dönem gecirdim ve kansizligimin arttiği bi donem ayriyeten hava ve suyundan dolayi kiruluk yasadigim bi donem
Ben dudaklarima hindistan cevizi yaģi suruyorum kati şekilde olanini.
Bir kere daha olmuştu. Benmde gecmesi zaman aliyor ama bu geciriyor..
Doğal hindistan cevizi yağı sürdüm 15 gün. Anlık bir rahatlama verse de tamamen geçirmedi.

Ilginç gelebilir ama bu durum bende çok fazla dudak balmı sürdüğümde oluyor. Bence birkaç gün hiçbir şey sürmeyin ya da çok hafif bir krem sürün. Birkaç defa oldu kendi haline bırakarak iyileştirdim ben. Siz de yoğun olarak bir şeyler sürmüşsünüz iyileşsin diye daha kötü yapmış olabilir.

Ilginç gelebilir ama bu durum bende çok fazla dudak balmı sürdüğümde oluyor. Bence birkaç gün hiçbir şey sürmeyin ya da çok hafif bir krem sürün. Birkaç defa oldu kendi haline bırakarak iyileştirdim ben. Siz de yoğun olarak bir şeyler sürmüşsünüz iyileşsin diye daha kötü yapmış olabilir.
Dudak balmlarının içerikleri dudakları daha çok kurutan bir etki maddesine sahipmiş haklısınız. Bazen hiç bir şey sürmediğim de oluyor. Şu an ise iyileşmeye başladı nihayet. Bir oh çektim.

bir defa benim de oldu,ne kadar aci verdigini biliyorum:KK43: ben doktora filan gitmedim blistex medi surdum bir kac gun icinde gecti.

Hamileyim yazmışsınız, çok bulantınız var mı, kusuyor musunuz? Dudak kenarlarında birleşme yerlerini ayıran kesik şeklinde yaralar blumia hastalarında sıklıkla görülür. Sanırım kusmaya bağlı bir mineral eksikliği sebep oluyor.

Hamileyim yazmışsınız, çok bulantınız var mı, kusuyor musunuz? Dudak kenarlarında birleşme yerlerini ayıran kesik şeklinde yaralar blumia hastalarında sıklıkla görülür. Sanırım kusmaya bağlı bir mineral eksikliği sebep oluyor.
Sanırım karışıklık olmuş. Ben hamile değilim :)

Tek bildiğim felaket acır. Geçmiş olsun, bağışıklığınızı yüksek tutmaya çalışın. Bol C vitamini.
Dudak bölgesinden bu kadar ağrı çekeceğim hiç aklıma gelmezdi. Gerçekten çok acılı geçti. Şimdi düzeldi. Bol bol portakal yemeye dikkat ettim o dönem. Teşekkür ederim

Geçen hafta benzer bir sorun yaşadım, insanlıktan çıkmış vaziyetimi gören bir arkadaşım çantasından bir krem çıkardı verdi, oriflame tender care serisiymiş, minnacık pembe kavanozda, kozmetik ürün diye hiç ciddiye almadım ama inanın mucize gibi bir şey. Şiddetle tavsiye ederim.

Geçen hafta benzer bir sorun yaşadım, insanlıktan çıkmış vaziyetimi gören bir arkadaşım çantasından bir krem çıkardı verdi, oriflame tender care serisiymiş, minnacık pembe kavanozda, kozmetik ürün diye hiç ciddiye almadım ama inanın mucize gibi bir şey. Şiddetle tavsiye ederim.

Aynı ürüne sahibim. Hatta ilk kuruluk oluştuğunda kullanmıştım ama sanırım bende enfeksiyon tarzı birşey de geliştiği için çare göstermemişti. Normalde çok güzel bir üründür ama oriflame tender care bayılırım.

Anguler keilit deniyor bu duruma.vitamin eksikliğinden tutun diş hastaliklari mantar enfeksiyonlari bir cok sebebi olabiliyor.Dermatoloji uzamnina gorunmenizde fayda var.

X