Düğüne 1 ay var ama yapamıyorum yardım edin :((

miyavvvsu

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2023
21
122
24
Kızlar merhaba düğünüme 1 ay kaldı tayin işleri yüzünden nikahımız kıyıldı şu an evliyim ama düğün olmadı. Ama eşimle aramızda düzelmeyen şeyler var inanın artık düğünü istemiyorum ayrılmak istiyorum ama nasıl söylerim nasıl yaparım bilmiyorum eşime söylediğimde saçma sapan konuşma psikolojin mi bozuldu senin diyor bidaha cevap vermiyor saatler sonra arayıp yazıp başka şeylerden konuşuyor ama ben bıktım her tartışmada beni aşağılıyor çirkin biri değilim sürekli fiziksel olarak çirkin kötü oldugumu söylüyor değersiz hissettirdiğini söylüyorum şu şu bile senden daha değerlidir daha kıymetlidir gibi cümleler kuruyor gelinlik bakıyoruz tek yorum yapmıyor zaten gram hevesim yok bir ay kaldı düğüne daha bir kere gelinlik baktım napıcam bana yardım edin lütfen

Kızlar merhaba düğünüme 1 ay kaldı tayin işleri yüzünden nikahımız kıyıldı şu an evliyim ama düğün olmadı. Ama eşimle aramızda düzelmeyen şeyler var inanın artık düğünü istemiyorum ayrılmak istiyorum ama nasıl söylerim nasıl yaparım bilmiyorum eşime söylediğimde saçma sapan konuşma psikolojin mi bozuldu senin diyor bidaha cevap vermiyor saatler sonra arayıp yazıp başka şeylerden konuşuyor ama ben bıktım her tartışmada beni aşağılıyor çirkin biri değilim sürekli fiziksel olarak çirkin kötü oldugumu söylüyor değersiz hissettirdiğini söylüyorum şu şu bile senden daha değerlidir daha kıymetlidir gibi cümleler kuruyor gelinlik bakıyoruz tek yorum yapmıyor zaten gram hevesim yok bir ay kaldı düğüne daha bir kere gelinlik baktım napıcam bana yardım edin lütfen
O dediği kimse değerli olana gitsin.Yapmayin Allah aşkına bile bile lades bu!Öyle adamla ömür geçmez.Evlilik zaten kolay değil bir de böyle biriyle bile bile yola çıkılmaz

Oldugu gibi icindekileri karsina alip ona anlatmalisin... kararli oldugunu seni yipratan seyleri gormeli ve bu konusmanin sonunda onda bi degisim olmazsa kesinlikle ailelerle hizlica paylasmalisin 3 gun sonra niye demedin derler yol yakinken ya yola gelir yada dugun olmaz kendi tercihi

Nerede görsem tanırım. Bu adam sizin yanınızda aşağılık kompleksi yaşıyor. Sizlik hiçbir durum yok. Tamemen sizi de bulunduğu ve kendini hissettiği konuma çekme, düşürme çabası.

ne alâka ya varmi boyle bisey git guzelini bul diyin ne diye sizi ugrastiriyo ki hadsiz kendini bi b.k saniyo galiba boyle tip erkeklere sinir olurum siz bu sozleri duyup halâ ona katlaniyomusunuz

Narsist kaç kurtar kendini elalem ne der ailem ne der deme bi ömür bu adamı çekmek mi birkaç ay sonra söylenenlere katlanmak mı. Yani söylentiler çabuk biter ama bu adamla ömür geçmez.
Bide hepsi birden oldu nikahtan önce güllük gülistanlık herşey sonra birden tepetaklak olduk

Nerede görsem tanırım. Bu adam sizin yanınızda aşağılık kompleksi yaşıyor. Sizlik hiçbir durum yok. Tamemen sizi de bulunduğu ve kendini hissettiği konuma çekme, düşürme çabası.
İlk tanıştığımızda sürekli beniö gibi bi adamla ne işin olur diyordu sürekli beni çok beğendiğimi dile getiriyordu etrafımızdaki herkes ailesi de öyle çevresi de kalabalık bi insandım sosyal yaşantım vs herşeyi kısıtladı uzaklaştırdı yapayalnız bıraktı şimdi de özgüvenimle oynuyor

Oldugu gibi icindekileri karsina alip ona anlatmalisin... kararli oldugunu seni yipratan seyleri gormeli ve bu konusmanin sonunda onda bi degisim olmazsa kesinlikle ailelerle hizlica paylasmalisin 3 gun sonra niye demedin derler yol yakinken ya yola gelir yada dugun olmaz kendi tercihi
Defalarca anlattım her gün hemde ne zaman bu konuları açıp dert anlatmaya çalışsam sana huzur batıyor sen huzursuzluktan besleniyorsun diyor

Hiç bir kadın bu şekilde aşağılanmayı hakketmiyor. Hele sevdiği adam tarafından. Utanmadan şu şu bile senden daha değerli ne demek ya sinirlerimi bozdu kusura bakmayın ama pislik herif demek istiyorum. Emininki siz ondan daha güzel daha gösterişlisinizdir. Bide ondan daha iyi mesleğiniz varsa adam resmen aşağılık kompleksine girmiş. Bu sizin ömrünüzü yer. Büyük bir tartışma çıkarın hiç çekinmeyin biterse biter. İçinizden ona karşı nevarsa hiç çekinmeden yüzüne söyleyin. Zaten o zaman ya biter yada devam ederse bu şekilde davranamaz size. Aslında en güzeli arkanıza bakmadan ayrılmanız. Ömür geçmez bu adamla

X