Düğüne 1 ay var ama yapamıyorum yardım edin :((

Egosuna yenik düştüğünü vs söylüyor sürekli aileleri devreye sokmaya çalışıyor başta rezil olacağız nasıl ayrılıcaz gibi saçma sapan şeyler söylüyordu işe yaramayınca ben sen

Ben tsk da personelim,çevresinden sürekli fazla kaba ve kadın gibi görülmediğimi duyuyormuş bunlar çok etkilemiş egosuna yenik düşmüş gibi gibi bahaneler bu saatten sonra bahanelerinin pek bi önemi yok
Nasıl iğrenç ve avam bir çevresi varmış oradan pay biçin. Cidden verilmiş sadakanız varmış.

Lütfen asla asla barışmayı aklınızdan geçirmeyin. Yeni hayatınızda mutluluklar dilerim.

Ayrıldık.. fiziksel olarak sürekli hakaret etme sebebi nikah öncesi çevresinden çoğu kişiyle canlı bir şekilde tanışmamıştım.. nikahtan sonra eş dost akrabası vs kadınsı olmadığımı yanında cok kaba durduğumu söylemiş boy olarak benden kısa olduğu için hiç yakıştırmamışlar ve kafası çok bulanmış bu yüzden egosuna yenik düşmüş bunları söyledi ama çok ilgilenmedim sebeplerle açıkcası
Gururuna yediremedigi için uydurmuş besbelli sizi üzmek istiyor cok gereksiz bı insanmış cidden🥴 .hiç etkilenmeyen lütfen bundan sonra daha mutlu günleriniz olur umarım. Kıymet bilen merhametli biriyle karşılaşmanız nasip olsun😊

Ole
Ayrıldık.. fiziksel olarak sürekli hakaret etme sebebi nikah öncesi çevresinden çoğu kişiyle canlı bir şekilde tanışmamıştım.. nikahtan sonra eş dost akrabası vs kadınsı olmadığımı yanında cok kaba durduğumu söylemiş boy olarak benden kısa olduğu için hiç yakıştırmamışlar ve kafası çok bulanmış bu yüzden egosuna yenik düşmüş bunları söyledi ama çok ilgilenmedim sebeplerle açıkcası
Özür bile dileyemiyor. Egom ne yahu. Yani sen hala çirkinsin ama ben onemsememeliydim demis gerizekalı. Allah kurtarmis engelleyin heryerden ikna eder falan sizi mazallah

Ne kadar sebebimiz olursa olsun en sevmediğimiz kişiye bile bi çok şeyi söyleyemeyiz, söylemeyiz de. en fazla içimizden düşünürüz, bu bir vicdan ve karakter meselesi.

Oh çok sevindim şöyle boylu poslu dağ gibi karakteri sağlam biribirinize yaşanacağınız biri olsun inşallah alçak dallara konma sonra böyle oluyor

Napıcam bilmiyorum söylüyorum tamam gidelim boşanalım daha iyisine layık olduğunu düşünüyorsan gidip onunla birlikte ol diyorum bu sefer de her şeyde ayrılık konusunu açıyorsun diye kavga ediyor
Benim eşim de nişanlı iken böyle başlamıştı.emin olun bu söylemleri devam ediyor..
O yüzden yaşayan biri olarak insanların değişmediğini,şimdiden size söylemek isterim..

Çok sevindim sizin adınıza. Böyle bir hıyardan kurtulmuş oldunuz. Kendinizi azıcık seviyorsanız asla geri adım atmayın boşanın.

X