Anket Dünyanın en rahatsız edici sesi ?

Dünyanın en rahatsız edici sesi ?

• Sinek vızıldaması..

OY: 65 49,2%
  • Damlayan su sesi..

OY: 16 12,1%
  • Horlama sesi..

OY: 38 28,8%
  • Saat sesi..

OY: 13 9,8%

• Ankete Katılan
    132
kızkardeşim arkadaşının bebeği ağlaıyormuş uzun yol seyehatinde..susmayınca firma taksiyle göndermiş eve kadar:KK9::KK9::KK9:

ağlamazlar aglamazlar otobüse binince şeytan durtuyo sanki o kalabalık sıcak ter kokusu arasında ağlamaya başlıyorlar cildiriyorum o an çok severim küçük çocukları ama o anlarda resmen canavara donusuyolar :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

O bebeğin annesi olup onu susturamayınca tüm otobüsün ters ters sana bakması :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sırf onun için okul bitince ehliyet ve araba almayı dusunuyrm inşallah yani o cocuga da yazık anneye de

Şıklardan sanırım sinek vızıldaması. Bir de horlamanın şiddetine göre değişebilir.

Bi de bisey içerken çıkan o hopurdetme sesi beynime kan sicriyo resmen o şeyi içenin suratına kaynar su dokesim geliyo

en kötüsü uyku anında sinek vızıldaması
o durumda 1000 tane öldürsem yetmez
o derece yani :KK53:

Uuu hepsi kotu gicik nerden buldun bu sesleri

hepsi rahatsız edici aslında ama seçenek bir tane olduğundan horlama dedim en çok o rahatsız ediyor

sinek vızıltısı. eskiden odada sinek vızıldayındca camı açığp dışarı çıkmasını beklerdim. sonrada eğer uyuyorsam ve bu sesten uyandıysam aynen uyumaya devam.

Tercihim sinek vızıldamasından yana olacak. dğerlerine katlanma oranım daha yüksek.

Şahsım adına bebek ağlaması ve uzun süreli çocuk çığlığını da ekleyebilirim.

Sinek vızıldaması.. Çok korkarım sineklerden.. Burnuma kulağıma ağzıma girecek diye..

Saat sesi.. insanın bütün konsantresini bozuyor..

Ama bana göre dünyanın en rahatsız edici sesi gece gece mahallede kapı önünde havlayan uluyan sokak köpekleri..

X