Dünyanın en tuhaf ve komik duruşmasına girdim

Aykadarguzel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2022
1.047
1.363
Kızlar bugün çekişmeli boşanma duruşmasına ilk kez girdim. Ama şimdi duyacaklarınıza hazır olun. Hakime hanım benim gerizekalı eşime verdi veriştirdi. Sürekli kötü davrandı sus otur , kalk konuş , uzatma falan dedi sürekli. Sanki kurulup gelmiş kadın. Bana hep söz hakkı verdi ben konuştum anlattım. Bana kızmadı ama eşimi hep azarladı. Katip lafa karışıyor mübaşir espri yapıyor. Avukatlar hakime bağırıyor. Yani nasıl bir duruşmaydı anlamadım😁 en son hakim barışın ya nolcak diyip göz kırptı düşünün. Şoktayım. Ama dilekçemi okumuş ve bence bana hak veriyor gibi hissettim avukatım da öyle dedi. Durum böyle kızlar 😁

Kızlar bugün çekişmeli boşanma duruşmasına ilk kez girdim. Ama şimdi duyacaklarınıza hazır olun. Hakime hanım benim gerizekalı eşime verdi veriştirdi. Sürekli kötü davrandı sus otur , kalk konuş , uzatma falan dedi sürekli. Sanki kurulup gelmiş kadın. Bana hep söz hakkı verdi ben konuştum anlattım. Bana kızmadı ama eşimi hep azarladı. Katip lafa karışıyor mübaşir espri yapıyor. Avukatlar hakime bağırıyor. Yani nasıl bir duruşmaydı anlamadım😁 en son hakim barışın ya nolcak diyip göz kırptı düşünün. Şoktayım. Ama dilekçemi okumuş ve bence bana hak veriyor gibi hissettim avukatım da öyle dedi. Durum böyle kızlar 😁

Hakim cok zekiymis hee. O bile 2 dk.da sizi cozmus en son barisin ne olacak demis. Ben sizi gectim o avukatlara ve hakime uzuldum ya. Sizinle ugrasmak buyuk sabir gerektirir. Yarin barisirsiniz yine.

İstersen zabıtı atabilirim inanmak istersen 😁

Zaten boşanmak istemediğiniz için onlarda geyik yapmış olabilir

Sizin gibi laftan anlamayan, elli kere aynı şeyi tekrar ettiren müşterilerime ( müşteri diyeyim işim gereği konumunu söylemek istemiyorum) ben de geyik yapıyorum çünkü anlamıyorlar, anlamak istemiyorlar.

Bizden ‘ayyyy boşanmayın hakim bile anlamış siz birbirinizin kaderisiniz’ sözü almak için konu açtınız ama bizden ekmek çıkmaz size 😈🤞🏻

X