Duphaston kullanan var mı ?

Panda M

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2022
117
11
23
Selam kızlar 3 yillk evliyim çocuk istiyoruz olmuyor doktora gittik pcos var dedi ama hormon sonucum normal adet düzensizliğim yok neden pcos dedi anlmdm vajinal ultrason dan bakip yumurtan çatlamış dedi bugün ilişkiye gir 10 gün sabah akşam duphatson kullan sonra bhcg testi yap dedi aranızda duphaston kullanıp olumlu sonuc alan var mı ?

Ben kullandım ayrica bide glifor seker hapi 1000lik kullandım....seker hapi pcos tedavisinde cok etkili bide beralife surpriz paket setini aldim osa bitkisel hamile kalmak icin.. bende de pcos vardi sonunda hamile kaldim bebegim iki yasina girecek...

Selam kızlar 3 yillk evliyim çocuk istiyoruz olmuyor doktora gittik pcos var dedi ama hormon sonucum normal adet düzensizliğim yok neden pcos dedi anlmdm vajinal ultrason dan bakip yumurtan çatlamış dedi bugün ilişkiye gir 10 gün sabah akşam duphatson kullan sonra bhcg testi yap dedi aranızda duphaston kullanıp olumlu sonuc alan var mı ?
Canım bu pcos maalesef sonradan olan bişey değilmiş doğuştanmış benim annemde de varmış tedavi olmadığı halde 5 yıl sonra olmuşumyükse yani kendimizi çok üzmeyelim. Şimdi folik asitler vitaminlerle çok şükür hamilelik ihtimali çok yüksek

Bende takviye kullanıyorum şimdi ayrıca ovulasyon testi ile yumurtlama günümü tespit edicem inşallah o günleri değerlendirmek istiyorum

X