Vücut Kremleri Duş Jeli mi Kalıp Sabunu mu ?

Vücut kremleri, losyonlar
kızlar doveun velvetli bir sabunu var.pembe olan. artı ben başka sabun alırken 3 defa düşünürm yani.harika bir sey. kurumadie bir sy yok. vücudunuzun nemli olduğunu hissediyorsunuz.
bir kere yüzümü yıkadım makyajı cıkarmak için ve krem falan sürme ihtiyacı hissetmedim ki suyla yokasam bile ihtiyaç duyardım.

Duruma göre değişir yani ikiside güzel,iyi temizleyen markaları kullanmak lazım duş jelleride güzel bitkisel güzel kokulu sabunlarda güzel bincee :114:

Son düzenleme:
[ı][sıze="2"]selam arkadaşlar banyo yaparken en çok kullandığınız hangisi ve en çok tavsiye ettiğiniz marka nelerdir?

1-duş jeli
2-vücut köpüğü
3-kalıp sabun
4-bitkisel sabun
5-su vurur çıkarım sırnaşık şey[/sıze]
[/ı]

ben bitkisel organik olanlarını kullanıyorum,ayrıca şekillendirici duş jelimle 1 ayda 2 beden inceldim.argan yaglı duş jelleride cok güzel.MARKA sormuşsun ayrıca ersağ kesinlikleee zararlı kimyasallar yok kansarojen yok içim rahat kullanıyorum hemde üye oldum iş olarakta kullanım olarakta memnunun şşükürler olsunki ersagı tanımışım.

Son düzenleme:
daha önce hep duş jeli kullanıyordum, fakat sonra sırtımdaki acayip sivilcelenmeyi farkedince sabuna geçtim. zaten tek tük vardı ama sanırım duş jelleri sivilceleri arttırıyormuş. şu an Dalin sabun kullanıyorum:KK16:

Keçi sütü sabunu kullanmaya başladım çok çok memnunum ilk kullanmada cildinizdeki farklılığı hissediceksiniz, zaten insan Ph seviyesiyle en çok benzerlik gösteren keçi sütü imiş, saymakla bitmiyor faydaları araştırdığınız zaman:
İçerdiği selenyumla cilt kanserini önleyicidir.
Zarar görmüş cilt yapısını onarmada etkili rol oynayan A vitamini bakımından zengindir.
Alfa-hidroksi asit içerdiği için cildi ölü derilerden arındırır.
Düzenli kullanıldığında siyah noktaları azaltır ve gözenekleri sıkılaştırır.
İçerdiği proteinler akneye neden olan bakterileri öldürür.
Kısacası tavsiye ederim kokusu pek iç açıcı değil ama kendisi harika :130:

Keçi sütü sabunu kullanmaya başladım çok çok memnunum ilk kullanmada cildinizdeki farklılığı hissediceksiniz, zaten insan Ph seviyesiyle en çok benzerlik gösteren keçi sütü imiş, saymakla bitmiyor faydaları araştırdığınız zaman:
İçerdiği selenyumla cilt kanserini önleyicidir.
Zarar görmüş cilt yapısını onarmada etkili rol oynayan A vitamini bakımından zengindir.
Alfa-hidroksi asit içerdiği için cildi ölü derilerden arındırır.
Düzenli kullanıldığında siyah noktaları azaltır ve gözenekleri sıkılaştırır.
İçerdiği proteinler akneye neden olan bakterileri öldürür.
Kısacası tavsiye ederim kokusu pek iç açıcı değil ama kendisi harika :130:
Nereden almıştınız bu sabunu?
ben üç harfli bir yerden aldım ama o kadar memnun kalmadım yine kurudu cildim

ben haci sakir beyaz sabun kullaniyorum bu ara kokusu hosuma gidiyor ardindan vucut kremi suruyorum yumusacik oluyo

Duş jeli kullanınca arınmıyormuş gibi geliyor.Kokussunu aldanıp alıyorum sonra kullanılmıyor.Kalıp sabunu tek geçiyorum evet.Ama hindistan cevizli duş jeli de çok sevilesi bişey ulan.

kışın cildim çok kuruduğu için sabun kullanamıyorum. duş jelleri de deterjan maddesi içeriyor. o yüzden bebek şampuanı kullanıyorum ben. cildim alerjik olduğu için, bebek şampuanı daha iyi geliyor cildime.

Duş jelleri sadece koku veriyor o da teninde 15 dkdan fazla kalmıyor ve temizlediğini düşünmüyorum.Hacı şakir beyaz sabun gibisi yok.Miss gibi :KK12:

kizlar elinizden geldigince kimyasallardan uzak durun .. sabun benim cildimide kurutuyo dus jelleride hic saglikli degil . bir sene once kadar kol dirseklerimde renk acilmasi olmustu dr kiyafetlerinde dahi yumusatici kullanma dedi oyle seylere dikkat edince gecti ve dustan sonrada eczaneden aldigim bi vucut kremi var onu kullaniyorum cok güzel excipial diye tavsiye ederim. birde sabamedin yesil sabunuda cok iyi

X