düşük belirtileri nelerdir?

bu ilk kez başıma geliyor aslında zaman doğru olsa çok hoş olabilirdi ama sormak istedğimi bişi war.
erkek arkadaşımla 17 ocakta brlkte olduk ne olur ne olmaz die 18nde ertesi gün hapı aldım ayın24nde de kanamam oldu e 28nde btmesi gereklydi fakat koyu renkli hafif kokulu bi hal aldı akıntım + işerken de yanma başladı, geçmeynce dün doktora gittim. bana ilk sorduğu daha önce gebelik geçirdinizmi oldu. cevabım hayır, kokuyu enfeksiyona, akntıyı hapa bağladı ve hem fitil hem de antibiyotik yazdı. ama eğer 8nde rutin reglmi olmazsam gebelik testi yaptırmamı söyledi.bugünde akıntım kan şeklini aldı bazen pembe bazen kırmız arada turuncuda oluyor.

açıkçası hem hamile olmaktan hem o bebekle vedalaşmaktan hemde yaşıycaklarımdan korkuyorum :S ablalarım dicem sanırım size ama bna içimi rahatlatıcak bişi söleyn lütfen :KK43:

hem bekar oluşum hem hala öğrenci oluşum kötü sevglmle şu an ewli olsam bu korkum umrumda olmaz ama konumum dolasyla bi bebeğe can verebilcek gücüm yok, kaldı ki onu aldrmakta çok bencilce bişi olur off bilmiorum çok karştm yardm lütfenn

cnm büyük ihtimalle hamile değilsindir.riskli günlerde birlikte olmamışsın erkek arkadaşınla.ama sen yine de günün geçerse testi yaptır.bazen yumurtlamaa günleri değişebiliyomuş.ertesi gün hapıyla ilgili bilgim yok ama burda sana yardımcı olurlar.bide erkek arkadaşınla evlenme durumunuz var mı

cnm en iyisi sen kanda gebelik testi yaptır o kesin sonuç verecektir.eğer düşük yaptıysan bile doktora görünmen gerek bence sağlığın için.ilk kez bi erkekle birlikte olduysan ondanda olabilir.bende evlendikten sonra ilk reglimde böyle parçalar gelmişti.bence en iyisi sen bi kanda gebelik testi yaptır.

slm arkadaşlar ben bierşey ögrenmek istiyom ben mart ayının başında adet oldum 4 gün sürdü sonra 1 hafta sonra bida kanama gecirdim bellim agrıyo dr gittim sitresten sıkıntıdan olur dedi acaba hamile olupta düşükmü yaptım bana bilgi verirseniz sevinirim kanamam gelmeden koyu kahve rengi akıntım geldim sonra kanamam oldu cevabınızı bekliyorum saygılar

canım düşük yapmış olsan doktorun anlardı diye düşünüyorum...

kızlar benim bir sorum var kokulu kahve li akıntı düşük sebebimidir sizce..çok korkuyorum yardım cı olursanız sevinirim

merhaba düşük belirtilerini araştırırken bu mesajını gördüm ben 7 haftalık hamileyim doktora yarın gidecektim ama bugün tamda senin dedigin gibi kahverengi bi akıntı geldi ve az az yine geliyo bende cok korkuyorum gecen sene 25 haftalık hamileligimi sonlandırmak zorunda kaldım aynı şeyleri yaşamak istemiyorum sen naaptın yani durumun ne oldu

kızlar slm bende 7 haftalık hamileyim ve kanama oldu en son çocuğun kalp atışları duyulmadı 1 hafta daha bekle dedi sizce ne oluyor

canım benim cok sancım oldu sonra akıntım kahverengimsiydi yavas yavas kanamaya döndü eger kanaman olmazsa korkma çünkü benimki kanamayla düştü...ama yinede doktorunla irtibatını kesme insallah hayırlısıyla bebegini kucagına alırsın buraradaiçine sürekli düşücekmi korkusu getirme rahat ol allahın izniyle bişey olmaz kuzuna

kanaman cokmu eger coksa hemen doktoruna söyle seni konturol altına alsın ama insallah kötü bişey yoktur bende 7haftalık hamileydim düsük yaptım kanamam oldu burarda sancında varmı

ya bendee azcik kahverengi lekeler geliyor bu düsük belirtisimidir arkadaslar cok merak ediyorum lütfen biriniz cevab verin

merhaba cnm,

benim ilk gebeliğimi öğrendikten sonra kahverengi lekelenmelerim oldu.ben normal sandım meğer değilmiş düşük tehtidi olarak adlandırılıyormuş...ben 1 hafta bir şey olmaz dedim sonra doktora sordum hemen progestana başlattı..1 hafta geçmedi durdu.ama sonra bir kanamam başladı durmak bilemedi bende gece çalışıyordum eve gel doktorunu bul imkansız tabii...başka hastanedy gittim bebek iyi dedi gönderdi:KK43:((kendi doktorum da annesi vefat ettiği için şehir dışında:KK43:(((sabaha jkadar deli bir ağrı kanamayla kaldım.sabah apar topar hastaneye gittim.düşük başladığında bebğimi aldılar:KK43:((

sende cnm çok dikkat et hemen dinlen ya kalkma doktorunla konuş o sana ilaç verir.ve hiç bir lekeyi akıntı önemsemezlik yapma doktoruna söyle.ayaklarının altına yastık koy öyle uzan sadece tuvalet ihtiyacın için kalk olur mu?çok geçmiş olsun..

mhba ben 6 haftlık hamileyim biraz önce cok kücük tırnak büyükgnde kanamam oldu dr aradım ama ulasamadım aciiiiil cevap verirmisiniz

X