Düşük mü yaptım bakar misiniz

Sessiz Gemi94

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2016
10
2
30
Kizlar merhaba düşük mü yaptım bilmiyorum 7 haftalık hamileyim ağrım ve kanamalarım başladı hastaneye gittim iğne serum falan verdiler progestan verdiler eve gelince duş alayım dedim banyo da bu parca düştü bir anda düşük mü yaptım kan birikintisi mi anlamadım sancılarım kesildi hafifledim sanki ama doktora da gitmedim bundan sonra 1 hafta daha kanamam devam etti 3 çocuğum daha var eşim yanımda yoktu bu süreçte ailemde uzakta ben tekim üzerinden 2 hafta geçti ama mide bulantılarım devam ediyor salı günü randevum var gidecem ama merak içerisindeyim acaba bu kan pıhtısı olabilir mi mide bulantılarım devam ediyor çünkü

Son düzenleme:
Bu kan birikintisi için çok büyük bir parça ve ne olursa olsun böyle büyük bir parçanın düşmesi hiç normal değil nasıl hastaneye gitmeden durabildiniz? Düşük görmedim daha önce ama bana da düşük gibi geldi 7 haftalık bebeğin görüntüsüyle uyumlu duruyor acilen doktora gidin. Bu arada böyle fotoğraflar atılması yasak

Düşük yapmışsın bence. Ve hemen doktora gitmen gerekirdi böyle bir durumda beklenmez ki, zehirlenirsin içinde parça kaldıysa.

X