Düşük riski tekrarlayan düşük

Merve Aycan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2024
665
128
Merhaba 6+5 haftalık hamileym kahverengi lekelenmeler var karından değil vajinal ultrason ile kalp atışı duyuldu. Dr lekelenme normal değil 10 dakika sonra düşebilir bebek dedi moralim çok bozuk ne yapmalıyım 3 ay önce kaybım var

Eklentiler

• 17123090192412100373404488925696.jpg
    17123090192412100373404488925696.jpg
    123,4 KB · Görüntüleme: 18
Düşük riskiniz varsa progestan fitil falan vermedi mi? Benimde düşük riskim var her an düşebilir yada hiç düşmeyebilir de demişti. Fitil kullanıyorum, transfer öncesinden beri her gün progestan dex 25 kullanıyorum. Birde lekenmelerim olduğu zaman progestanin 50 mg olanından 3 gün arayla iki ampul vurulmuştum kalçadan. Bir kanama alanı falan var mıymış söylemedi mi doktor

Düşük riskiniz varsa progestan fitil falan vermedi mi? Benimde düşük riskim var her an düşebilir yada hiç düşmeyebilir de demişti. Fitil kullanıyorum, transfer öncesinden beri her gün progestan dex 25 kullanıyorum. Birde lekenmelerim olduğu zaman progestanin 50 mg olanından 3 gün arayla iki ampul vurulmuştum kalçadan. Bir kanama alanı falan var mıymış söylemedi mi doktor
Kahverengi lekelenmelere istinaden öyle dedi kanama alanı demedi progestan verdi evet

Merhaba 6+5 haftalık hamileym kahverengi lekelenmeler var karından değil vajinal ultrason ile kalp atışı duyuldu. Dr lekelenme normal değil 10 dakika sonra düşebilir bebek dedi moralim çok bozuk ne yapmalıyım 3 ay önce kaybım var
Merhaba sonucunuzu merak ettim şuan bende 5+2 kese sağlıklı değil dedi progestan verdi 1 hafta istirahat pazartesi tekrar kontrol ne düşer dedi ne düşmez bekleyelim dedi

Leke yok hiç bi şikayetim yok sadece vajinal ultrason baktı bugün kese deformasyon dedi düşer de diyemem düşmez de diyemem dedi doktor
Bana da 10 dakika sonra bile düşebilir dedi ama çok şükür şuanlık sıkıntı yok her şey Allah ın elinde bende ocak ayında düşük yaptım umarım sizin sağlıklı ilerler

X